Много съм щастлива!!!!

  • 8 443
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 567
Много се радвам, че всичко е наред! Представям си каква смелост се иска от теб да започнеш самолечение  Hug да е жив и здрав малкия юнак!
Лека бременност!  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 233
 Привет Tandoori,

Поздравления за добрата новина!
Аз имах същия проблем с каката, така че знам как си се чувствала, и какво е усещането сега .
Пожелавам наистина проблеми, като този вече да са зад вас!

Още веднъж браво на вас!

p.s.
Искрено се радвам да те видя отново:-)))) Peace thumbsup  wavey

# 17
  • Мнения: 3 271
Страшно се радвам!! Знаеш, че и при Вики всичко това даде ефект и сега вече страшните прогнози и диагнози са в миналото. Ще се видим контролно през април. И че и при нас всичко започна с детската градина, но е било само предтекст. Ясен ти е случая...
Много ме зарадва! Добре, че потърсихте още едно мнение. И добре, че си мама, която не се предава!
Цункай малкото геройче от нас!

# 18
  • Мнения: 429
Не съм чела за вашите патила, но от сърце се радвам за детенцето ти и му желая щастливо и безооблачно детсво.

# 19
  • Мнения: 6 390
 Tandoori,
много се радвам за малкия  Hug
да ти е здрав, и повече да не ти се случват такива преживелици!
Наистина винаги има надежда Heart Eyes Hug

# 20
  • Мнения: 217
И аз много се радвам за малкия сладур HugДа е жив и здрав.Сега се наслаждавай на бременността си и на баткото Winkи се доверявай на интуицията си винаги  bouquet

# 21
  • Мнения: 150
много се радвам, 4е пи6е6 отново  Hug
искренно се надявам и да продължи6:)
пожелавам ви това да са последните проблеми с детенце и да расте от здрав по здрав:)
и леко бременеене Wink

# 22
  • Мнения: 5 183
Браво на теб!!!
Томи имаше проблем с о4ето като бебе. Казваха 4е е за БЕЗОБИДНА  newsm78 операция, ако не се оправи до 6-7 месец. Не знам какво му е безобидното, щом ще е под пълна упоика?!  Само като си представех детенцето си упоено, лежащо безжизнено .... упорствах с масажите и промивките до отмала и имаше ефект.
Още веднъж ти казвам БРАВО!
Много се радвам за детенцето ти! Hug

# 23
  • Мнения: 533
Да ви е живо и здраво малкото юначе и повече да не ви притесняват такива проблеми!
Tandoori, браво и възхищение за смелостта и вярата ти  smile3525

# 24
  • Мнения: 1 493
Бях си казала, че няма да пиша повече в клуба...но тази новина днес толкова много ме развълнува и не можах да се сдържа да не пусна тема!
Пускам темата не толкова за да се похваля, колкото да вдъхна надежда на всички майки, които ми писаха и които бяха в подобно на моето положение.

 
Толкова бях притеснена дали постъпвам правилно когато спрях всички антибиотици и започнах да го лекувам сама, че сега като си помисля, при състоянието, в което беше наистина са ми трябвали " здрави гащи" за да се реша на такава стъпка  Laughing или пък просто съм била много отчаяна. Confused

БЕЗКРАЙНО МНОГО БЛАГОДАРЯ на всички мами, които писаха по темите, които пуснах за това, които ми дадоха домашни рецепти за синузит и ушички! Много ви обичам!!!!

И само искам да кажа на мамите, които изпаднат в такава ситуация- НЕ СЕ ПРЕДОВЕРЯВАЙТЕ НА ЛЕКАРИТЕ! ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!



Моите поздравления !
  bouquet

# 25
  • Мнения: 822
Привет,Tandoori!
И аз много се радвам ,че проблемът при вас се е решил по този начин!Може би тук е мястото да ти благодаря за подробното описание на масажите... HugТрябваше да го направя по-рано,извини ме!... Embarassed
Ще се радвам ,ако споделиш ,точно на какви хомеопатични лекарства се спряхте и откъде ги закупихте?
Аз също мисля,че майчината обич е безгранична и понякога 90% от лечението се дължи на нея...
Поздрави!И дано никога повече не ви се налага да минавате през такова изпитание! Hug Laughing

# 26
  • Мнения: 7 091
Привет,Tandoori!
И аз много се радвам ,че проблемът при вас се е решил по този начин!Може би тук е мястото да ти благодаря за подробното описание на масажите... HugТрябваше да го направя по-рано,извини ме!... Embarassed
Ще се радвам ,ако споделиш ,точно на какви хомеопатични лекарства се спряхте и откъде ги закупихте?
Аз също мисля,че майчината обич е безгранична и понякога 90% от лечението се дължи на нея...
Поздрави!И дано никога повече не ви се налага да минавате през такова изпитание! Hug Laughing

Пиша ти на бележка! Simple Smile

# 27
  • Мнения: 847
И аз искрено се редвам 4е вси4ко е наред!!!!
Браво на теб ,4е си намерила сили и на4ин да се пребори6 с ло6ите прогнози.....
Дано и занапред вси4ко е наред!!!!
Добре до6ла отново сред нас,приятно ми е да те видя отново тук  Grinning Grinning Grinning

# 28
  • Мнения: 7 091
Браво на теб!!!
Томи имаше проблем с о4ето като бебе. Казваха 4е е за БЕЗОБИДНА  newsm78 операция, ако не се оправи до 6-7 месец. Не знам какво му е безобидното, щом ще е под пълна упоика?!  Само като си представех детенцето си упоено, лежащо безжизнено .... упорствах с масажите и промивките до отмала и имаше ефект.
Още веднъж ти казвам БРАВО!
Много се радвам за детенцето ти! Hug

Ох като ги чуя тези "безобидни" операции...не знам какво ми става Rolling Eyes При слагането на тръбичките се пука здравото тъпанче...повече няма да коментирам  Shocked
Браво и на тебе!!!  bouquet

# 29
  • Мнения: 1 278
Напълно споделям щаститето ти и те поздравявам! Не само за оздравяването на детенцето ти, но и за смелото решение да му се довериш , че ще се справи само с положението.
Нямаш представа колко много съпреживявам радостта ти точно в този един момент. Миналият четвъртък Сашко започна здраво да го тресе някаква бактериална инфекция - конюнктивит на двете очи, ринит, отит, ангина, на всичкото отгоре и афти в устата. Дробовете му бяха абсолютно здрави, но главицата мамина си беше за смяна отвсякъде. Онзи ден искаха да му направят парацентеза на болното ухо, но и аз като теб не се предоверих на лекаря. На всичкото отгоре и антибиотика не му дадох, а продължихме само с хомеопатията и единствено капките за очи от стоте вида, които му бяха изписали (по един вид за всеки отвор  Laughing).
Резултатът след вчерашния преглед е, че гнойта в ухото е започнала да се резорбира, а част от налепите по сливиците вече ги няма. Така, че и аз като теб се чувствам много щастлива  Simple Smile
Апропо УНГ е една от най-силните области на хомеопатията, наред с дерматологията и травматологията. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт