Отговори
# 705
  • Тук някъде.....
  • Мнения: 77
Добро утро и хубава сряда!   bouquet

Скрит текст:
Синя Лагуна, обръщението "Виж сега" ли те обиди? Извинявам се, вече не знам за кой ли път.... ooooh!   bouquet [/spolier]
От целия ми пост само това ли разбра, София, че съм била обидена.За това ми се извиняваш "вече за кой ли път" придружено с  ooooh!. При предното ми обръщение не бях обидена, просто от объщението си личеше , че си ми ядосана.За това ти казах, че ако нещо съм в грешка, ще ти се извиня.Сега обаче начина, който си избрала да ми отговориш е обиден, да, още повече, че не си спомням да съм се държала с теб, така както ти го представяш- по никакъв повод не съм искала извинението ти. Peace
Между другото искам да си продължа мислите от снощи по повод на това, че Зейнеб нямала приятели, нямала нищо.Няма как да се съглася с това, защото в самото начало , когато още Джемре не беше наясно с чувствата си към Кузей, тя си се интегрира в тяхния кръг.Друг е въпроса, че след това Джемре всячески се стремеше да я държи настрана.Ако оставим това настрана и сравним двете момичета в това отношение, то за мен Джемре е тази , която няма кой знае какви пирятели.Имаше само Али и Кузей, та дори на партито по случай РД-то трябваше да покани непознанти.Сега ще видим кои ще бъдат приятелите и.Вероятно само Демет.Пък за Зейнеб разбархме, че освен бразилеца е имала приятелски кръг в Италия.И няма начин да е нямала, защото открито, весело и социално мочиче като нея, лесно може да си създаде приятелски кръг.
Друго.Сигурно защото се е вкопчила в Кузей, затова замина за Италия за 3 месеца.И сигурно затова, когато се върна не му се обади нито веднъж.
Аз не бих казала , че едно момиче, което владее няколко езика, оправя се само  и печели без ничия протекция престижно работно място, разбра от раз, че Кузей не е само това, което на пръв поглед изглежда, е кухо.
После на Добро утро искам да кажа, че  мислите и съвпадат с тези на "овцата".Тя мисли също като нея, че с Джемре не може да са приятелки.Каза го на Демет.


Дай да не продължаваме, Синя Лагуна, няма смисъл. Емотиконът  ooooh! го сложих, защото не съм предполагала, че ще се обидиш от едно "Виж сега". Това е.
Не искам да сравнявам Джемре и Зейнеп, нито като образование, нито като социален живот. Както казах и преди - просто едната ми допада, а другата - не. Многократно съм обяснявала защо и продължавам да държа на мнението си.

# 706
  • Мнения: 2 282
Не искам да сравнявам Джемре и Зейнеп, нито като образование, нито като социален живот. Както казах и преди - просто едната ми допада, а другата - не. Многократно съм обяснявала защо и продължавам да държа на мнението си.

Понеже по-преди писа, че намираш и много кусури на Джемрето, в смисъл  стараеш се да си обективна и ми стана интересно какво не харесваш в нея, защото не съм прочела досега твой пост в този дух.

# 707
  • Мнения: 2 282
Между другото искам да си продължа мислите от снощи по повод на това, че Зейнеб нямала приятели, нямала нищо.Няма как да се съглася с това, защото в самото начало , когато още Джемре не беше наясно с чувствата си към Кузей, тя си се интегрира в тяхния кръг.Друг е въпроса, че след това Джемре всячески се стремеше да я държи настрана.Ако оставим това настрана и сравним двете момичета в това отношение, то за мен Джемре е тази , която няма кой знае какви пирятели.Имаше само Али и Кузей, та дори на партито по случай РД-то трябваше да покани непознанти.Сега ще видим кои ще бъдат приятелите и.Вероятно само Демет.Пък за Зейнеб разбархме, че освен бразилеца е имала приятелски кръг в Италия.И няма начин да е нямала, защото открито, весело и социално мочиче като нея, лесно може да си създаде приятелски кръг.
Друго.Сигурно защото се е вкопчила в Кузей, затова замина за Италия за 3 месеца.И сигурно затова, когато се върна не му се обади нито веднъж.
Аз не бих казала , че едно момиче, което владее няколко езика, оправя се само  и печели без ничия протекция престижно работно място, разбра от раз, че Кузей не е само това, което на пръв поглед изглежда, е кухо.
После на Добро утро искам да кажа, че  мислите и съвпадат с тези на "овцата".Тя мисли също като нея, че с Джемре не може да са приятелки.Каза го на Демет.

Лагуни, подкрепям те абсолютно. Ние си гледаме различни филми с Джемрейките.
Рекапитулацията на финала. И съм  сигурна, че дамите като Темида,безпристрастно и абсолютно точно ще премерят вините и отговорностите и ще прочетат присъдите. Отсега, смятам, че най-суровата ще е за Джемрето.

# 708
  • Мнения: 0

Дафне,  Hug  bouquet

# 709
  • Мнения: 2 282
Нямам думи, настръхнах. Все едно са моите деца! Заради една никаквица.

# 710
  • Мнения: 2 282
Айде, една Темида. С везните и завързаните очи. Всички герои това ги чака.
От едната страна греховете на лошата Зейнеп, на другата везна греховете на светицата.

# 711
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Специално за феновете на Кузей - Джемре  Heart Eyes  Много ми харесва... моето ново творение...


# 712
  • Тук някъде.....
  • Мнения: 77
Специално за феновете на Кузей - Джемре  Heart Eyes  Много ми харесва... моето ново творение...




Много, много хубаво! Инструменталът кой е, Лудостче?   bouquet

# 713
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Специално за феновете на Кузей - Джемре  Heart Eyes  Много ми харесва... моето ново творение...




Много, много хубаво! Инструменталът кой е, Лудостче?   bouquet

Инфо за музиката на клипчето:

Скрит текст:
Музиката е от АФК или Огледален свят. Много ми допада и сметнах,че тези моменти с този инструментал си отиват много... мелодията се казва Любов.

# 714
  • Мнения: 186
Специално за феновете на Кузей - Джемре  Heart Eyes  Много ми харесва... моето ново творение...




Много, много хубаво! Инструменталът кой е, Лудостче?   bouquet

Инфо за музиката на клипчето:

Скрит текст:
Музиката е от АФК или Огледален свят. Много ми допада и сметнах,че тези моменти с този инструментал си отиват много... мелодията се казва Любов.

Чудесно е Лудостче ! Благодаря ти !   bouquet  bouquet  bouquet

# 715
  • Мнения: 186
Момичета, пак изписваме темата в сряда.
За една седмица правим нова тема.
 Peace

Роминка е на линия, надявам се.


# 716
  • Мнения: 75
bezymnalydost,много е хубаво  bouquet
Според мен и за Зейнеб не готвят нещо добро, вижте думите на баща и " сложила си цветовете на войната" , с тези думи точно това казват, че тя е тръгнала на война , но не с Кузей явно( който дефатко е виновен, че я използва), а само с  Джемре , защото пред Кузей беше онемяла Whistling Peace
Джемре наистина вече е доста досадна, съгласна съм, че неможе без Кузей, но 100 пъти му обещава да стои далеч от него, а пак само го търси. Вече определено ме дразни така, ами да изчака да я потърси той Crossing Arms
А Гюней защо не скочи на бой на Баръш когато излизаше с Джемре , нали много я ревнувал или само от брат си я ревнува Thinking?

# 717
  • Мнения: 186
Понеже и аз си харесвам много Джемре, за мен е чудесен женски образ, докато Зейнеп я недолюбвам яко при това, да обясня с какво ме провокира в последната серия.
Освен с изкривената й от самодоволство физиономия, и с това, че сподели с Хандан за Кузей и Джемре. Това беше много по - гадно и подло от изклюкването на Джемре.
Това беше предателство.
Много й мели устата на Зейнеп, от самото начало не я понасям заради това.
И на Демет опяваше преди серия. Преди това опяваше на Джемре.
Жена, която няма катинар на устата си.
Сега и за злобата си, няма да има бент, ще я излива върху Джемре.
Не я обичам, очаквам да я накажат заради това й предателство и заради лекомислието й, да вкара в леглото си мъж, когато знае, че не я обича.
Знам, че Джемре е трагичен образ и може би няма да има добър край за нея.
Но се надявам и краят на Зейнеп да не е по-добър.
Просто не го заслужава.

# 718
  • Мнения: 186
А Гюней защо не скочи на бой на Баръш когато излизаше с Джемре , нали много я ревнувал или само от брат си я ревнува


Това е чудесен въпрос, Ивана  Peace

# 719
  • Тук някъде.....
  • Мнения: 77
Джемре никога не е обещавала на Кузей, че ще стои далеч от него, или поне аз така съм го разбрала  Peace Тя се опитваше себе си да убеди, че така трябва и пишеше в Туитър - е, не й се получи. На Кузей тя каза, че е готова да забрави признанието му, само и само да не го изгуби като приятел. Т.е - да го вижда, да е около нея. Това ще му каже, видно от фрагмана, и тази вечер. Лошото е, че, според мен, така не става. Или всичко - или нищо. Кузей, дори и сега да я отритне, след време ще я намери  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт