Вече и Ние може да се похвалим

  • 2 723
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 21 639
Джам, Лали що се Фащате за израза, к'во толкова  Rolling Eyes.... ми нали не е Проблемно забременяване тука, а Искам бебе .   Peace

Деси честити ти две чертички и дано и лекаря потвърди !

# 16
  • Мнения: 7 716
Защото имам слабост към Деси.  Laughing

# 17
  • Мнения: 2 123
Деси, честито тестче. Спокойна бременност!  bouquet

# 18
  • Мнения: 7 716
Малко оф за Морена:
Мнението ти го възприемам като: "Стоите си   в Проблемното". Twisted Evil
Морена, нали ти е ясно, че ако не е Джам, аз и още едно-две момичета да даваме смислени съвети, форумът ИСКАМ БЕБЕ трябва да се закрие, защото ще останат само седмичната тема и поздравителните теми.
Седмичната може да мине към чата, а  поздравленията към Бъдещите мами.
Тъкмо няма да се товари сайта.

# 19
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Малко оф за Морена:
Мнението ти го възприемам като: "Стоите си в Проблемното". Twisted Evil
Морена, нали ти е ясно, че ако не е Джам, аз и още едно-две момичета да даваме смислени съвети, форумът ИСКАМ БЕБЕ трябва да се закрие, защото ще останат само седмичната тема и поздравителните теми.
Седмичната може да мине към чата, а поздравленията към Бъдещите мами.
Тъкмо няма да се товари сайта.
Е нема страшно,нали има и Зачатие!
Ти за мамата не се притеснявай!
Лали,никой не отрича важния ви принос,нито ви гони или дискриминира.Имаше вече тема за тона във форума,не ми харесва това,че всяко нещо го обръщаш на война.Първо брой до 200!

Последна редакция: пт, 20 яну 2006, 11:31 от Кукумявка под прикритие

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 21 639
Малко оф за Морена:
Мнението ти го възприемам като: "Стоите си   в Проблемното". Twisted Evil
.......
Морена, нали ти е ясно, че ако не е Джам, аз и още едно-две момичета да даваме смислени съвети, форумът ИСКАМ БЕБЕ трябва да се закрие, защото ще останат само седмичната тема и поздравителните теми.
Седмичната може да мине към чата, а  поздравленията към Бъдещите мами.
Тъкмо няма да се товари сайта.

 Simple Smile Аааа Лали изобщо не съм имала това на ум !  Обаче друг е въпроса, че всеки може да го интерпретира както си иска, а ти явно така си искала да го разбираш .
Нищо не мога да направя .
………
А за приноса ти във форума, както и на Джам никога не съм отричала, напротив ! И на мен лично ( на ЛС ) много си ми помагала , благодаря
Ама какво още искаш  Rolling Eyes ?!

За организацията на форума или форумите, обръщай се към Мамма .
В анкетата за разделянето на Проблемното, аз гласувах се НЕ . 
Ама не искам да си представям ако пък нямаше Искам бебе и тази тема беше пусната   в проблемното ....
Освен това това е поредния спор и  не виждам смисъл . Не смятам повече да дискутирам .

И хайде да не разваляме темата на момичето  Peace .

# 21
  • Мнения: 3 010
Първо честито на Деси! Лека бременност ти желая!

Малко оф:

Момичета забравихте ли Деси, която ни стряскаше с нейните "охлюви и аборти", а те бяха нормални цикли. Та Джам и Лали за това се отнасят така........ Деси просто е човек, който малко преувеличава, и така другите се дразнят. Същото е сега за "чудото"..........

# 22
  • Мнения: 4 306
Desssy, Честито!

Дано имаш лека бременност и здраво и така желано  от двама ви бебе!

Права си живота наистина е чудо и Господ е така добър да ви дари след малко чакане.
Да си призная лекинко ти завиждам, защото и аз искам. Но вярвам, че и на мен ще ми се случи някой ден  Heart Eyes.

# 23
  • Мнения: 1 951
Честито    smile3525

# 24
  • Мнения: 1 950
Честито  bouquet
Лека бременост и хубаво, и здраво бебче Laughing

# 25
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Честито  bouquet!
Лека и безпроблемна бременност!

# 26
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Честито Деси. Желая ти лека и безпроблемна бременност!   bouquet

# 27
Честито на бъдещите родители! Пожелавам една спокойна и приятна бременност, а след 9 месеца - здраво и пухкаво бебче!

# 28
  • Мнения: 3 971
Desssy, Честито!  bouquet

# 29
  • Мнения: 4 970
Честито и от мен,Деси! Хайде- чакаме с нетърпение потвърждението от лекаря.Желая ти лека , спокойна и безпроблемна бременност и едно хубаво здраво беб4е!
(Моми4ета,имам пред4увствието 4е тази година  раздела"Искам бебе" ще остане непотребен WinkДано да е по-скоро! Praynig)

Общи условия

Активация на акаунт