козметиката на ТАЛОДЕРМА

  • 59 946
  • 435
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 505
Веси, чела съм цялата тема, но в момента не мога да я преровя от начало. Днес си купих околоочния гел с ройбос, в съставките му пише, че съдържа златни перли. Моля, дай повече подробности за тези перли.

# 421
  • Мнения: 1 254
Завърнах се!  Hug

Гледам, че не сте скучали без мен. Днес ще ви погледна запитванията, а и съм ви подготвила малко информация за целулита.
Но май наистина ще отворя една нова тема ".... - 2", че много тежка стана тази Wink

# 422
  • Мнения: 144
Здравей, Веси   Wink

радвам се, че се върна най-после  Hug

чакаме отговорите и инфото за целулита  Praynig

P.S. Вчера най-после ми доставиха тоалетното мляко в аптеката (първия път бяха донесли мляко за крачета  #2gunfire). Ще пиша отзиви другата седмица

  bouquet

# 423
  • Мнения: 1 254
Боожеее  Grinning
Явно са добре ориентирани - мляко за крака вместо тоалетно мляко за лице  Mr. Green

Благодаря за приветствието  bouquet
ще се пробвам да ви насмогна днес  Flutter

# 424
Веси, и от мен един върпос - каква е концентрацията(%) на съставката Antracticine в кремчето Магията на Антарктика?
За златните перли и аз ще чакам за повече инфо.

# 425
  • Мнения: 1 254
Веси, и от мен един върпос - каква е концентрацията(%) на съставката Antracticine в кремчето Магията на Антарктика?
За златните перли и аз ще чакам за повече инфо.

Здравей!  Flutter
От отговор на първия въпрос ще се въздържа, понеже това е фирмена тайна и не е прието да се обявяват публично концетрациите на състава!  Peace Може би, ако ми кажеш с каква цел те интересува, ще мога да ти кажа дали % съдържание е релевантен на това, за което се интересуваш.

Златните перли представляват микросферички, в които е капсулован вит. Е. просто са златисти на цвят  Wink

Това е то!  Hug

# 426
  • Мнения: 1 254
Искам най сърдечно да благодаря на Веси за предложения от нея крем за крака и напукани пети. Невероятно съм доволна.Краката ми станаха меки и гладки, а и имах враснал нокът(не много де)който ме по наболяваше и от както се мажа с крема за крака не ме боли. Ползвам и водозащитния крем за ръце, от който също съм много доволна
Веси моля те препоръчай ми крем за лице за лющеща се кожа. Непрекъснато ми се бели кожата и е на нещо като лишейчета, по челото и бузите.
Благодаря ти предварително и много, много целувки Grinning Hug  bouquet

Мооля, моля!  Hug
Талодерма ти желае   bouquet кожа!

А я кажи - лющенето на лицето ти сезонно ли е? Има ли някаква вероятност да не е просто сухота? Сърбеж?
Кажи нещо повече.

# 427
  • Мнения: 1 254
здравей Веси,
Аз съм от тези които вече ги посъветва и се радват на добрите резултати:)спазвам стриктно инструкциите и съм много доволна ,НО в4ера попаднах на един въпрос за витамин А и това че е вреден за бременни(аз съм в 20та седмица)-в тези неща които ползвам тоалетното мляко,измиващата пяна и тоника)има вит А .До колко е вредно това и мога ли да си ползвам продуктите ви докато чакам бебчо да се появи?Благодаря ти предварително:) а и още нещо :мога ли да пия чай от ройбос?

Радвам се, че козметиката ти е повлияла така добре!  Heart Eyes
Не се притеснявай за вит.А - в дермално приложение не може да ти навреди. По време на бременност трябва да се приема контролирано и по лекарско назначение, понеже в метаблизма вит.А е фактор на растежа и хормоно-"образуващ" (не мога да намеря правилна дума, а тази тук сама по себе си е абсурдна  Blush ). Та затова така си прочела ....
Приложен върху кожата, вит.А се метаболизира още в нейните слоеве и не може да предизвика реални концентрации в организма - не може да навреди.
Относно козметиката - има нещо, което вероятно не се досещате като цяло. Бременна+вит.А+лято = пигментация, ако не си с УФ фактор Wink - това е единственото, което трябва да съблюдаваш.  Peace

Всичко хубаво!   bouquet

# 428
  • Мнения: 1 254
Веси, здравей! Темата мисля, че може модератор да я закове, ние с теб май, не.
Чакам с нетърпение съветите ти за моите бъбреци!  bouquet И наблягам на айряна...за пръв път от много време виждам кожата под очите си не кафява - дали от течностите или от Мерц специал драже newsm78

Хехе  Grinning Ами за бъбречетата ще питам Лада за някоя чудодейна отвара - както само тя си може. Тя нас ни тества с един чай за отслабване, ама на всички ни ни се яде зверски от него  Mr. Green - май няма да ви го предложим скоро  Mr. Green - хехе.
Аз лично промивам бъбреците с лека смеска от мечо грозде и борови връхчета. Мечото грозде няма квота тази година (забранено е за бране), но можеш да наблегнеш на връхчетата и гръмотрън Simple Smile - около една седмица.
А тенът около очите определено се влияе от течностите. А и кожата е по-малко дехидратирана Wink - не спирай айряна  Grinning

До скороо Hug

# 429
  • Мнения: 1 254
Веси, чела съм цялата тема, но в момента не мога да я преровя от начало. Днес си купих околоочния гел с ройбос, в съставките му пише, че съдържа златни перли. Моля, дай повече подробности за тези перли.

Здравей!  Flutter
Аз споменах в един друг отговор, но все пак: златните перли в околоочния гелс Ройбос представляват микросферички, в които е капсулован вит. Е. просто са златисти на цвят Wink.
А самият витамин Е (£-Токоферил ацетат) е най-важният антиоксидант; усилва кожния метаболизъм и активността на витамин А, предотвратява образуването на прекиси, които водят до преждевременно остаряване на кожата.

 Hug

# 430
  • Мнения: 928
Изчетох половината тема и набелязах един дълъг списък с козметика на Талодерма, проблема е, че в аптиките около нас гледат много странно като ги питам за Талодерма, правят едни физиономии, а една позната аптекарка ми каза, че ако намери крема за ръце ще ми го вземе специално за мен. Със сигурност до центъра само за козметика няма да отида - трябва да викам жена да гледа малкия... абе много е сложно. А и се чудя, възможно ли е на толкова добра козметика, така масово да се гледа с пренебрежение. Веси защо аптеките не искат да зареждат от вашата козметика? Някакви брошури, рекламни материали не сте ли разпращали? И ако дадеш списък къде в София има козметика на Талодерма ще съм ти много благодарна   bouquet

# 431
  • Мнения: 1 254
Изчетох половината тема и набелязах един дълъг списък с козметика на Талодерма, проблема е, че в аптиките около нас гледат много странно като ги питам за Талодерма, правят едни физиономии, а една позната аптекарка ми каза, че ако намери крема за ръце ще ми го вземе специално за мен. Със сигурност до центъра само за козметика няма да отида - трябва да викам жена да гледа малкия... абе много е сложно. А и се чудя, възможно ли е на толкова добра козметика, така масово да се гледа с пренебрежение. Веси защо аптеките не искат да зареждат от вашата козметика? Някакви брошури, рекламни материали не сте ли разпращали? И ако дадеш списък къде в София има козметика на Талодерма ще съм ти много благодарна   bouquet

Ами, понеже нямаме офис в София и контактуваме по-скоро с търговци на едро там Wink Но в София има много клиенти.
Кажи къде живееш!?
Ще пусна справка и ще ти пиша утре.  Peace

# 432
  • Мнения: 928
кв. Хладилника. Благодаря ти Simple Smile

# 433
  • Мнения: 1 413
Веси, мога ли от билкова аптека да си купя борови връхчета и гръмотрън и как точно да си правя отвари и по колко пъти на ден се пие - ако ти правиш някакво прочистване опиши ми го, моля те! Не искам да те заливам с въпроси, но няма към кого да се обърна, а ти си така отзивчива, за което отново благодаря  bouquet да си здрава и щастлива  bouquet

# 434
  • Мнения: 1 254
Веси, мога ли от билкова аптека да си купя борови връхчета и гръмотрън и как точно да си правя отвари и по колко пъти на ден се пие - ако ти правиш някакво прочистване опиши ми го, моля те! Не искам да те заливам с въпроси, но няма към кого да се обърна, а ти си така отзивчива, за което отново благодаря  bouquet да си здрава и щастлива  bouquet

хехе  Heart Eyes Балгодаря! - много си мила!
Ами борови бръхчета и гръмотрън - от аптеките - да. На Талодерма Wink
 Blush
Аз така правя - слагам си 1л. вода да заври. След това слагам и борови връхчета - 1 препълнена ч.л., гръмотрън - 1 равна ч.л. и без да баря ги запарвам 30 мин. После прецеждам и си я пия вместо вода отварката. Този вариант не е концентриран и ми действа много добре!  Grinning
Пробвай!

Общи условия

Активация на акаунт