Асеновград

  • 22 099
  • 278
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 043
 Mr. Green ми честито цеци - вие гледам вече 8ми месец свършвате малее кога мина това време  Rolling Eyes а ние сме вече на 2 и половина  Rolling Eyes как лети това време

# 211
  • Мнения: 1 503
Криси,
ние скоро ще станем на 9 hahaha
Честита ти именничка.Да е жива,здрава и послушна  bouquet

# 212
  • Мнения: 1 043
мерси, мерси , аз имам да се хваля с една придобивка , взех на малката люлка грако - люлее се, свири, има степени на облегалката до полулегнала и е много красива  Mr. Green има разни красоти по нея за отплесване на внимание

# 213
  • Мнения: 95
Ехооо, здравейте! Весели празници и от мен! Съжалявам, че не писах навреме, но малкият е болен и да ви се оплача- наложи се да вземем първия антибиотик в живота му! Дано поне оздравее, че вече втора седмица не е спал повече от 2-3 часа без прекъсване... Cry
Какво става с Мимито? Роди ли? Момченце, а? Каквото и да е, да е живо и здраво и при нея всичко да мине леко!
Хайде, весело посрещане на новата година!

# 214
  • Мнения: 1 289
cry:
Какво става с Мимито? Роди ли? Момченце, а? Каквото и да е, да е живо и здраво и при нея всичко да мине леко!

Още съм 2в1-на мъника му хареса на топло и не му се излиза...

# 215
  • Мнения: 1 503
АБЕ МИМСКИ,ТИ НЕ ПИЛИ НЯКАКВИ АПЧЕНЦА ЗА ЗАДЪРЖАНЕ?

Криси,и ние искахме за Коледа да му купим люлка,но нямаше никъде #Cussing outБяха ги изкупили.
Ти вашата от къде я взе и колко са тези Грако?

# 216
  • Мнения: 1 289
Цеци,пих Магнерот,ама не вярвам от тях да си го износвам докрай...

# 217
  • Мнения: 1 503
Вярвай,вярвай...
Да ми кажеш като се роди пантата hahahaДа не е на връх нова година ,ей  bouquet

# 218
  • Мнения: 1 289
Може да става медийна звезда  Hug

# 219
  • Мнения: 1 043
цеци елате да я видите  Mr. Green, ще ти пусна снимка като я кача в нета седи и не и се мърда даже като я сложих  baby_neutral , като е тук каката я люшка като я няма сама  Mr. Green има доста приспивен ефект и 15 приспивни песни - чак не се траят - може да оклюма човек ако ги слуша и да не му се спи заспива, вече има проба веднъж - сега тъкмо пак е там да драсна някой ред - че много бодърства вече и немога да си свърша работата и да им смогна и на двете
а аз я купих от продавалника за 200 лева - но си заслужават честно казано - само дето на митака още не съм казала колко струва  Joy казах му че като види предимството тогава ще му кажа да не го боли глава Mr. Green

# 220
# 221
  • Мнения: 1 503
Криси,ами как така незнае колко струва?Ти явно имаш фонд"и аз съм човек" hahaha
Много е хубава люлката,но мойто мъж таквиз пари не дава newsm78

Мимка ,да не роди вечееее?

Весело посрещане на новата  година мили европейки Laughing  bouquet Laughing

# 222
  • Мнения: 1 289
Още сме 2в1...

Весели празници на всички-много здраве и успехи през новатя ЕВРО-година...

# 223
  • Мнения: 1 043
Честита нова година - само хубави неща да ни носи и да се радваме на дребчовците си  newsm17моля се само да станем малко по добри - за да живеят в малко по добър свят!
цеци ние звъняхме много пъти последните два дни да ви поканим ако искате да посрещнем заедно но така и неможахме да се свържем - никой не вдигна , ние щахме да излизаме в крайна сметка но като се сабуди бека и аз от една чаша винце и след това като гаврътнах и шампанско една чашка и ме заболя адски главата - от това ли беше или от шума - адски много пиратки се изгърмяха - добре че сменихме дограмата че малко от малко по тихо беше  smile3515 незнам каква забава виждат в тез пиратки - то да го е страх да ходи човек по улицата - ние и затова пак помислихме - представи си както си се наконтил да ти пуснат на главата една да ти уформи прическата  tooth

# 224
  • Мнения: 1 503
Честита Нова Година

Днес се е родил малкият(4.300 и 54см Peace)Тодор на Мими 81.ДА й е жив  и здрав  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт