Наистина ли някой би могъл да излъже толкова.....идиотски?

  • 10 734
  • 114
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 947
Абе явно жената Х е много широкосркоена също. Каква истина пък може да научим отфорума...

# 61
  • Мнения: X
Жената Х би приела нещата. Минало е много време, деянието е било еднократно...
За какво ѝ е да рови тогава, само да си усложнява живота.
Ами , най-малкото , за да знае каква "приятелка" има до себе си.....
Ако е истина, трябва ли ти такава приятелка, дето спи с мъжа ти?

# 62
  • Пазарджик
  • Мнения: 536
Краси, и да не е истина изневярата пак ще има отдръпване. Вкарала ме е в глупав филм - използвала е съпруга ми за параван. Така че, не, не ми трябва такава приятелка и в двата случая. На лице е единият, така че няма за какво да се рови.

Последна редакция: вт, 02 окт 2012, 16:35 от Irina St.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 1 744
A не ви ли идва на ум сценарият, че мъжът Игрек в желанието си за мъст, си е измислил цялата схема. Ей, така, от извратеност.

# 64
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
А защо не попита директно приятелката си щом поддържат двете приятелски отношения?
Аз разбирам мотивите за евентуалната лъжа, защото съм пила подобна бира и са ми се въртели подобни мисли в главата. Спря ме единствено това, че човека, когото исках да разкарам никак не си поплюваше и щеше не просто да иска обяснение както от него, така и от жена му, а щеше да изиграе такива циркове, че просто не ми се мисли, а ме беше срам да ги моля за нещо подобно. Ама много ми се искаше да го направя.

# 65
  • Пазарджик
  • Мнения: 536
Приятно ми е - Богиня!, нали има някакви електронни съобщения и публикации във Фейсбук. Това жената Игрек. Или може мъжът Игрек от нейните акаунти да ги изпраща.
Сценарии колкото иска човек. Бих се отдръпнала.

# 66
  • Rio de Janeiro/Austevoll/Varna occasionally
  • Мнения: 580
Абе явно жената Х е много широкосркоена също. Каква истина пък може да научим отфорума...

Е, хайде сега. Едва ли някой вярва, че може да научи истината от форум. По-скоро могат да се видят различните гледни точки..
Широкоскроена....колко да е широкоскроена? Има хубаво семейство, прекрасни деца, мъжа й прави всичко възможно да им осигури всичко, което поискат, обича ги...Има ли смисъл заради лъжата или не на някоя си да се разваля всичко това?

Но пък има частица съмнение, която я гложди. Може би идеята за очна ставка е добра, но няма как да стане на 20К км разстояние.

Ирина сигурно е права, няма смисъл от ровичкане, ама....мъжа ми е знаел от месеци наред, че добрата ми приятелка ни е вкарала в идиотски тъп филм и си трае? Защо? Едва ли е разчитал, че нещата ще се забравят, най-малко от разярения измамен съсед?


ПП. Богиня, това е всъщност първото, което си е помислила жената Х. Но пък мъжа Х е потвърдил...така че Игрек е казал това, в което той сам вярва.

Tsv, ами тя се крие и има начини да продължава да го прави. А и да й забие въпроса "Ти защо излъга, че спа с мъжа ми", едва ли онази ще й отговори.

# 67
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Мъжът Хикс е идиот. Точка. Профилактично да му се нашока канчето, изпразни сметката, държи гладен.
Историята да не се ровичка.

# 68
  • Мнения: 7 947
Тора – не знам има ли смисъл, но аз не бих могла така да подмина. Не бих си замълчала, не бих приелапо дифолт, че не е вярно, въобще бих избухнала и яхнала метлата, докато не разнищя всичко. Темперамент вероятно, знам ли. То по принцип за къде по дребни неща искам истината все...Като цяло не мога да разбера тоя модел - мъжа ми нали е до мен, пък иначе...голяма работа...

# 69
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Широкоскроена....колко да е широкоскроена? Има хубаво семейство, прекрасни деца, мъжа й прави всичко възможно да им осигури всичко, което поискат, обича ги...Има ли смисъл заради лъжата или не на някоя си да се разваля всичко това?

Но пък има частица съмнение, която я гложди. Може би идеята за очна ставка е добра, но няма как да стане на 20К км разстояние.


Точно заради тази частица съмнение, която няма да ми дава мира, ако съм аз, бих се разровила и бих стигнала до дъното. И не непременно за да развалям нещо, не за да доказвам нещо, не за да натривам нечий нос, а заради себе си - да разбера истината, каквато и да е тя, защото никой не обича да го правят на идиот. Особено когато това идва от близки и не може да се разбере кой лъже, кой маже и кой има кяр от цялата мизерия.

# 70
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Tsv, ами тя се крие и има начини да продължава да го прави. А и да й забие въпроса "Ти защо излъга, че спа с мъжа ми", едва ли онази ще й отговори.
Не бих попитала по такъв начин, защото който и да е, ако и да е най-добрия приятел ще заеме отбранителна позиция. По-скоро ще попитам - Знаеш ли бившия ти какви ги на твори?
А набедения мъж е нормално да си мълчи, дори и да се е разправял с бившия и мъж. Някак все ще загуби каквото и да каже. А и преди да стане на своя глава разведен няма как да разбере какви би могъл да направи вбесения изоставен мъж. А мъж да вземе предпазни мерки като уведоми жена си, че видиш ли еди кой си е тотално изперкал, че да му иска сметка кога и защо е бил любовник на еди коя си, никак не го виждам. Считат го за техни си мъжки си работи и през ум не им минава да разправят на жена си. Обикновено.

# 71
  • Мнения: 116
Много плоска лъжа.Според мен е имало изневяра.И по-абсурдни лъжи съм чувала.Тази приятелка що не си измисли,че е правила секс с някой измислен образ (уж да е непознат за съпругът и),ами точно мъжът на бременната?

# 72
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Много плоска лъжа.Според мен е имало изневяра.И по-абсурдни лъжи съм чувала.Тази приятелка що не си измисли,че е правила секс с някой измислен образ (уж да е непознат за съпругът и),ами точно мъжът на бременната?
Защото се започва с въпросите:
- кой, трите имена и ЕГН, рожденна дата, родители, семейно положение и т.н.
- как изглежда, какво работи, ти откъде го познаваш, кой ви запозна, кога се видяхте за пръв път
- кога го направихте - с точна дата и час, колко време, ама ти тогава беше еди къде си и т.н.

А нищо чудно мацката да го е казала в момент на афект по време на някоя тяхна караница и като е тръгнала колата ...
Възможен е и друг вариант - пича да иска да ги скара, за да я изгонят от къщата, която е наела и затова да изиграва тези циркове. Може и мацката нищо да не е признала, а той да я е ревнувал и вдигал скандали заради приятелството и с тях.

# 73
  • Мнения: 116
На мен ми звучи като тъпо оправдание.Идеята за най-абсурдните мъжки лъжи ми харесва.

# 74
  • Мнения: X
Ирина сигурно е права, няма смисъл от ровичкане, ама....мъжа ми е знаел от месеци наред, че добрата ми приятелка ни е вкарала в идиотски тъп филм и си трае? Защо?
Няма смисъл от ровичкане, ако можеш да загърбиш това и да забравиш.
Ама ако цял живот ще те гризе съмнението "...имало ли е нещо?"?
Аз ще предпочета да стигна до истината, каквато и да е тя.

А мъжът защо си трае?
Т.е., той е знаел, че тя го е "натопила" пред мъжа си, и си е мълчал?
За мен е виновен.
Невинният едва ли би крил нещо подобно от жена си.Вероятността и мъжът , и жената от другото семейство да решат, че трябва да уведомят и жена му, както и е станало, е голяма.

Общи условия

Активация на акаунт