Отговори
# 720
  • Мнения: 3 547
Няма кой знае какво достойнство в 'отдръпването' на Зейнеп, както в началото тя се опита да го представя.

Или поне е 'отдръпване с достойнство' само на думи - колкото и да го заявява - делата и друго говорят .
Като се почне от намъкването и на новата работа, само и само да е по-близо до Кузей и да си запази шанса да контактува по някакъв начин с него.

След това съвсем умишленото и донасяне на информация до Хаднан, с което целеше да я спечели на своя страна, показвайки се жертва на Кузей и Джемре и което беше явен опит да настрои Хаднан срещу тази връзка и срещу Джемре.

 И накрая - умишленото уязвяване на Джемре - не се посвени в дома и да иде да я наранява, забравяйки как я приютиха и утешаваха в този дом, когато на всички натрапваше връзката си с Кузей и плачеше как баща и не разбирал "колко се ОБИЧАЛИ с Кузей" - сякаш някога човекът и е казал нещо подобно. Смучеше си свободни съчинения от пръстите и се докара до сегашното положение благодарение на нахалството и натрапливостта си.

Та така по отношение на достойнството  и на това как заявявала във фрагмана, че тя не би се унижавала да се натрапва в живота на някого на всяка цена - много жалка постъпка, което я прави  и смешна  Mr. Green

# 721
  • Мнения: 123
Добър вечер дами  Hug Hug




Приятно гледане на всички..


Сигурно се дължи на различнитте филми коио гледаме , както се твърди тук , НО Джемре не е причината за конфликта, има много по дълбоки причини . Peace

# 722
  • Мнения: 123
Момичета споделете някои резервни линкове освен канал Д, за да има вариант ако забие , като миналата седмица, моля... Praynig..

# 723
  • София
  • Мнения: 833
Момичета споделете някои резервни линкове освен канал Д, за да има вариант ако забие , като миналата седмица, моля... Praynig..
http://www.camturk.com/canli/7283/kanal-d.html

# 724
  • Мнения: 123
Момичета споделете някои резервни линкове освен канал Д, за да има вариант ако забие , като миналата седмица, моля... Praynig..
http://www.camturk.com/canli/7283/kanal-d.html

# 725
  • Мнения: 12 719
Здравейте и от мен тази вечер пак ще съм с вас  Hug Hug Hug Hug

# 726
  • Мнения: 2 282
Здравейте и от мен тази вечер пак ще съм с вас  Hug Hug Hug Hug

 Hug Hug Hug Hug Hug

# 727
  • Мнения: 12 719
За мен Зейнепчето е напълно права да търси отмъщение   Peace
Кузей почна всичко той я целуна като луд на нова година и търчеше след нея и изведнъж какво айде моля ви се не пиша и не се включвам в конфликти защото първото което е Кузей не заслужава никой.
Нарани Зейнеп
Същото прави и с Джемре и сега и Дениз която нямам грам вина  ooooh! ooooh! ooooh! както Зейнеп даже и Джемре нямаше вина аз не долюбвам нито Дениз, нито Джемре по-простата причина че са ми еднобразни Дениз не ми харесва хич незнам откъде ги намират по-грозни та от грозни  ooooh! ooooh! ooooh!

# 728
  • Мнения: 2 282
Лудото Джемре!

# 729
  • Мнения: 186
Злобарката Зейнеп с лисичата муцуна.

# 730
  • Мнения: 8 651
Охо, Диди, привет. Hug

Аз ще се присъединя по-късно, че сега съм на Вип брадър. Wink Mr. Green

Хахаха, направо като в детската градина сте.  Joy Joy Joy Много ни е забавна темичката. Joy Joy Joy

Приятно гледане. Hug

# 731
  • Мнения: 12 719
Злобарката Зейнеп с лисичата муцуна.
Лисиците са хитри  Whistling Whistling Whistling и ядат невинните овце значе овцата Джемс ще замине  hahaha hahaha hahaha

# 732
  • Мнения: 12 719
Хайде почва се се приятно гледане  Heart Eyes

# 733
  • Мнения: 4
Някой, нова тема ?

# 734
  • Мнения: 8 651
Злобарката Зейнеп с лисичата муцуна.
Лисиците са хитри  Whistling Whistling Whistling и ядат невинните овце значе овцата Джемс ще замине  hahaha hahaha hahaha

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт