Седморката на езиколюбителите

  • 29 458
  • 729
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 736
Атти, това на Олимпиадата просто е МНОГО ГРОЗНО  hahaha, а колко пари потрошиха за него...  ooooh!

Лоана, не споменавайте думата "вестник", че отскоро ежедневно прелиствам най-жълтия сред жълтите и кулинарните страници (пък и не само) ми докарват изблици давещ смях. То бива, бива, ама толкова чак не бива.

# 31
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Имам хистори с логото на олимпиадата. Никак не го забелязвах, докато не срещнах твърдения, че в него имало закодирано zion. Баси, за да намеря zion, намерих 2012. Безмерно грозен. Толкоз грозен, че чак взе да ми става симпатичен. Като породата кучета френски булдог.

# 32
  • Мнения: 3 736
На мен не успя да ми стане симпатично. Гроз, както и да го гледам, пък аз признавам, че не го гледах снизходително.  Mr. Green Булдозите са сладури.  Grinning

# 33
  • Мнения: 3 818
Покрай препускането на движението се сетих за малко майтапи от работата Laughing Чета си аз онези доклади, дето мрънках миналата седмица, че трябва да чета, а те се пишат за никакво време от колегите ми, щото сроковете са ужасно кратки и се получават всякакви комични словосъчетания като - туристически пороци Joy  и чуждестранните поробители Joy това последното трябваше да е потребители Laughing

А пък във връзка с логата на Златето се сетих за едни други клипчета (няма връзка де, не я търсете, което пък ми напомни за един виц за един таралеж, но както и да е Laughing ), не знам дали сте ги гледали, но са ми много любими Grinning
http://www.youtube.com/watch?v=asLx-fwQyUU

# 34
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 377
Скрит текст:
чревеугодник, е*ач и пиеница


И аз! И аааз!  hahaha hahaha hahaha

 fight айде сега бързичко признавайте откъде познавате половинЪТ fight

някой позна ЧЕПът  Peace

нося си това  Hug за по-късничко Wink

# 35
  • София
  • Мнения: 5 658
Женена си за моя биФш?  Shocked

# 36
  • Мнения: 3 784
Няма да е в нашия лайфтайм, Злате.  Mr. Green А децата ще ги ориентираме към други професии.

Амин! Защо сме седморка? Верно ли сме седморка? Не сме ли повече? Край на тъпите въпроси.


Колега, ние нямаме изброимост, понеже сме повече от един плюс безкрайност езиколюбители, при това - на всеки километър.  Mr. Green Та затуй темата е кръстена на номера си, Лоана правилно отбеляза.

Като изпишем следващите 100 страници, обещавам да ни кръстя "Девет езиколюбители и половина".  Mr. Green , следвано от "Десет малки езиколюбителчета". Ако не ме обесите междувременно за гавра със сакралното, разбира се.  Mr. Green

Всъщност, "девет езиколюбители" или "девет езиколюбителя" е правилното? Апокалиптик? Anyone?

Цитат
чуждестранните поробители
hahaha hahaha

 Shocked С Атти, Саркът и Добри имаме общ бивш? (тъй де, Добрев - настоящ).
(може и да не е всъщност, този за който аз си мисля, е само първите 2 букви  Mr. Green )

# 37
  • Мнения: 3 818
Ники, понеже наскоро ми беше изключително важно да разбера отговора точно на този въпрос, който задаваш, рових и разпитвах и накрая стигнах до заключението, че е девет езиколюбителя. Моля, ако не е вярно, някой да ме поправи овреме  Laughing

# 38
  • Мнения: 3 784
Мерси, Фейче, и на мен някак по ми идеше да напиша "девет езиколюбителя" и реших, че щом то ми иде, значи е грешното.  Mr. Green

# 39
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 925

 Shocked С Атти, Саркът и Добри имаме общ бивш? (тъй де, Добрев - настоящ).
(може и да не е всъщност, този за който аз си мисля, е само първите 2 букви  Mr. Green )

Подозирам, че накрая всички ще се окажем роднини с общ ЧЕП.

# 40
  • Мнения: 3 784
Не знам, Све, моят определено беше ЧЕ, с много главни букви.  Mr. Green Сега осъзнавам, обаче, че сигурно Густаво Лима него е възпял.  Mr. Green

# 41
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 925
Абе, и моят е по-скоро ЧеП, отколкото ЧЕП... Whistling

# 42
  • София
  • Мнения: 5 658

 Shocked С Атти, Саркът и Добри имаме общ бивш? (тъй де, Добрев - настоящ).
(може и да не е всъщност, този за който аз си мисля, е само първите 2 букви  Mr. Green )

Подозирам, че накрая всички ще се окажем роднини с общ ЧЕП.
Joy Joy Joy
Ники, П-то е супер важно за установяване на идентичността. Никой уважаващ себе си ЧЕП няма да остане без П, щото ще го начечеререкат много бързо. Пък главността на Е-то вероятно е основната причина тук да се окажем почти рода  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 3 784
Всичко ще си кажем, усещам.  Mr. Green Има нюансиране, значи, няма да е един ЧЕП само за цял пъб езиколюбителки.

# 44
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
От десет дена сега се хванах да пиша, и какъв момент уцелих!


Скрит текст:
Дайте етимология на думата бАхур. Нека да е нещо сложно, от санскрит да речем. Гадна дума. Сложна рецепта. Пълен провал. Наздраве и хлъц.

П.П. Понеже бахурът не се състоя в проектно състояние, разпадна се, да го турна в една паничка, за ценители, да си бодкат.

Общи условия

Активация на акаунт