Черешката на тортата - ти си звездата - 3 сезон - 1 тема

  • 38 577
  • 735
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 10 661
Оуууууу това глупаво същество - Деси, много дразни и фасоните които прави още повече

Упс, явно съм пропуснала най-същественото - начина на оценяване.  Embarassed
Предположих, че е като миналите сезони по 10-то балната.  Mr. Green
Значи добре са оценили!  Crazy
Ахам, аз четох в темата, иначе съм по средата на предаването в момента, та не мога да се аргументирам, до момента коментирам това което съм видяла  Simple Smile

# 76
  • Мнения: 5 462
Къде мога да го гледам

# 77
# 78
  • Мнения: 9 147

лошо, хората работят по това време  Rolling Eyes

# 79
  • Мнения: 40
Манчев и на мен ми направи впечатление,че никаква снизходителност не прояви.Даже я увика за розичката,а аз очаквах да я похвали че има "острилка за зеленчуци"-нещо което признавам си за пръв път чувам че.съществува

# 80
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Прав си е Манчев - доста е ретро кухнята на Ели. Но пък самата тя не може да не те възхити - изключително позитивен човек.

# 81
  • софия
  • Мнения: 2 926
От менюто ми допадна само тортата!Пиленцата и розите са ретро според мен!Иначе Ели позитивна и умее да готви!

# 82
  • Мнения: 1 252
Тая Деси за украшение ли там или да и видим всички силикона? Туй не яде , онуй не обича. Ми да си седи в къщи. Аман от кифли!

# 83
  • Мнения: 4 864
Интересно тя като не ги яде тези неща, какво ли ще сготви.. и какъв ли вкус ще има..

# 84
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Нормално е да не ги яде тези неща Деси. Кухнята на Ели е доста тежка и ........леко некомбинативна. Особено пилешкото ми се стори безкрайно невкусно като съчетание на продуктите.

# 85
  • София
  • Мнения: 11 722
Хареса ми, Ели. Мисля, че се постара и за атмосферата, но още не са се отпуснали. Жоро ми направи неприятно впечатление относно коментарите си за Деси, предвид, че са семейни.

# 86
  • Мнения: 10 661
И аз се зачудих какви ги дрънка, като се има впредвид, че Нешка Робева му е тъща Mr. Green

Последна редакция: вт, 02 окт 2012, 13:02 от blackcat6

# 87
  • Мнения: 2 977
За мен участниците бяха доста скучни  newsm78 нормално е да се притесняват - все пак са обикновени хора..Не ми хареса подредбата  на масата - доста обикновена. Гостите можеха да занесат по едно цвете  на домакинята.

# 88
  • Мнения: 10 661
Мисля, че поднесоха подаръци. Жоро (нали така се казваше нана Нешка зетя) подари керамичен нож и Ели много се зарадва, а малкия видях, че бутилка вино поднесе, за другите нямам спомен.

# 89
  • Мнения: 1 252
И аз се зачудих какви ги дрънка, като се има впредвид, че Нешка Робева му е тъща Mr. Green
Е к'ви ги дрънка, само на мен ли ми се стори, че се шегува. Не приемам всичко буквално. Бутилка ракия беше, от хубавата. Хареса ми Ели, някои неща бяха излишни според мен. Не харесвам маси без покривки .

Общи условия

Активация на акаунт