Асеновград

  • 22 108
  • 278
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
Криси - не се стърпях да ти пиша. Аз съм с две момчета - изобщо това дето ти казват, че второто е лесно и бързо е мит Laughing И второто като първото - зависи как е застанало, колко е голяма и такива работи. По-лесно е само като, че ли това, че вече веднъж като си разтягана - втория път е с по-малко поражения Laughing
Така, че СПОКО имаш време и до Пловдив да стигнеш с такси или както решиш Wink
Дано не е тръгнало още бебчето, че време още имаш като ти гледам лентичката. Стискай го още малко Hug

# 76
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Здравейте майчета  bouquet В понеделник рано-рано потегляме за Асеновград и Бачковският манастир,ще спим в манастира,с нас ще има още 15 човека!Бихте ли ми казали къде да ги заведа да разгледат,разбрах за някакво аязмо с лековита вода-къде се намира то,и въобще ориентирайте ме какво и къде можем да посетим HugБлагодаря предварително!На следващият ден ще сме на Чудните мостове,ще спим на х.Скалните мостове

# 77
  • Мнения: 515
За аязмото, не съм много сигурна - би трябвало да е на Бачковският манастир. Мисля, че трябва да се качите по пътека нагоре. И аз още не съм ходила Embarassed(на аязмото).

В Асеновград можете да си отдъхнете с разходка в центъра. Има исторически музей в центъра- ако проявявате интерес. Има и палеонтологически музей. Имаме много църкви и параклиси (общо са близо 40). Зависи колко време сте си отделили.

Ако бях на ваше място, преди Бачково задължително щях да отбия нагоре към Асеновата крепост.
Опитвам се да кача снимки от Асеновата, ако успея - ще пратя линк.


# 78
  • Мнения: 1 043
аязмото се намира доста далеч, но е много прятна разходка а и дори да нестигнете до него има една чешма по път от там няма да ви се тръгва - еленина чешма май се казва... аз съм от велико търново и не ги знам също много добре по имена но поне съм ги обиколила всички забележителности наоколо - има много хубав скален параклис с икони нарисувани директно в-у скалата /това за бачково говоря/ а в асеновата крепост наистина трябва да се отбиете - има една скала с надпис попитайте някой наоколо че повечето я подминават ако не им се каже каде е точно, а там има доста хора в повечето случай няма да останете неупътени.
надявам се да ви хареса тук, а за чудните мостове -просто ви завиждам лекичко Rolling Eyes аз веднуж ходих набързо и много ми се ходи пак че беше нещо невероятно, не че не харесвам стара планина но родопите са си доста по красиви - приказни даже бих казала, все едно е някакво вълшебно място Grinning

Дидка :ти наистина ли такава челяд как се реши 4 деца да отгледаш в това време ?

# 79
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Благодаря ви за отговорите    bouquet  момичета!Асеновата крепост си бяхме заплюли за посещение,но това за скалата ...не го знаехме и ще попитаме Heart EyesАязмото непременно ще посетим,но и  чешмата няма да подминем!Някакви отзиви за този ресторант при някакъв водопад до манастира Thinking имате ли?Утре сме из Асеновград,някой ако ме познае да свирка...да се обади де Hug 
krissie челядта е такава каквато е написана и още малко,че ние сме твоите,моите и нашите Joy Големите ми момчета са студенти във Варна и живеят по разбираеми причини сега при баща си..бившият ми съпруг,а у дома са дъщеря ни/която си осиновихме като се събрахме със съпругът ми ooooh!понеже неисках да раждам повече Mr. Green и малкият ,който родих впоследствие и е вече на 4г и половина bowuu/ Че се притеснявах за малкият като се роди как ще се справяме финансово-притеснявах се,но то всичко се нарежда от само себе си Hug!!!

# 80
  • Мнения: 515
Дидка снимките не успях да ги кача - но май е по-добре да сте с непредубедено око. Междувременно се сетих и за Белинташ, който никак не е за изпускане и е на 30км. от Асеновград. Ето тук малко повече инфо:

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%B0%D1%88.

Аз ще се оглеждам - ако те видя непременно ще дойда да си кажем едно здравей. Само се надявам до утре да сме се оправили, че вчера мен ме втресе нещо и вдигнах температура, а днес Йоана е малко болна Cry(вероятно има някакъв летен вирус)Утре 1-во сме на лекар и чак тогава ще си направим разходката.

 krissie, надявам се че си по-добре. Аз съм раждала в нашата болница. Нямам от какво да се оплача освен от мизерната база - всичко е много старо. Някак си да посрещнеш нов живот в такива условия не ми се струва О.К. Но всъщност разбира се в такъв момент не ме интересуваше какви са условията. Важното беше, че аз и бебка бяхме добре. 

Hug на всички ви.

# 81
  • Мнения: 1 043
не е лошо на водопада има рибки и може да си хванеш нещо и да ти го приготвят Laughing

# 82
  • Мнения: 1 503
Абе мами,
нали има аязмо и в св.Богородица newsm78

# 83
  • Мнения: 1 043
мда на рибната има също аязмо не съм влизала там обаче само на свадбата на ванко и катя  Grinning, как прекарахте вчера- мен ме замъкнаха чак до една река към кръстова гора, след едно село белица ooooh!
няма да ти разправям как съм пътувала полу легнала настрани да не взема да родя в планината Grinning

# 84
  • Мнения: 1 503
Цитат
мен ме замъкнаха чак до една река към кръстова гора, след едно село белица ooooh!
Eeeee,
ама вие сте за трепане бе хора #2gunfire
Ами Митака не се махна от въдицата #CrazyАз не знаех ,че може да лови риба Thinking

# 85
  • Мнения: 1 043
започваме да боядисваме стаята на бебо... стискайте палци да остискам и това преживяване
доскоро се молех на мъжа ми за едно скринче за бебо да вземем, а сега си е наумил едно по високо , едно ниско за повиване и  hahaha трикрилен гарероб  Joy малко ще му е в повечко на бебока но ще се намери какво да се сложи все  Laughing
цеци взех си един плат за слинг ама не съобразих малко е твърд май  Rolling Eyes памучен е и се надявам като го изпера да поомекне, колко трябваше да е дълаг доло горе? аз взех за всеки случаи два ментра на 2 и 20 и реснички си взех  Laughing

# 86
  • Мнения: 1 503
Криси,платът е 90 на 220 Peace

# 87
Здравейте, асеновградски мамита!!!!!!

Много ми е приятно да се запознаем!!!

# 88
  • Мнения: 1 503
Еййй ,Роси,
от  кога те чакам бе жена newsm78
Писах ти на лични веднъж,но  кутията ти беше пълна:)
Как е Марти?

# 89
Здравей,~Цвети~
Приятно ми е пак да се чуем! Чета, че и сбирчици сте си правили мамите с бебоците на кафенце Simple Smile. Много време не съм отваряла този сайт.
Мартин е добре/да не ни чуе дявола Simple Smile/.
На 14.08. на консултацията тежеше 6.900кг и 61 см. 
С времето става все по-интересен, закача се, много е подвижен, има опасност от падания. Предполагам и вие вече сте на този етап Simple Smile
Вие как сте? Как е Хрис?

Общи условия

Активация на акаунт