Колики-кога ще спрат?

  • 2 104
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Млада майка съм,тоест с първо детенце,което е на 2 месеца. Знам,4е при всяко дете е разли4но, но моля Ви кажете ми: до кога горе-долу продължават?

# 1
  • някъде
  • Мнения: 979
Различно при всяко детенце-при моите до около 45 ден,но съм чувала и за доста по-дълъг период.Търпение,ще отмине Hug

# 2
  • Мнения: X
При нас спряха на 3 -я месец веднага се усеща едно облекчение просто NaughtyНие имахме ужааасни колики направо не искам да се сещам след 20-я ден точно до 3-я месец!

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
При моя син, макар и доста по-слаби вече, ги имаше чак до към 7-ия месец... Говорих с много педиатри, пробвах всички възможни капки, дори и такива, които не се предлагат в БГ, нищо нямаше ефект... С времето изчезнаха сами.

Та, спокойно  Hug, при някои са няколко седмици, при други месеци наред ...много те успокоих, знам  Joy

# 4
  • Мнения: 2 216
Най- често до 3-4м, още малко търпение Wink
После започват зъбките

# 5
  • Мнения: 27 524
Най-общо до края на 3-тия месец. Но както сама казваш - има всякакви случаи - до 6-тия, до 2-рия, изобщо да не се появят и т.н.

# 6
  • Мнения: 506
Нашите бяха ужасни от родилния до към 3-я месец, никакви капки и хапчета не помогнаха  Peace

# 7
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 814
При дъщеря ми продължиха до края на третия месец, синът ми почти нямаше. Индивидуално е, както казваш. Дано при вас отшумят по-скоро!

# 8
  • Мнения: 3
Нашите бяха ужасни от родилния до към 3-я месец, никакви капки и хапчета не помогнаха  Peace
леле,като го гледам детето как се свива и се за4ервява от болка,и как пла4е,4ак мен ме боли! Cry

# 9
  • София
  • Мнения: 28 860
Горкото  Sad
При сина ми свършиха в началото на 3-тия месец. Помагаше му топло на корема.

# 10
  • Мнения: 8
И при нас имаше ужасни колики, но една мама ми каза едно хомеопатично хапче, и аз без консултация с хомеопат на своя глава го дадох и доста облекчи положението. Консултирай се с хомеопат със сигурност ще намерите най-доброто решение   bouquet

# 11
  • София
  • Мнения: 2 109
Съвсем различно е. При моите деца отшумяха към 5 месец.

# 12
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 886
Различно е. В повечето случаи до третия или четвъртия месец вече отшумяват. При дъщеря ми спряха на края на втория.

# 13
  • Мнения: 975
При нас до скоро ги имаше.Започнаха ни от 9-ти ден та чак до 4-ти месец .Помагаха ни капките Саб симплекс .

# 14
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 239
при моето детенце - до четвъртимесец  Sad още ги помня тези колики...
дано при вас да преминат по-бързо

Общи условия

Активация на акаунт