АФКЕЙ ~163~ И най-дългото пътешествие започва с първата крачка.

  • 24 627
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
  • Toronto
  • Мнения: 683
Докоснаха ме с игра и Метин Чекмез и Чаатай Улусой. Мисля че сериала тепърва ще показва потенциала си. Моето мнение, е че през предните два сезона ние не сме били свидетели на толкова силна игра от когото и да било .

Ааа, не мога да се съглася с теб, просто обстоятелствата не бяха толкова трагични. Хазал винаги е била добра, но Чаатай особено последните серии от втория сезон беше пак така брилянтен! Peace

# 721
  • Мнения: 21 201
Фрагманът със сцената между Емир и Корай и този ми напълниха душата. И двата са много чувствителни. Заради такива сцени продължавам да гледам сериала. А тази мелодия я обожавам, дори съм си я изтеглила и си я слушам.

Хубава седмица на всички! Hug  bouquet

+1000 000 на ента степен.
На мен досега ми харесваше играта на всички. Всеки актьор или актриса беше точно и единствено за своята роля. Каста беше перфектен.
А Хазал достойно представи нетолкова добре създаденият й образ от сценаристите и даде всичко от себе си, а на Чаги играта започна да ми харесва в последствие.

# 722
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201

# 723
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Докоснаха ме с игра и Метин Чекмез и Чаатай Улусой. Мисля че сериала тепърва ще показва потенциала си. Моето мнение, е че през предните два сезона ние не сме били свидетели на толкова силна игра от когото и да било .

Ааа, не мога да се съглася с теб, просто обстоятелствата не бяха толкова трагични. Хазал винаги е била добра, но Чаатай особено последните серии от втория сезон беше пак така брилянтен! Peace

Това е мое мнение и виждане за нещата. Peace

# 724
# 725
  • Toronto
  • Мнения: 683
Това е мое мнение и виждане за нещата. Peace

Знам, Sasy, всеки изказва собственото си, не е необходимо да сме на едно и също мнение винаги, нали затова светът е шарен! Hug

# 726
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Това е мое мнение и виждане за нещата. Peace

Знам, Sasy, всеки изказва собственото си, не е необходимо да сме на едно и също мнение винаги, нали затова светът е шарен! Hug

Да, да така е. Исках с този си пост да кажа, че не търся одобрение , а изказвам впечатление. Peace

# 727
  • Мнения: 0
Неси HugБлагодаря за фрагманта и превода  bouquet  bouquet  bouquet

Саси за Рибките  bouquet  bouquet  bouquet

Цитат
Фрагманът със сцената между Емир и Корай и този ми напълниха душата. И двата са много чувствителни. Заради такива сцени продължавам да гледам сериала. А тази мелодия я обожавам, дори съм си я изтеглила и си я слушам.
+1

# 728
# 729
  • Мнения: 2 116
Здравейте!

Едно предложение за финал на тема 163-та!

Никога не е късно човек да срещне някого...

Човекът не направен за да разбира живота, а за да го живее!

Мисли за живота



http://youtu.be/6lp4TOpTjss

До нова среща в тема 164-та! Hug

# 730
  • Мнения: 12 719
Здравейте и от мен.
Фрагмана не беше лош ама не ме грабна така както предишния от миналата седмица с Е и К  Whistling Whistling Whistling

# 731
  • Мнения: 0
Момичета радвам се че сте щастливи почнах в един свърших да превеждам в 6 и до 11 без нещо се занимавах с тайминга серията я преведох сам сама без ничия помощ, но тъй като се смятам като член от екипа на АФКЕЙ написах и вас защото ние тук всички сме колектив и аз ви благодаря че съм част от него както и от тази тема  Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт