Нещо смешно, което децата казаха- Тема 7

  • 65 839
  • 751
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 337
Говорим си кой какъв ще стане като порасне.
Ники:
- Аз ще стана пилот на пътнически самолет!
Калоян:
- Аз ще стана мечка...
Ние млъкнахме Shocked, а той продължи:
- ...и ще си амкам рибата с уста!  hahaha


ПП. Току що бяхме гледали филм за рибари и мечки, ловящи сьомга...






# 46
  • Мнения: 303
Средния син (3г.7м.) се облича сам с новата блуза, купена от баба му. Докато му помагам, ме поглежда и казва "мамо, много съм готин с тази блуза нали?" Аз му отговарям: да, така е. Той обаче не е доволен и продължава "Ама с тези ръкави (дълги с червени, черни и бели черти) съм много фував (хубав)".  Laughing

Суетни сладурчета!
Моят син го обличам с панталон и риза по някакъв повод, а той възкликва:
- Какъв съм готин!!! Дали ще ме познаят приятелите?

# 47
  • Мнения: 802
Лягаме си и тя:
-Мамо, искам пишката! Shocked
-Какво искаш?
-Искам пишката, моя (моля) те мамооо.
Приказка искало детето. Crazy

Взимам я от ясла.
-Какво ядохте на обяд?
-Супа топки! hahaha

# 48
  • Мнения: 274
Да се пишем и тук  Laughing

Големият ми син (ще стане на 6 след два месеца) говори с дядо си и дядото го пита:
- На градина ходиш ли вече? (боледува дълго време)
- Дааа, ходя. Вече съм стар и трябва да ходя!  Joy

# 49
  • Мнения: 81
Вървим с моя син покрай едно училище и там са закачили знаме на прозореца.
А той пита:
Това знаме защо са го простряли на прозореца?

# 50
  • Мнения: 81
В дет.градина не стигат креватчета и понякога слагат да спят по две деца в едно.
Питаме една сладурана:
-Ти сама ли спа в креватчето?
-НЕ с пижама. Laughing

# 51
  • София
  • Мнения: 5 750
Малката още не може да прави пълни изречения.Иска да играем на конче,аз й препращам към татко й.
Аз: Отиди да изграеш с татко си на конче.
Тя : Не, тати он  (слон).  Laughing

# 52
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Мъжът ми го боли гърло и аз му предлагам тонзилотрен и му казвам че ще му прочета за какво точно се използва.
Големият ми  син (тогава на 4,5г.) : -Мамо , мамо аз знам тонзилотрена е за кършене Joy

# 53
  • Мнения: 1 701
Мъжът ми го боли гърло и аз му предлагам тонзилотрен и му казвам че ще му прочета за какво точно се използва.
Големият ми  син (тогава на 4,5г.) : -Мамо , мамо аз знам тонзилотрена е за кършене Joy
Аааа, вчера ми разказваха случка с Трахизан!  Joy
Една жена праща мъжа си до аптеката за Трахизан, защото много я боляло гърлото. Отива той, ама по пътя забравил името на лекарството и изтърсил "Дайте ми един Трибестан!"  Grinning Аптекарката му казала, че няма, но ще поръчат за следващия ден, а той - отчаян: "Ама на жена ми СЕГА й трябва!!!"  Cry

# 54
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
.......... а той - отчаян: "Ама на жена ми СЕГА й трябва!!!"  Cry

 hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy

# 55
  • Мнения: 226
 hahaha hahaha hahaha Трябва и на жената...да вдигне самолета. Ха-ха. Laughing

# 56
  • Мнения: 7 122
Всеизвестно е какъв зор е да вземеш кръв от мъж. Та така, на моят родител му назначили ПКК. Ситната чува разговора, който водя по телефона с баба й и отривисто си иска тя да се чуела с нея. "Бабо, на деди кръвна картина ли ще му правят? Бабо, а ти ще ходиш ли с него при лекарката, която ще му я вземе? Бабо, той е голямо момче. Може и самичък да се оправя. Бабо, и деди ли ще ходи на детска градина?"
(когато правихме изследванията за градина, после две седмици плюшените приятели бяха инквизирани да дават кръв, но и да ходят с тиксо на дупетата  Crazy)

# 57
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Синът ми вчера обяснява на баба си как щял да ходи на карате,а  неговото приятелче  на чудо (джудо).

# 58
  • Мнения: 639
На въпроса какво са обядвали в детската градина:
- Амиии, едно нещо, с едни такива работи вътре, ама не ги познавам и не ми харесват!

На другия ден разбрах, че "нещото" било ашуре.

# 59
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
На въпроса какво са обядвали в детската градина:
- Амиии, едно нещо, с едни такива работи вътре, ама не ги познавам и не ми харесват!

На другия ден разбрах, че "нещото" било ашуре.
Laughing

При нас варианта за малеби е "едно такова гадно на цвят и на вкус, ама е сладко...."  Wink

Общи условия

Активация на акаунт