Отговори
# 120
  • Мнения: 102
Максче, сигурна съм, че днес резултата ще е двоен. thumbsup Много силно стискам палци. Кога каза, че си на преглед?
Ние вчера прибрахме и 4-те ембриончета, едното беше много хубаво, но останалите не изглеждаха така добре. Направи ми впечатление, че не се делят равномерно. Трансфера мина много леко, сега остава чакането и надеждата.

# 121
  • Sofia
  • Мнения: 4 128
Момичета, пуснах втори тест - 767 е ЧХГ. Удвоява се и спирам с тестовете, че ще се вкарам в разни филми Simple Smile И без това още ми нереално, влизам да си проверявам резултата от време на време, че да се уверя, че е истина. Остава да си чакам с трепет прегледа на 13.10. Благодаря ви за подкрепата и продължавайте да ми стискате палци всичко да е наред   Praynig

Fellindra , наистина позна ти Simple Smile Все така да се сбъдват добрите ти прогнози до финала  Hug

papa2011 , и тук да ти пожелая поне едно ембрионче да си остане с теб за следващите 9 месеца  Hug  Praynig

Стискам палци на всички в процедура  Hug

# 122
  • София
  • Мнения: 16 691
Максче, чудесно, браво!!!

# 123
  • Мнения: 7 488
Браво Максче, аз си знаех, силно стискаме до края  Laughing
Дано след 3 седмици и аз се похваля със същия резултат  Laughing

# 124
  • София
  • Мнения: 3 050
Браво Макси, сега спокойно до 13ти. Стискам палци за щастлив ревящ финал след около 9 месеца.  bouquet

За всички в процедури, и чакащи резултати много стиснати палчета. Simple Smile

# 125
  • Мнения: 148
Браво максче!  Hug

papa2011, fellinda, стискам палци и за вас Simple Smile

# 126
  • Мнения: 1 502
Браво макс,само така  Hug Хубаво започна тази тема и нека само така да продължава!Силно стиснати палци за останалите момичета да ни засипят с хубави новини! EFP stork-boy stork-girl preggo newsm04

# 127
  • Мнения: 161
Ехааа,какви хубави новини имало тук!Максче,честито и на теб, и на другите бременнелки!Лека бременност ви желая! Hug Аз да ви се похваля.Бях правила изследвания за хламидия, микоплазма,уреаплазма.Вчера бях на преглед при д-р Стаменов.Резултат-всичко отрицателно! Така се зарадвах! newsm44 Бях се притеснила,викам си щом доки настоява за тези изследвания,значи се съмнява за нещо!Направо ми олекна,да знаете!Сега ще правим трансфера на замразените,след 2 дни ми каза да отида да видим дали фоликула се е спукал(имам един 20мм newsm78 и един 5мм),не знам но вчера каза,че ме подготвя за трансфера и акушерката му подаде нещо с дълга тръбичка,като катетър!Не попитах какво е...да не би да е лепилото  newsm78 Почувствах лека болка,по скоро дисконфорт.След като си тръгнах от клиниката имах чувството,че ще ми дойде МЦ-така се чувствах! Sad И при вас ли е било така?!

# 128
  • Мнения: 6 280
това е било ;масаж;,на лигавицата ,той се прави с катетър

# 129
  • Мнения: 161
Верно ли?! Simple Smile Страхотно!Дано да помогне това чудо! Но не е болка за умиране,да кажа на тези на които им предстой!По скоро е лек дисконфорт и е май най-безболезненото нещо от всичките му там  биопсии,цветни снимки и т.н. Simple Smile Успех,момичетааа!Дано и аз имам! Peace

# 130
  • Мнения: 17
Здравейте момичета. Имам два опита ин витро за съжаление несполучливи. Подадох документи за трети опит но като знам колко дълго се чака............ #Cussing out Момичета имам един въпрос - мога ли да направя стимулация с хапчета и може ли ако някой е запознат как протичат нещата по този път да напише /включете и каква цена излиза горе-долу/ Предварително ви благодаря. Стискам палци за всички нас Hug Hug Hug

# 131
  • София
  • Мнения: 232
Здравейте момичета. Имам два опита ин витро за съжаление несполучливи. Подадох документи за трети опит но като знам колко дълго се чака............ #Cussing out Момичета имам един въпрос - мога ли да направя стимулация с хапчета и може ли ако някой е запознат как протичат нещата по този път да напише /включете и каква цена излиза горе-долу/ Предварително ви благодаря. Стискам палци за всички нас Hug Hug Hug
Мини, всеки организъм е уникален, както и всяка стимулация! Трябва да се отбележи какъв точно е проблема при вас и какво действие трябва да се предприеме. Стимулацията с хапчета не е шега работа, трябва си ежедневно следене на хормони и фоликули. Дори и да има кой да ти свърши тази работа, как точно ще прецениш кога да се бие Прегнил, за да овулираш? Явно идеята ти е да наблегнете тогава на домашно правене на бебета, но не си струва риска!
Тези хапчета имат предел на вземане и не трябва да се действа с лека ръка с тях!
Знам, че ти е трудно и нямаш търпение, но по-добре изчакай, защото вероятните щети са мноооого големи!

# 132
  • София
  • Мнения: 23 165
тя пита за цена, явно няма да си само предписва нищо  Rolling Eyes

# 133
  • София
  • Мнения: 10 698
Трябва да ходя да си взема едни резултати,някой знае ли до колко часа има горе-на 4ет.човек-там за взимането на изследвания?

# 134
  • София
  • Мнения: 23 165
до 18 има със сигурност, за по-късно не е сигурно

Общи условия

Активация на акаунт