В коремчето ФЕВРУАРЧЕ рита,а мама в радост е обвита

  • 28 842
  • 756
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 39
Стеле,аз също пия магнерот и малко ми е трудно да си съставя графика,но все пак пия си и магнерота и желязото но с 2-3 часа разлика някъде едното от другото.Преди ми беше по лесно пиех 2 пъти на ден магнерот,т.е. сутрин и вечер и  на обяд си пиех желязо,но тогава ми беше 106,а сега 87.Незная по колко са ти ги исписали на теб,но просто не ги вземай едновременно ,защото няма ефект.А защо пък не са ти казали колко ти е не знам. ooooh! И не зная дали ти казаха,но на мен док.ми каза желязото след ядене,че иначе запек.

# 61
  • Мнения: 822
А за изследванията, свързахме се с доктора, 30 дни ще пия единия ден 50 мкг, другия 75 мкг и после пак контрола и ще се видим...

Аз на всеки 30 дена пускам нови изследвания Simple Smile

Така и трябва да е, аз също на 30 дни ги следя, всички, които сме на терапия с еутирокс/л-тироксин сме така Simple Smile

Стел, ами като гледам до английски адрес е безплатна доставката и после с превозвач до Бг ще ми излезе 20-30 лв. най-много. Направо ме сърбят ръцете! Simple Smile Ще помисля още малко...

# 62
  • Мнения: 15 756
Хоп и аз тук
Здравейте сладурки  Hug Hug Hug

Честита ни нова темичка - много е сладурска  Heart Eyes

Няма с какво особено да се похваля, но за да не е гол запис ще разкажа - вчера ходих да ми взимат кръв за изследвания. Така ми взеха кръв, че направо ми разказаха играта. Толкова болезнено беше, че ми стана лошо, прибраха ми се вените, пребледнях и лежах после 30 мин, защото бях бяла като платно и не можех да стана  ooooh!

Да се похваля - от понеделник съм на работа пак и стига да се чувствам добре, и да няма проблеми, мисля да си ходя до края, че направо луднах вкъщи сама по цял ден. Особено сега, когато малкия е по цял ден на градина, съвсем откачам Crazy


Относно покупките да дам един съвет
- гледайте да купувате по-неутрални цветове, защото уж си знаем пола, ама....
В последните две седмици чух цели 7 истории, как до последно са мислили, че пола е един, а пък после се оказва, че е друг. Съвсем пресен пример си имам с Иван Звездев /онзи от телевизията/. Той ми е комшия в Панчарево. Скоро му се роди трето дете. До последно му казваха, че бебето ще е момиче, жена му се юрна да пазарува и сега си возят момченцето в розово-цикламена количка Стоке  ooooh!

За пазаруването - може да си организираме някой път едно групово посещение на Вис Виталис или Джъмбо и да си направим един хубав шопинг заедно  Mr. Green

Това от мен за сега - много се радвам за срещата в неделя. Аз ще съм със синчето тогава със сигурност - дано има и други мамчета с деца, за да не е само той  Peace

# 63
  • София
  • Мнения: 239
За груповото пазаруваме ако трябва и до София ще дойда   Joy Joy

Относно пазаруването,поне мамите с второ ,трябва да са наясно как изглежда пола на видеозона,а след като го покаже док няма страшно но и Верчето е много права! На моя лекар си му казах преди да направи заключение ,че е момче...и сега пак си видях пишка ,спокойна съм  Simple Smile

# 64
  • Мнения: 226
Добро утро и от мен Simple Smile

Относно ритничетата и аз усещам по-скоро движения и то предимно вечер, дори вчера почти не съм го усетила. Може би един два пъти само и естествено ме хванаха параноите.

Има ли някоя февруарска мама, която е с 4Г/4Г и  терапия с фраксипарин и АП?

