Да спрем ЦИГАРИТЕ заедно! - 5

  • 33 339
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 182
Един месец без цигари newsm44 newsm44 newsm44

# 61
  • Мнения: 10
ivelinaB браво мила,не е трудно нали?

Успех на всички!!! Hug Hug Hug

# 62
  • Мнения: 182
Аз всъщност не пуша от 22 август, но на 17 септември изпуших 2 цигари, защото бях много превъзбудена и развълнувана от първия ден в училище на моето детенце. И така вместо 2 месеца без цигари сега отбелязвам само един.

# 63
  • Мнения: 15 619


Давай да се включваме.Аз се настройвам / за кой ли път  ooooh!/ .. и очаквам да приключи натоварен за мен период.След около седмица ще съм без извинение и оправдание и мисля да действам.Ти какво му мислиш ? Crossing Arms
Аз така от поне година се настройвам. Embarassed И знам, че проблемът е най-много за около две седмици, но се мотам още. А усещам, че е наложително вече. Миналата година започнах книгата на Алън Кар и нарочно спрях преди края. Crazy Попоглеждам я на рафта, на видно място е, и само се запитвам, кога ще я довърша. Embarassed

# 64
  • Мнения: 1
Ивелина пиши  ни трудно ли ти е  какво правиш като ти се допуши.  Луна дочети книгата не отлагай.Аз от днес съм на Табекс.                             

# 65
  • Мнения: 347
Ивелина пиши  ни трудно ли ти е  какво правиш като ти се допуши.  Луна дочети книгата не отлагай.Аз от днес съм на Табекс.                             

Казваш си - "Не, аз вече съм непушач"; "Ааааа не, няма да ви се дам, вече не митрябвате"; "Издържах еди си колко, няма сега всичко да развалям"; "Едни цигари не може да са по-силни от мен"; "Тези дето никога не са пушили как издържат да не пушат, значи може" и т.н. каквото на теб би ти подействало. Помислете си как ще се чувствате след това, за онова отвратително чувство за вина и безпомощност. Поривите за цигара не траят дълго. Обикновено пикът им е няколко минути. Трябва да устоите и докато се усетите, ще сте се разсеяли с нещо друго. Мен ако питаш и Табексът е абсолютно излишен, но както и да е, важното е да произведеш непушач  Laughing

Стегнете се момичета, какви са тия изпуших една-две-три, защото нещо си... Няма достатъчно добра причина да се пуши. Успех на всички. Много се радвам, че темата се раздвижи и има толкова отказващи се!  Hug

# 66
  • Мнения: 59
Здравейте!
Не броя вече дните без цигари. През деня не пуша, но като заспя...насън пуша почти всяка вечер. Сигурно още се бори организма ми... 
Забелазах, че вече не се задъхвам, докато се кача на третия етаж.

# 67
  • Мнения: 182
Аз пък не пуша насън, което е странно, като чета повечето от вас. Стискам ви палци и силно ви прегръщам!

# 68
  • Мнения: 1
Табекса нещо не ми понася ще продължа без него.

# 69
  • Мнения: 182
Аз тъкмо се похвалих, че не пуша насън, и ето че тази нощ така си опънах от ел. цигара на мъжа ми, че се събудих толкова разочарована от себе си, просто нямам думи.
Ябълка, когато преди 2 години опитах да пия табекс, не само че не ми помогна, но и толкова зле и депресирана се чувствах, че плачех даже и без причина. Не е необходимо да се пият такива таблетки, а да разчиташ само и единствено на себе си. Не е лесно, но и не е невъзможно. Успех!!!

# 70
  • Мнения: 46
Много ме радвате като ви чета, момичетаа Simple Smile Радвам се за вас, та и за себе си че се оттървах от вредния навик  Simple Smile  Hug Hug Hug Hug

# 71
  • Мнения: 293
Coming sooooooon ! Hug

# 72
  • Мнения: 182
Браво и на теб, Ягодка! А като си помисля колко объркано и трудно ти беше в началото...........
Момичета пишете, така ще бъде по-лесно за всички.

# 73
  • Мнения: 347
Браво и на теб, Ягодка! А като си помисля колко объркано и трудно ти беше в началото...........
Момичета пишете, така ще бъде по-лесно за всички.

Да и аз много и се радвам! Спомням си онези истерични, абстинентни постове с хиляди емотикони в тях  hahaha  Laughing А сега колко уверено и спокойно звучи  Wink


 Hug

# 74
  • Мнения: 1
Хайде включвай се в борбата заедно ще успеем да се преборим Peace.

Общи условия

Активация на акаунт