Изпитани сайтове за парфюми-4

  • 130 528
  • 724
  •   1
Отговори
# 675
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Някой може ли да даде мнение за Ланвин-Омъжи се за мен,като трайност,защото си го получих от 1001.бг-ком и съм доста разочарована.Като аромат е добре,но трайността и силата му....никак SadВече май не ми се експирементира с тези сайтове,най-добре от магазина.
Според мен не е от най-трайните, но все пак не и водица, силата му в началотое о.к.  Rolling Eyes
Аз така се набутах с един тестер на Шанел Шанс, за който дадох толкова много пари, че чак не ми се приказва. И цялото шише да си излея все тая- не се усеща за повече от 5-10 мин. Повече скъпи парфюми ще купувам само от чужбина. Фалшифицират ги на общо основание. Но за Ланвин Мери ми... ама знае ли човек

# 676
  • Мнения: 111
Тестера от 1001 ли го взе?Абе и аз незнам вече....

# 677
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Тестера от 1001 ли го взе?Абе и аз незнам вече....
Ами не, "набутах" си го по приятелска линия- една позната работи в парфюмерията на летището та от там, и друг път съм вземала тестери, но не на толкова скъпи парфюми и си бяха о.к., но с този ударих на камък

# 678
  • Пловдив
  • Мнения: 503
Момичета, някоя може ли да даде отзиви за онлайн магазина на  Венера козметикс? Там съм си харесала 2 тестера, защото са на добри цени. Дайте мнение и съвет, моля.
Весело посрещане на празниците!

# 679
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Гледам ,че си от Пловдив, звънни им и попитай ако ги имат в магазина направо можеш да отидеш там- намира се до водната палата, много са любезни, но ако ще ходиш попитай и за цените, понякога са точно с цената на доставката по-скъпи , а понякога по-евтини, но аз предпочитам личния контакт. До сега на менте от Венера не съм попадала. Преди два дни купих подарък за приятелка от там.  Peace

# 680
  • Мнения: 116
В магазинът им нещата са по-скъпи,но ако ще е един парфюм,с доставката от сайта пак е почти толкова.Но зависи де...

# 681
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Някои неща са и по-евтини, зависи от самия продукт. Онзи ден единия парфюм си беше на цената на сайта, а другия с 5 лв. по-скъп, веднъж взех един пък с 8 лв. по-евтино от сайта, а пък друг път като ги попитах защо така с разликите и ми направиха отстъпка без да моля за такава .  Laughing

# 682
  • Мнения: 116
Да,явно зависи от продукта Simple Smile

# 683
  • Мнения: 3 020
Момичета, и аз да попитам за парфюмите от Естилно??? Сигурно са ментета, нещо ми се вижда нереално повечето да са на цена между 30-35 лв.  newsm78 #Crazy

Иначе съм се насочила към Венера...
И къде ли не търся един любим мой парфюм и никъде го няма - Esprit Imagine - страхотен е.... обожавам го този аромат, 50 мл. са около 60 лв., но никъде го няма, дори и в посочените от вас сайтове. Някой, ако го види, да пише.


# 684
  • Мнения: 111
Някой може ли да ми препоръча сладък,лек,ежедневен,но траен прафюм?Писна ми да си давам парите за боклуци,които стоят 2 часа.

# 685
  • Мнения: 602
Някой може ли да ми препоръча сладък,лек,ежедневен,но траен прафюм?Писна ми да си давам парите за боклуци,които стоят 2 часа.

Ето този парфюм е много траен -
http://www.parfum-bg.com/dupont-passenger-damski-parfyum-edp-100-ml-bez-kutiya.

# 686
  • Мнения: 111
Мерси,а какво ще кажете за този сайт http://angelcosmetics.bg/page/8/dostavki-i-palshtania.html ?Изглежда ми читав,но ако някой е поръчвал да сподели реален опит.

# 687
  • Мнения: 9
Здравейте,
Мога ли да помоля за съвет при избор на мъжки парфюм. Нямам възможност да отида до някой магазин, а покупката ми е спешна.
Харесвам парфюмите на Герлен, Хуго на Хуго Бос.... Препоръчаха ми 212 ВИП, какво ще кажете?

# 688
  • София
  • Мнения: 618
Мъжът ми е голям фен на 212 VIP, http://www.parfumi-shop.net/bg/ezine/show/carolina-herrera-212-vip-men-g-.php  дали е оригинален според вас? Видях, че сте давали добри отзиви в началото за този сайт.

# 689
  • Мнения: 3
Пише че имат магазин, ама не пише адрес. Няма име на фирма. Може и да са оригинални, ама е доста съмнително дали плащат данъци или въобще дали ще можеш да направиш рекламация на стока.

Общи условия

Активация на акаунт