И относно гъбичките , аз имам обилно течение с лек сърбеж, а съм на преглед чак в края на месеца Sad чудя се дали да не си самоизпиша нещо от нещата, които ви изписват на вас или по-добре да чакам прегледа, въпреки че е след месец ?  newsm78

аз си слагам фраксипарин 0,4 още от самото начало на бременноста

# 65
  • Мнения: 822
Относно пола, и аз като Вяра-А, да кажа - нищо сигурно няма до края!!! Колкото и пъти да ви го показват, колкото и деца да сте имали и да сте гледали внимателно в екрана.  Grinning  На мен с първата бременност двама (!) лекари, един от които много известен плевенски доцент, твърдяха, че ще е момче. Не е като да не са си погледали една камара бременни по видеозоните  Mr. Green , но грешки стават!
Така че аз каквото купувам, го вземам или неутрално, или синьо.  Peace

# 66
  • Мнения: 1 236
Здравейте маменца  Hug

Елинце много добре мина вчера,децата поиграха,видяхме и бебетата на кумовете ,много са пораснали,не можах да им се нарадвам... обсъждахме сватбата,ежедневните задължения и така!

Годайва мила, доволни ли сте от вашите свещички ,виждам че още една мама ползва такива като твоите... на мен доктора ми изписа ПОЛИЖИНАКС и след третата свещичка сърбежа беше още по-силен,обадих му се и каза да ги спра  Rolling Eyes

Аз сега се връщам от майстор,ходих да ми оправят колата и сега мисля да се заема малко с  newsm64 newsm79 newsm28 1ironing wash hang  food002 1dishes никак не е малко и домакинската работа ,а сега съм сама и ми е дошла музата! Hug
До послеее  Hug

Дес,Полижинакса не е много добра идеш,защото е за комбинирани инфекции и лекувайки едно,може да отклю4и друго.За какво то4но ти го изписа?Хубаво е,4е си го спряла,щом сърбежа се е увели4ил,ама имам пред4увствие ,4е са ти се размножили гъбите,поне при пове4ето става така...Аз от дактарина съм много доволна,само три глобули са и вси4ко из4езна и сърбеж и те4ение,но ще приложа още един курс след седмица,4е аман от бактерии и гадости.... Sick
Абе моята половинка много по4ва да ме дразни,ей...От хормони ли е какво ли,ама много по4вам да се дразня,на неща дето преди не съм обръщала внимание.Ясно е ,4е много ба4кат,ама бива ли като са по4ивка цял ден да лежат.По4вам да се притеснявам какво ще е като дойде и второто ни детенце,дупе да ми е яко.... Rolling Eyes

# 67
  • Мнения: 40
Точно така си е - препоръчвам ви и имена да си подготвите, за да не се чудите как да го кръстите ако се роди от "другия" пол.

Верче, ти да пребледнееш не мога да си го представя Simple Smile каквато си бойна натура бая зор трябва да си видяла, че да стане така.

kakafreud, мерси за информацията! А може ли да ми дадеш телефона му или работното време и номера на кабинета, за да отида директно? Аз си ходя на частно и ми трябва колкото да се водя някъде по здравна и да си пускам изследванията, без да пътувам до Токуда. Живея до Военна и затова ми е удобно.

# 68
  • София
  • Мнения: 239
dalindi мила, полижинакса ми го изписаха на вагинални свещички 12бр.. всяка вечер по 1 докато свършат,но на мен не ми се отрази никак добре! Сега 6те взема и това което си слагате с Годайва,за да може да спре сърбежа и течението!

Моарейн дано са ме объркали с пола ,че така искам момиче  Joy ,ама си я видях аз пишката и то толкова хубаво ,че само на молитва мога да карам до края Simple Smile
Въпреки всичко си взех всичко синьо,да ви кажа не ме бърка... много се чудя за количката но,ще я вземем с уговорка ,ако има промяна в пола да я заменим с друг цвят предполагам ,че няма да има никакъв проблем! Hug

# 69
  • Мнения: 3 420
Деска ,аз съм много доволна от Гино-то.Слагам 3 вечера и гъбите си отиват.Лошо,че аз съм склонна към тях и всеки грип,вирус и при всяко падане на имунитета ми се получават.

# 70
  • Мнения: 40
Забравих да питам за ФМ - аз повече във фемина няма да отида, а за Марков не ми се чака, така че ще се радвам да ми препоръчате друго място. Казаха ми за МЦ света петка, което ми е и близо, но май не е много качествено, та търся мнения Simple Smile Може и на лични, за да не спамим, че вече 10 пъти ги обсъждаме тези...

# 71
  • Мнения: 0
dalindi и аз вкъщи съм яхнала метлата, само мърморя по мъжа. Какво като са изморени, ние не сме ли. Той освен, че ходи на работа и да иска секс други занимания май няма. А аз освен, че ходя на работа и че съм бременна, върша още 100 неща. Затова като вземе много да се залежава си го изритвам най-културно от леглото да ми помага, че иначе ставам и  #2gunfire. Заплашвам го аз, че ще седи гладен и мръсен и за сега действа  Mr. Green
Десинка и аз така искам да са сбъркали пола, ама таз пишка с тези тестиси нещо не виждам как ще се изтрие от снимката от ехографа  newsm78. Не, че имам чак толкова големи претенции, ама някак си имам усещане за момиченче. Ама ако все пак се окаже мъж задължително ще се напъна за още едно. Само да не се окаже пак мъж, че тогава ще бягам  Crazy
Абе накрая ще е много интересно да видим на кого са познали и на кого са сбъркали  Peace
Верче, а другите деца на Иван Звездев какви са, че ми е интересо на тях какви са им били мераците  Mr. Green Ама май е по-добре момиче в синя количка да возиш, отколкото момче в розова  Wink, но няма значение, да са здравички  Peace

# 72
  • Мнения: 3 420
Е хубу де,как така не могат да познаят всеки път пола?!Иначе силни-бъбреци развити,пикочен мехур ,не знам си какво ,а една п*шка не виждат,брееей  ooooh! ooooh!

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 252
харесах си и количка, все ме сърбят ръцете да купя нещо, ама се надявам да има добри коледни намаления та не трябва да избързвам Praynig няма да откажа иначе мнението на някоя друга мама за тези кошове на колички които се преобразуват от пълно легнало положение до седящо  Hug
Болната ми тема - количките. Не съм разглеждала всички, които харесах на картинка, защото тук няма много голям избор. На мен изискванията за количка са:
- големи гуми, предните завиващи
- да са 4 ри
- една дръжка
- да е възможно най-лека, защото нямаме асансьор
- коша да се обръща в две посоки
- коша да пада напълно легнало, за да не купувам кош за новородено.
- да не е безумно скъпа, може би до 500 лв
Гледах една на Чиполино http://www.slunce-bg.com/product/568/chipolino-lumina.html. Отговаря на претенциите ми.  newsm78 Някой има ли мнение за нея?

Някой спомена, че тези соли били лекарства - няма такова нещо  Naughty. Това са напълно естествени съставки, набавящи се от природата, няма нищо опасно или притеснително  Peace
Не са лекарства, но все пак са хранителни добавки. Много внимавайте какво пиете на собствена глава.  Peace Не се заяждам, просто внимавайте. Хомеопатията също е с вещества от природата, но на всеки влияе различно и лечението за всеки е различно. В момента е масирана рекламата на солите и затова много се говори за тях.

http://www.bambinodirect.co.uk/Kiddu_Omari_Lie_Flat_Folding_Push … 40052/version.asp
Maй си харесах количка!  Crazy  Какво ще кажете? Няма покривало за крачетата обаче, мисля си да купя отделно някакъв брутално топъл чувал и в него да пъхам бебето.  Crazy  Сърбят ме ръцете, още повече, че цената е доста добра, ще я поръчам онлайн...
Количката изглежда доста добре, но няма снимка, че пада напълно легнало облегалката. И коша не се завърта обратно. Моята предишна количка беше така и много се шашках, че не виждах бебето постоянно. Пък и всеки наднича в количката. Много ми беше гадно.  Embarassed  Rolling Eyes
Стискам палци за изпита утре.  Peace

# 74
  • Мнения: 26
ахахаха GodaiVa и аз това се замислих  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт