козметиката на ТАЛОДЕРМА

  • 59 864
  • 435
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 626
Епителизиращия крем за ръце е много добър!
Имам две опаковки - една в къщи и една в чантата. Супер става кожата, а най-много ми допада, че след това като си мия ръцете не се хлъзга. По тази причина доскоро не ползвах крем за ръце, защото много мразяяяяяяяяяяя  Close

# 16
  • Мнения: 129
Aз да попитам Vesi, предлагат ли Талодерма някаква козметика за бебета?

# 17
  • Мнения: 191
къде можем а разгледаме продуктите даите адрес

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
къде можем а разгледаме продуктите даите адрес
http://www.thalloderma.com/indexbg.htm

# 19
  • Мнения: 1 254
Среден фактор между 7-10 е достатъчен за фотозащита и защита от преждевременно стареене. Дневните ни кремове са със заложен фактор 8.
Aз не съм много съгласна с това твърдение, обаче.  Wink
За градски условия с крем под 15 ф-р не излизам.  Naughty
Знам, че това ми осигурява (теоретично) 93% фотозащита. Под това със сигурност нищо не защитава кожата ти от UVA лъчите. Или поне се води, че е в минимални проценти и граници, а това не ме устройва. Thinking

Щом смяташ ....
Кожата все пак се нуждае от достъп на слънчеви лъчи за синтеза на някои вещества. Ще се поинтересувам колко % зашита осигурява фактор 15, но определено е под 93%.
Ако кожата ти е предразположена към пигментация, то 7-10 фактор определено е нисък. По продължителното излагане на слънце засяга еластичността ... така, че въпросът по принцип е винаги спорен и отговорите относителни бих казала. Но едно е вярно - филтрите "позапарват" кожата, ако мога така да се изразя.
Но определено ще се поинтересувам какъв % защита осигурява фактор 15.

# 20
  • Мнения: 1 254
Aз да попитам Vesi, предлагат ли Талодерма някаква козметика за бебета?

Все още не. Единствено ЕУДЕРМОЛ емулсиите за цяло тяло - чувствителна и нормална кожа, са подходящи ( в класическите случаи) поради съдържанието на естествени продукти за поддържане на влажността на кожата.
Все още не сме пуснали на пазара серията за бебета.

# 21
  • Мнения: 504
Веси,
исках да те попитам подходящ ли е за употреба някой от кремовете за превенция на бръчки? Говоря за кожа на близо 25 години, като вече съм ползвала един противобръчков крем, който току - що ми свърши.

И друго - ако си търсите лице за реклама и правите кастинг- свиркай  Wink

# 22
  • Мнения: 1 254
Веси,
исках да те попитам подходящ ли е за употреба някой от кремовете за превенция на бръчки? Говоря за кожа на близо 25 години, като вече съм ползвала един противобръчков крем, който току - що ми свърши.

И друго - ако си търсите лице за реклама и правите кастинг- свиркай  Wink

Здравей!
Значи сме на почти еднаква възраст. Аз скоро навърших 24.
Кожата на тази възраст тъкмо започва да се нуждае от поддържащи грижи. По принцип бих се радвала да ти отговоря на въпроса след като 1во ми кажеш какъв тип кожа имаш според теб.
Ако трябва да ти отговоря генерално, то трябва да ти кажа, че не е добре още от сега да използваш противобръчкови кремове. Причината е в това, че на тази възраст кожата притежава възстановителните си, регенриращи способности и трябва само да бъде подпомагана. В по-късна възраст е доста по-различно. Впредвид това, може да се окаже, че ако от сега атакуваш с противобръчкови кремове, по-късно кожата ти може да не реагира на терапии. Колкото по-късно - толкова по-добре.  Naughty
Сега тя има нужда от добра хидратация, за да поддържа еластичността си. Продукти с бял чай, например, (AVON имам много добър нощен серум с бял чай! Поръчай си го от някоя приятелка.) действат изключително добре и са подходящи точно за нашата възраст.   bouquet Можеш да използваш нещо по-подхранващо нощем.
Но моля, първо ми кажи като каква окчествяваш кожата си!?  Simple Smile
До скоро.

# 23
  • Мнения: 1 254
Здравей Веси, Венета съм.
Да се включа и аз като една бивша колежка на Веси, сега работя в съвсем друга сфера.
Козметиката наистина е добра, има кремове за лице, подходящи за различен тип кожа и всеки би могъл да намери съответния. Аз съм голяма фенка на крема за крака, невероятен е, а откакто и мъжа ми се маже с него въобще не постига, така също и крема на ръце Е2, особено за това време няма равен.

Здрасти, Вени Simple Smile
Радвам се, че се засичаме.
Благодаря за подкрепата. определено, който и да си купи от крема за крака или регенериращит за ръце - няма да съжалява. А и не само тези 2 продукта Wink

# 24
  • Мнения: 504
Веси,
исках да те попитам подходящ ли е за употреба някой от кремовете за превенция на бръчки? Говоря за кожа на близо 25 години, като вече съм ползвала един противобръчков крем, който току - що ми свърши.

И друго - ако си търсите лице за реклама и правите кастинг- свиркай  Wink

Здравей!
Значи сме на почти еднаква възраст. Аз скоро навърших 24.
Кожата на тази възраст тъкмо започва да се нуждае от поддържащи грижи. По принцип бих се радвала да ти отговоря на въпроса след като 1во ми кажеш какъв тип кожа имаш според теб.
Веси,
кожата ми се изсушава много лесно, измиване със сапун, например, я прави болезнено суха. За това и не го правя, почиствам само с емулсии. Т- зоната пък е склонна към лееко, но наистина много леко и само понякога, омазняване.
Като цяло кремове ползвам от скоро - няма и две години. Против бръчки ползвах Л`Ореал, нощен, слагах го нощем, а през деня, ако слагах крем - хидратант.
Кожата ми не реагира много добре на хидратанти, сякаш. Може би ми трябва нещо подхранващо, но без да е мазно.
Против бръчки започнах, защото имам мимически такива - по една около устата и около очите. Купих си Л`Ореал, защото майка ми ми изброи марките с по- слаб ефект. В смисъл, че започвам наистина с най- лекото, така че нататък да мога да продължа с по- силни неща, а не да спрат да ми действат.
Иначе намирам превенцията на бръчките за важна, образуват ли се не ми се струва обратимо, важно ми е да не се появяват. А при толкова суха кожа... Нали се сещаш колко по- поддатлива е? Понякога даже захвърлям огледалото, защото поглеждайки се усмихната в него виждам на скулите си едни микро-бръчици, които иначе не се виждат, но може би е въпрос на време.
Е, как да подхраня и предотвратя появата на бръчки, без крема да е тежък за капризната ми кожа?

# 25
  • Мнения: 1 254
Веси,
исках да те попитам подходящ ли е за употреба някой от кремовете за превенция на бръчки? Говоря за кожа на близо 25 години, като вече съм ползвала един противобръчков крем, който току - що ми свърши.

И друго - ако си търсите лице за реклама и правите кастинг- свиркай  Wink

Здравей!
Значи сме на почти еднаква възраст. Аз скоро навърших 24.
Кожата на тази възраст тъкмо започва да се нуждае от поддържащи грижи. По принцип бих се радвала да ти отговоря на въпроса след като 1во ми кажеш какъв тип кожа имаш според теб.
Веси,
кожата ми се изсушава много лесно, измиване със сапун, например, я прави болезнено суха. За това и не го правя, почиствам само с емулсии. Т- зоната пък е склонна към лееко, но наистина много леко и само понякога, омазняване.

Разбирам...
Сложна работа.
Ще си позволя да ти препоръчам следната комбинация от наши продукти, като ще ти кажа защо мисля, че ще се чувстваш комфортно с тях.
Като за начало, искам да подчертая, понеже се оказва, че малко хора го знаят - след като почистиш лицето си с тампон с тоалетно мляко, млякото трябва да се отмие с вода. Млеката съдържат емулгатори, които се смесват със замърсителите, но част от тях попиват в кожата (не всичко остава върху памучния тампон). Отмивай с хладка вода.
Втората стъпка е тоникът. Не е задължителен, но аз ще ти предложа следната комбинация от продукти:
1. Тhalloderma - Ревитализиращ тоник за лице.
Не съдържа алкохол! С билково екстракти от: Хвощ, Салвия, Слез, Глог, трицветна теменуга и Нар, вит. А и Е.
2. Thalloderma - Нощен крем за лице - РЕВИТАЛИЗИРАЩ
съдържа: Ихтио-колаген, екстракти от: Хвощ, Лайка, Салвия и Невен, вит. А и Е.
3. Thalloderma - Дневен крем за лице - СУХА КОЖА
съдържа: вит. А и Е, екстракти от: Овес, Краставица, Лайка и Слез, масла от Жожоба и Гроздови семена.

екстрактите:
Хвощ - тонизира кожата, прави я по-стегната;
Салвия - дълбоко овлажнява, тонизира кожата, има епителизиращ и антисептичен ефект;
Слез - овлажнява, стяга кожата и я омекотява;
Глог - овляжнява и стяга кожата;
Нар - ревитализиращо, стягащо и тонизиращо действие. изпозлва се при сухи кожи и ги повлиява доста добре;
Трицветна теменуга - има изразен противобръчков ефект (тъй като съдържа известно количество фитохормони), тонизира и освежава кожата;
Лайка - успокояващо, противовъзпалително и тонизиращо действие;
Невен - епителизиращо (стимулира възпроизводството на кожните клетки), противовъзпалително и анти-себорейно действие;
Овес - дълбоко овлажнява кожата, има успокояващ ефект. Екстракти с овес се изполват при "Инстатант лифтинг ефект серумите", тъй като овлажнява мигновено и създава комфорт на сухата кожа;
Краставица - дълбоко овлажнява, възвръща нормалните нива на хидратация на кожата;
Ихтио-колаген (морски колаген) - подобрява хидратацията и еластичността на кожата. Колагенът подобрява обяманата на аминокиселините и белтъците като по този начин активизира регенерацията на клетките;
вит. А - е известен като "регулатор на растежа". Той стимулира регенерацията на клетките. Участва в обмяната на белтъците, мазнините, нуклеиновите киселини, хормоните и много други метаболитни веществ.
вит. Е - стимулира кожния метаболизъм, подсилва дейсността на вит. А. Вит. Е е най-мощният анти-осидант. Предпазва от преждевременно състаряване на кожата.
Маслото от гроздови семена е изключително леко. То е близко по плътност с водата и това го прави изключително лесно за дълбоко проникване в кожата. Действа изключително благотворно.
Жожоба леко подхранва. Маслото е природно течен парафин!  Naughty - нежно предпазва от външни влияния и подхранва.

И тъй, вярвам, че тази комбинация ще ти помогне да си възвърнеш хидратациятаи да минимизираш непослушните мимически бръчици. Не е зле и да пийнеш нещо вътрешно - като
 Whistling успях    Grinning
Ако по-горната информация ти се е сторила достатъчно убедителна Simple Smile - вземи си тази комбинация. Мисля, че всеки може да си я позволи финансово.
Ще чакам резултатите - да чуя, че се чувстваш комфортно!
Успех!

# 26
  • Мнения: 504
Благодаря ти, ще опитам, но кожата ми трудно понася толкова кремове, т.е. не изглежда добре, ако непрекъснато ползвам и дневен, и нощен. Ще намеря начин да ги редувам някак, но задължително ще ги пробвам.

Другото е за тоал. мляко, зная, че се отмива, но наистина много зле ми влияе водата. За това след тоал. мляко ползвам розова такава. Удачно ли е?

Много, много благодаря и за съвета за тоника без алкохол - все такива търся, но трудно намирам.

Поздрави!

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 779
Веси, здравей! Искам да те попитам само един антицелулитен крем ли има на Талодерма и най-вече - къде мога да го намеря в София? А също и за колко време стига въпросното количество. Благодаря ти предварително.

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 3 553

П.П.: къде в Бургас, се предлагат продуктите на Талодерма?

Обекти, продаващи Талодерма в Бургас .............

Благодаря ти   bouquet

# 29
  • Мнения: 1 254
Веси, здравей! Искам да те попитам само един антицелулитен крем ли има на Талодерма и най-вече - къде мога да го намеря в София? А също и за колко време стига въпросното количество. Благодаря ти предварително.


Здравей и на теб Simple Smile
Да, към момента Талодерма има само 1 антицелулитен масажен крем на пазара. Нарича се РУБЕДЕРМ - 9, анти-целулитен.
Опаковката е от 250 мл. Би могло случайно да ги срещнеш и в опаковка от 500 мл.
Бурканчето от 250 мл. е достатъчно даже за повече от 2 месеца. В същност зависи каква площ тертираш.
Препоръчително е да го използваш около 3 седмици и след това да направиш почивка от 1 седмица.
Това важи за всички продукти със съдържание на етерични масла, поради натрупването им в кръвта и потенциалната възможност от проявяване на алергична реакция.  Naughty Не използвайте при бременност!
Можеш да го откриеш по аптеките - Марешки, Санита и верига магазини Лечител.

Успех!
Ще чакам отзвук Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт