Професионални серии за коса - юбилейна тема 41

  • 43 060
  • 723
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 43
BBeLLa от фризьорката ми си поръчах, нямам представа от къде може да се вземе иначе; виждах техни продукти в Драка, но бяха на доста по-завишени цени от това, което ми предлага фризьорката  Peace

# 31
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Feeling, благодаря за новата тема  bouquet
Последните продукти,които си купих бяха : обикновения еластисайзер,серумът за разтеж на Филип Кингсли и противокосопадната серия на Лакме Peace
Sassie ,ползвала съм ш-на,маската и кристалите от диамантената серия на Алфапарф-при мен не беше нищо впечатляващо Confused косата ми бе по-мека и пригладена,а при мен това не е търсения ефект Wink Peace

# 32
  • Мнения: 38
*Bubble* от фризьорката ми си я поръчах  Peace

# 33
  • Мнения: 3 342
Не бих искала да изпусна тази чудесна тема  Hug

Последната ми придобивка в грижите за косата е Wella SP Repair Mask 400 ml



Вчера я опитах - за моята коса наподобява като действие и ефект маската на Макадамия.

# 34
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
аз между другото сега се сетих, че след колагена взех тези двете:

Скрит текст:
Финиш крем за обем на блондинки  Heart Eyes



# 35
  • Canada
  • Мнения: 3 457
Feeling   bouquet за новата тема.
Последните ми придобивки са терапията на Милк шейк, Joico Moisture Recovery Balm, очаквам дизайнера за къдрици на Милк шейк тази седмица, а от няколко дни обмислям и колагеновите продукти на Schwarzkopf  Blush Предвид цената, сигурно ще се предам  ooooh! В тази връзка - с какъв шампоан ползвате колагеновата терапия, момичета  newsm78

Да споделя колко съм доволна за пореден път от комбинацията на подсилващия шампоан на Матрикс с възстановяващия хидратиращ балсам на Мороканоил. Косата е хидратирана и плътна, витална, но добре подредена.

# 36
  • Перник
  • Мнения: 195
вероятно за еликсир ултим става въпрос  Heart Eyes
Да,да,точно за тези,последните две http://hairandbeauty.lookfantastic.com/search?w=kerastase%20elixir%20ultime  Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 65
Привет на всички.Преди няколко часа поръчах:Philip Kingsley Elasticizer,Защитно олио за скалп Lakme Master Care Scalp,Тонизиращ тоник за скалп Philip Kingsley Flaky Itchy Scalp Toner  и протеина в 2 стъпки на Aphogee.
Искам да попитам-с какъв вид шампоан и маска е удачно да се ползва еластисайзъра-по-преотеинова серия или хидратираща?

# 38
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
аз го предпочитам с някой нормален шампоан - да не залита към крайност  Peace

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 197
Последното което си взех е подхранващ крем без изплакване Macadamia, но не съм очарована много. Сякаш доста ми омазнява косата, инак аромата е невероятен и траен  bouquet

# 40
  • Мнения: 3 248
Мерси за новата тема!

Последно взех продукти на Милк Шейк: олио-шампоана, млечната маска, балсама без измиване, изглаждащия крем и двата продукта от терапията (тях двата още ги чакам).

Ооооох, точно се чудех кой серум Еликсир Ултим да си поръчам, класическия или този с безсмъртна моринга (вие какво мислите?) и сега шампоан и маска към серията изникнаха. Голямо изкушение. Но дали няма да се припокрива с Митик оил серията, опитах да намеря съдържаните онлайн, но не можах.

# 41
  • Стара Загора
  • Мнения: 161
Привет!
Отдавна ви чета и съм изумена от информацията, която имате за грижите и продуктите за коса! След прочетеното тук си избрах шампоан и маска Лакме Дийп кеър, вече ги ползвах веднъж, резултатът ми хареса, но не съм сигурна дали да не ги редувам с нещо друго.
Целта е ограничаване на косопада /според мен сезонен, за което пия добавката на GNC/ и придаване на обем на чупливата ми коса. Косъмът е тънък, скалпът - сух. Какво ще ми препоръчате ?
Благодаря предварително!

# 42
  • Мнения: 179
Feeling, благодаря за темичката!   bouquet

Последните продукти за коса, които поръчах бяха на Керастаз маската за обем и шампоанът Биотик  Heart Eyes

Май и аз се изкушавам за новата серия... Blush И съм решила, че скоро може да си направя подарък  Grinning

p.s. Ще те имам предвид, Алена ( ако не си се изкушила преди мен)!

# 43
  • Мнения: 434

Sassie ,ползвала съм ш-на,маската и кристалите от диамантената серия на Алфапарф-при мен не беше нищо впечатляващо Confused косата ми бе по-мека и пригладена,а при мен това не е търсения ефект Wink Peace

Благодаря за мнението!   bouquet
Значи на мен ще ми хареса,защото аз търся точно такъв ефект. Simple Smile

# 44
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Мерси, Laurii   bouquet мисля да не те изпреварвам  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт