Ясновидци/ Врачки-тема 13

  • 212 016
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 0
Привет на всички   bouquet
Някой може ли да даде мнение за Лаура Вардеварян? Ще съм много благодарна, ако някой е бил при нея и сподели впечатления Simple Smile

# 691
  • Мнения: 1 339
Искам да Ви попитам дали някой има впечатления и координати на тароложката Ели Загорова. Момичето гостува в събота в ''Специалистите'' по НоваТв. Много ми хареса представянето ѝ, но не открих инфо за нея в интернет, а доколкото разбрах не се занимава отскоро с тази материята.

Интересувам се за мнение и за друга тароложка Илиана Смилянова. Извън форума съм чувала добри отзиви за нея. Звънях ѝ миналата седмица, консултацията ѝ е 50лв. и обхваща един въпрос в рамките на час. Не знам дали си заслужава...

# 692
  • Sofia
  • Мнения: 143
Интересувам се за мнение и за друга тароложка Илиана Смилянова. Извън форума съм чувала добри отзиви за нея. Звънях ѝ миналата седмица, консултацията ѝ е 50лв. и обхваща един въпрос в рамките на час. Не знам дали си заслужава...

Правих си консултация с нея съвсем в началото на моя проблем, тя беше първата към която се обърнах, от позицията на времето и контакта ми с други нейни колеги, мога да споделя че не си струват 50те лв. за един въпрос. Да, отдели ми достатъчно време, разказа ми подробно за значенията на картите и кое как да тълкувам в моя случай, като имаш в предвид че прогнозата е макс. за 6 месеца напред, но в никакъв случай ни бих повторила, особено за тази сума.
В последствие се консултирах неколкократно с Ани Лечева, 30лв. консултация с възможност за синастрия, скоро разговарях и с Емилия, която живее в Англия, 10лв. консултация за 30мин, като намаш ограничения в броя въпроси. Препоръчвам и двете, в моя случай Ани ми прогнозира всичко и нещата се случиха точно по този начин, а Еми потвърди прогнозите на Ани. Ако си решила да си правиш таро консултация, при всички случаи се опитай да формулираш ясни и точни въпроси, без или/ако и т.н. Пожелавам успех и сподели ако се решиш на консултация с някоя от дамите  Peace

Последна редакция: вт, 30 окт 2012, 16:11 от Candygirl

# 693
  • Мнения: 1 339
Candygirl, благодаря ти за споделеното мнение!

И с Ани–Пловдив и с Емилия ми предстоят скоро консултации и ще споделя отзивите си в темата.

# 694
  • София
  • Мнения: 26
Интересувам се за мнение и за друга тароложка Илиана Смилянова. Извън форума съм чувала добри отзиви за нея. Звънях ѝ миналата седмица, консултацията ѝ е 50лв. и обхваща един въпрос в рамките на час. Не знам дали си заслужава...

Аз също съм ходила при Илияна преди доста време може би 3-4 години, тогава пак беше 50 лв. жената еше много подробна, консултацията беше около 1 час и 30 мин. и м отговори на много въпроси. Дотогава не бях ходила на таролог. Сега може би са се променили нещата и за да не вдига тарифата си, е намалила въпросите. Иначе е много положителна жена и доста подробно обяснява всичко, но не знам струва ли си за 50 лв, само 1 въпрос..

Правих си консултация с нея съвсем в началото на моя проблем, тя беше първата към която се обърнах, от позицията на времето и контакта ми с други нейни колеги, мога да споделя че не си струват 50те лв. за един въпрос. Да, отдели ми достатъчно време, разказа ми подробно за значенията на картите и кое как да тълкувам в моя случай, като имаш в предвид че прогнозата е макс. за 6 месеца напред, но в никакъв случай ни бих повторила, особено за тази сума.
В последствие се консултирах неколкократно с Ани Лечева, 30лв. консултация с възможност за синастрия, скоро разговарях и с Емилия, която живее в Англия, 10лв. консултация за 30мин, като намаш ограничения в броя въпроси. Препоръчвам и двете, в моя случай Ани ми прогнозира всичко и нещата се случиха точно по този начин, а Еми потвърди прогнозите на Ани. Ако си решила да си правиш таро консултация, при всички случаи се опитай да формулираш ясни и точни въпроси, без или/ако и т.н. Пожелавам успех и сподели ако се решиш на консултация с някоя от дамите  Peace

# 695
  • София
  • Мнения: 22 952
\Здравейте момичета , да споделя преживяното от ходенето при поредната гледачка.В събота заедно с една приятелка ходихме при Таня от Люлин .\Не ходете при нея
[/quote]
\
idi много крайно мнение!
Няма да защитавам никой, но аз лично съм много доволна от нея (писала съм подробно в предишни постове) също така и моите приятелки останаха доволни.
При едни едно при други друго - нормално.
Но нека не бъдем така категорични - не ходете при нея.
Нека всеки сам си прецени.
Позволявам си да изкажа това мнение защото аз лично за сега съм най-доволна от Таня и Ани Лечева от всички гледачки които съм обиколила до сега /изключваме че Ани е астролог/.
Късмет на всички   bouquet
[/quote]

Аз смятам, че един разумен човек сам ще си прецени при кого да отиде и няма да се подвежда по такива изказвания.
Лично аз, първо добре проучвам дадената врачка като събирам мнения,но реша ли да отида , никой и нищо не може да ме спре!  Simple Smile

# 696
  • Мнения: 5
Момичета никой не споменава за срещата с Стефка .Доволни ли сте ?Хайде чакаме отзиви за нея .Доста хора се бяхте записали ,а някой и не успяха  Crossing Arms

# 697
  • Мнения: 1 339
Относо леля Искра-Бистрица...

С добри впечатления останах.

Изпратих ѝ първо пари, макар че тя изобщо не настояваше. Уговорихме се за час, в който да ѝ звънна. Жената е много позитивна и естестевна. Държеше се все едно се знаем от години.

Според мен има способности. Изобщо не ме подпитваше. Назова с точност факти и събития, които няма откъде да знае. Simple Smile За две неща се пообърка.

Даде ми прогнози с конкретни срокове. По основния ми проблем виждането ѝ се съвпада с първите ясновидки, които посетих преди около месец. За другите ми въпроси прогнозите ѝ също се съвпадат в голяма с стене с тези на другите.

Във времето ще разбера дали и доколко е познала.

# 698
  • Мнения: 1
Момичета никой не споменава за срещата с Стефка .Доволни ли сте ?Хайде чакаме отзиви за нея .Доста хора се бяхте записали ,а някой и не успяха  Crossing Arms

Еее, ама сте по-нетърпеливи и от нас  Grinning Срещите са следващия понеделник и вторник, после ще разказваме

# 699
  • Мнения: 0
Търся координати на Йорданка Николова Ст Загора


Аз преди доста години съм ходила при една Йорданка,ама не знам същата ли е.Намираше се срещу едно училище в града.Отдавна вече не е там и нямам идея,дали още гледа....но не е от хората,които бих посетила отново.Ходила съм тогава нееднократно при нея,с конкретен проблем и не само аз,а част от роднините ми.Извърташе нещата,а ние отидохме няколко пъти,защото ни лееше куршум,понеже освен "ясновидка",се занимаваше и с това.

# 700
  • Мнения: 1 288
И аз чакам с нетърпение отзиви от Стефка. Хайде кой ще пише  Hug

# 701
  • Мнения: 8
Хайде и аз да изгрея, може пък някой да има полза, макар че хем е по темата, хем не е.Simple Smile
Няколко общи приказки на база знанията ми, ако приемем, че говорим за хората, които имат тази дарба:
1. Ясновиждащият вижда потенциали от една или друга ситуация. При промяна на дори елемент от картината, всичко може да се промени тотално. 
2. Хората, които имат таланта на ясновиждането не винаги познават, защото:
- получават объркана информация, защото "досието" на човека е забранено или имат "задача" да объркат човека (звучи странно, но това е);
- не е подходящо времето за отговор на въпроса;
- човекът е толкова объркан, че и потенциалите са му объркани и всичко е като в мъгла.
3. Ясновиждащият "чете" инфо-файла на душата с позволението на "Висшия Аз" на всеки човек и на Бог. В този смисъл той няма някакви абсолютни права за познаване.
4. Често нашата душа не иска това, което умът ни иска. Забравяйки, че сами сме си избрали живота такъв, какъвто е, опитваме да наместим неудобните парчета разумно. Е, не става. Душата е по-висша от ума ни, който е само социален и волеви фактор тук и сега.
5. Хората, които са се занимавали с енергийни вмешателства или магии, могат да докладват след време, че животът им се срива невероятно. Майките особено могат да проследят това по децата си, защото се предава кармично (независимо от всичките литератури за чистене на кармата, има един основен закон "това което посееш ще го пожънеш").
6. Понякога човек, който няма талант - близък или приятел, може да бъде нашия "ясновиждащ". Трябва да се научим да слушаме и отговорите, които не ни харесват, за да продължим напред.
7. Постоянното ходене по гледачки обърква, защото ни запраща в сърцераздирателно очакване, обърква ни в ред съмнения и в крайна сметка все някой друг е виновен.
8. Ясновиждащият няма право да откаже на човек без пари и изобщо да обяви такса еди каква си. Дори да е развил дарбата си с платени курсове, посвещавания и подобни, изначалното е дарбата. Представете си, че има съд, който е значително по-качествен от нашите, земни системи  (Изобщо не говоря за казани, вили и вечни писъци:) ). Та когато ти е даден дар за помагане, а ти се лакомиш или злоупотребиш (начини много), той ти се отнема или ей така, неусетно минаваш от другата страна на барикадата (кой както иска да го разбира). Защото има една мъдрост, че "не е грешен този, който греши от незнание, а онзи, който въпреки че знае - го прави."
9. И някак естествено ми идва да кажа за свободния избор: оставете всичко/всеки, който иска да си ходи (дори смъртта е част от този избор)! Подобното поражда подобно. Същото е и с любовта. Когато я носите в себе си, ще бъдете обичани.
10. Въпросите: "защо страдам с този мъж?" или "защо боледувам от еди какво си?" са с отговори във вас. Първият е, защото ви се страда, вторият - също. Болестите на децата са друг и все пак същия случай, но и те се лекуват (но това е за съвсем друга тема). Например заболяването на едно дете може да е свързано с вашия развод (да, факт от реалността), но може и да е по-рождение (това е по-сложно). Децата са огледала на нас и отношенията ни, защото те са ни избрали, а не ние тях (за справка има доста литература по темата).

Не искам да звуча голословно, защото знам какво е да те боли и тялото, и душата. Но поисках да се излекувам и намерих моите помагачи, ясновиждащи (приятели дори), които ме намираха по различни канали. Но аз не исках да съм конкретно с Иван или да бъда с дете на 20 и женена за мъж, който хич не е за мен. Всеки има своя пътека и началото й е отвътре, а не отвън. Нали помните кои са спечелените в историята битки? Тези, които тръгват от вътрешността, а не обратното.
Пиша така, както чувствам, затова не претендирам за изчерпателност.
И за да се върнем все пак на темата:
Ходжите основно правят магия върху магия и след розите изведнъж се сриваш в бодлите;
Молитвата от сърце, особено придружена с благодарност отваря много пътища, а ако намерите вашия духовник (не е задължително да е от конкретна религия), още по-добре;
Благодарността и любовта са чудесата, които носим в нас. Ако се настроите над ежедневните си проблеми, ще се убедите в невероятния им ефект.
И се смейте, това е като чистачка на помътнелите стъкла при отчаяние!
Вие сте по-силни от държавата, парите (това го гарантирам с 2 ръце), от манипулациите и изобщо от всяка материя. И тъй като усещам, че напира въпроса (който е стигнал с четенето дотук): "е, как да съм усмихнат като съм гладен?", ами за да нямаш работа нещо има, което не е изчистено в живота ти. Може, ако се разделиш с мъжа, който те мъчи да намериш работа или ако смениш града си, или ако не те мързи толкова - отговори разни, според пътя на всеки.
Ще видите как, ако си промените настройката и хората около вас ще се променят. Защото вие няма да имате нужда от нечие врънкане или вампиризъм, или обвинения, или дразнения. Подобното привлича подобно, а всичко друго е изпитание като в приказките (нали си спомняте, че принцесата все се крие зад някакви планини, змейове и какво ли още не, но пък все се стига до "и заживели щастливо").
А сега съвсем конкретно:
Не мога да ви препоръчам гледачка, защото познавам разни в различна степен и всяка ми е дала по нещо: и Карла, и Анелия Лечева, и Таня, и различни, непознати тук, герои на труда.
Надявам се с нещо да съм ви била полезна, а за всякакви запитвания, пишете ми!
Имам много любов за раздаване и знаете ли, колкото повече давам, толкова по-богата съм. Опитайте и вие, вълшебно е!
Желая ви хармония и светлина!

# 702
  • София
  • Мнения: 26
Момичета никой не споменава за срещата с Стефка .Доволни ли сте ?Хайде чакаме отзиви за нея .Доста хора се бяхте записали ,а някой и не успяха  Crossing Arms

Срещата с нея е на 5 и 6.11 все още не е дошла в София и никой не е е срещнал с нея тук. После ще разказваме:))

# 703
  • София
  • Мнения: 22 952
Не искам да звуча голословно, защото знам какво е да те боли и тялото, и душата. Но поисках да се излекувам и намерих моите помагачи, ясновиждащи (приятели дори), които ме намираха по различни канали. Но аз не исках да съм конкретно с Иван или да бъда с дете на 20 и женена за мъж, който хич не е за мен. Всеки има своя пътека и началото й е отвътре, а не отвън. Нали помните кои са спечелените в историята битки? Тези, които тръгват от вътрешността, а не обратното.
Пиша така, както чувствам, затова не претендирам за изчерпателност.
И за да се върнем все пак на темата:
Ходжите основно правят магия върху магия и след розите изведнъж се сриваш в бодлите;
Молитвата от сърце, особено придружена с благодарност отваря много пътища, а ако намерите вашия духовник (не е задължително да е от конкретна религия), още по-добре;
Благодарността и любовта са чудесата, които носим в нас. Ако се настроите над ежедневните си проблеми, ще се убедите в невероятния им ефект.
И се смейте, това е като чистачка на помътнелите стъкла при отчаяние!
Вие сте по-силни от държавата, парите (това го гарантирам с 2 ръце), от манипулациите и изобщо от всяка материя.
Ще видите как, ако си промените настройката и хората около вас ще се променят. Защото вие няма да имате нужда от нечие врънкане или вампиризъм, или обвинения, или дразнения. Подобното привлича подобно, а всичко друго е изпитание като в приказките (нали си спомняте, че принцесата все се крие зад някакви планини, змейове и какво ли още не, но пък все се стига до "и заживели щастливо").
А сега съвсем конкретно:
Не мога да ви препоръчам гледачка, защото познавам разни в различна степен и всяка ми е дала по нещо: и Карла, и Анелия Лечева, и Таня, и различни, непознати тук, герои на труда.
Надявам се с нещо да съм ви била полезна, а за всякакви запитвания, пишете ми!
Имам много любов за раздаване и знаете ли, колкото повече давам, толкова по-богата съм. Опитайте и вие, вълшебно е!
Желая ви хармония и светлина!
[/quote]


Страхотно е! Браво! Напълно съм съгласна с написаното!!!   bouquet

# 704
  • Варна
  • Мнения: 187
Разказваха ми за Таня Маврова от Мало Конаре и тя много познавала. #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт