Падат есенни листа, бебчо вече гука у дома! Септемврийки 2012

  • 25 751
  • 723
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 639
И хайде вече в тая тема всички останали да се обебят  Heart Eyes

Ами хайде!  Praynig

# 16
  • Stara Zagora, Bulgaria
  • Мнения: 23
Mерси на mimsat, Анхела  и всички за подкрепата. Оказа се, че кърменето не е толкова лесно, има си лоши моменти и малки проблемчета. При мен сега се оправиха нещата, даже не ползваме вече шише да дохранвам  с изцеденото, което е много добре, наддаваме също чудесно. Дано няма пак проблеми, но вече знам, че ще се решат, ако си поставиш за цел. Wink.
Barbera, и аз си направих жито, имаше ефект така, че хапвай Simple Smile, на мен даже ми е вкусно и пак ще си направя скоро.

# 17
  • Мнения: 24
Запис и от мен! Фейт, темичката е страхотна!   bouquet

# 18
  • Мнения: 184
 future-maman , какво носихте в църквата? Четох някъде, че се носела погача, вино и олио.

# 19
  • Мнения: 51
Аз вместо запис ще разкажа накратко за раждането ни.Два дни имах контракции на 10-15мин без по-големи паузи но и не зачестяваха.Аз тъпо и упорито си чаках да станат на три минути и се опивах да се разсейвам.Болеше,но не толкова,че да не мога да търпя.После почнаха да стават на 7 мин иведнага след това на 3 на 2 Взехем багажа извикахме си такси,човека явно се изплаши да не родя в колата и караше като откачен-улучи всички дупки,определено помогна за разкритието Mr. Green Като стигнахме в болницата в 22.10 мин бях с 8см разкритие и водите ми се пукнаха на стола в приемната.Вкараха ме набързо и понеже докторката отиде да яде торта newsm78 ме сложиха на запис на тонове за малко. В 22.55  малката излезе след няколко напъна.Имах доста вътрешни и три външни шева.Вече не помня болката от самото ражане,но си спомням колко бях шастлива когато я видях а първи път колко беше мека и топла Heart Eyes
След това си беше три дни при мен в болницата всичко беше ок закрмих я от първия ден-дадоха ми я няколко часа след като я родих.После  се оказа че има жълтеница с много високи стойностиБше ужасно-тая болка няма да я забравя толкова ми беше мъчно  за нея,че почти ми спря кърмата.дори сега като си помисля как стоеше сама и плачеше а аз нщо не можех да направя и пак се разплаках.Толкова се радвам, че сичко свърши и сме си вкъщи вече Heart Eyes Таткото е много щастлив и се опитваме да се нагодим един към друг.Калина е кротко бебе не плаче освен ако е много гладна или наакана.Направо нямам думи колко съм щастлива,че сме си вкъщи тримата Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 1 067
Запис и от мен  Heart Eyes
Феит  smile3525

# 21
  • Мнения: 7
Ние се кърмихме преди малко. Сега търсим количка с таткото че още не сме купили също столче за кола ни трябва мислим да поръчаме от бебе бест но още търсим. Кошара купихме дървена и матраче на дормео.  Grinning След малко ще ви пратя харесаните колички и столчета да ме посъветвате кои да поръчам. Hug

# 22
# 23
# 24
  • Where I am Happy
  • Мнения: 79
Запис
Thank u Фейт  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 156
чудна нова темичка  bouquet Фейт Heart Eyes

бягаме на консулт Mr. Green

# 26
  • Мнения: 7
Харесах количка и няколко други неща ето количката:
http://babyland.bg/bg/kombinirani/2115-kombinirana-kolichka-baby-max.html хареса ми дизайна и цената а кошчето искам да е отделно.
Ще поръчам всичка от този сайт имат доста хубави неща за бебчета и ще платя една доставка.
Мисля че доста неща оставихме за сега да купим на ще ги вземем важното е бебчето да се чувства комфортно.
Харесах и това кенгуру:
http://babyland.bg/bg/kengura-i-slingove/4113-kenguru-bertoni-2012.html мисля че ще ни е доста необходимо.
столче за кола:
http://babyland.bg/bg/0-13-kg/113-stolche-za-kola-ride.html  Heart Eyes каккъв цвят точно като за нашето бонбонче Ния
Ще ни трябва и кошара за родителите на мъжа ми понеже често ще ходим там.
харесах тези 3-те на вас коя ви харесва:
http://babyland.bg/bg/za-spane-i-igra/1619-kosharka-za-spane-i-i … ra-chipolino.html
http://babyland.bg/bg/za-spane-i-igra/1984-kosharka-za-spane-i-igra-bertoni.html
или тази http://babyland.bg/bg/za-spane-i-igra/3403-kosharka-za-spane-i-igra-moni.html
вкъщи кошарата е дървена цвят орех с бяло перденце.
Значи сега се чудя коя кошара да избера иначе всичко друго ще го купя.
Казвайте коя от трите кошари ви харесва най-много и да поръчвам.  Hug


# 27
  • Мнения: 7
Ето как мина моето раждане. ooooh!
1 ден имах контракции на 12 минути а на сутринта бяха на 5 минути. Мъжо ме качи на колата и тръгнахме към болницата.Имах 7 см разкритие. Контракциите станаха на 2 минути болката беше нетърпима мислех си че ще умра и само повтарях на мъжо да се грижи за бебето. ooooh! ooooh! Слава богу всичко мина добре родих както си му е реда. Дадоха ми я цялата червена и плачеща аз си я гушнах но ми я взеха за преглед и ми я дадоха чак на изписването 5-тия ден.  Tired Много ми е послушничка плаче когато е гладна много обича да се гушка. Дребосъче ми е като се роди беше 43 см и 2190 грама а вчера на преглед като ходихме беше 44.3 см и 2204 грама Grinning

# 28
  • Мнения: 294
Zdraveite nie vchera se pribrahme ot bolnicata. Stop Mnogo sme dobre za sega vrashtam se da vi po procheta i shte pisha pak posle. Kirilicata mi izchezna #Crazy zatova pisha taka mnogo sajalqvam zakoeto

# 29
  • София
  • Мнения: 4
Здравейте момичета  Hug

Фейтче   bouquet

Нуб55 - добре дошли! Само как се стреснах в първия момент като прочетох, че сте се прибрали от болницата.... добре че бързичко видях, че малкия е само на 4 дни... Hug шантава работа да сте живи и здрави и много весели моменти заедно

nananono - многооо розова тази госпожица, дано целия живот да й е такъв. На мен от кошарите най-ми допадна първата, а и най ви се вписва на концепцията. Но по спомен, доста от момичетата си купиха и третата, която си показала, така че и тя е ОК. Втората най не ми допада  Peace Пазарувай смело, че да честитим!

Нашия Бобо и той днес чукна първа месечинка - да ни е жив и здрав! По тоя повод си изкарахме почти безсънна нощ. Тя и каката ни е със сополи, та къде покрай нея, къде покрай него... Дано бързичко да се оправя - днес сякаш е по-добре. Само дебна да не предаде нещичко на брат си или на нас с татито. Мисля и аз да взимам Биозин мама - пила съм го и съм доволна, даже и в началото на бременността. А педиатъра каза, още при първи симптоми или съмнения за разболяване при мен да го почвам. Така че, май сега му е момента.  Peace

Дано всички душички с хрема и някакви неразположения бързичко да се оправят и мамите да са отново спокойни и весели  Hug

future-maman Много ме радват разказчета за пътувания. И аз вече съм сериозна мераклийка за някакво пътешествие, но татито за сега се опъва. Дори и до Пловдив още не иска да отскочим - има си и той някакви спомени от Бибата колко зле й понасяше в началото цялата дандания с баби, дядовци, чичовци и лели... че при нас всички са там и е едно обикаляне по къщите...Милото добри истерии си докарваше, явно от претоварване на нервната й система. Аз сега съм мераклийка дори и за един ден да отскочим - без приспиване... ама ще видим. Мноооого ми се пътува... И съм се заровила в сайтовете с оферти...

Иначе и ние се гласим да правим погача другата неделя. И направо идея си нямам какви подаръци да си поръчам на дружките, а някои определено ме питат. Ама то с второ дете... като знам, че не сме купували почти нищо... какво да искам... Давайте идеи за новостите по пазара, че не съм и гледала - някой нов хит в покупките има ли....

А и последно да се похваля и аз се сдобих вчера със слинг, като на sky*, но кафявия вариант. Дано скоро да му схвана цаката, че досега все неуспешни опити да го вържа правя  ooooh! уж прилича на картинките, ама не баш.... Ако има някаква тънкост, моля споделете

Хайде хубав слънчев есенен ден и кротки разходки на всички

ПП. miii може ли днес преди обед да сте били в парка , в последния момент като се разминах с една фамилия ми светна, че може да сте вие - с кафява количка, баткото на триколка, бутана от таткото.... Май е време да се организираме   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт