Падат есенни листа, бебчо вече гука у дома! Септемврийки 2012

  • 25 804
  • 723
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 096
Да, трудно и досдно е! При нас най-резултатно е на рамо, следва на гръб под 45 градуса и пак рамо, като !придържам главата изправена назад! и тогава се оригва. Полегналата под 45 гр е в ръцете ми с изправен гръб.

# 61
  • Мнения: 2
Таткото е на работа от 8 до 8 и няма време той да помага.Дадох и биба но я плюе и реве и се черви още повече. Не знам явно съм нервна много но правя каквото мога. Помолих мъжа ми утре да си вземе отпуск да гледа бебето и аз да си почина дано има ефект. ooooh! Разбрах че и е добре като е до мен кенгуру ли да и взема или шезлонг да е постоянно при мен. В кенгуруто няма ли да и е неудобно да стои постоянно. Като се има предвид че ще готвя и чистя с нея. Tired

# 62
  • Мнения: 24
И нашия тати работи от 8 до 8-дневни и нощни.Ама помага ,че го е страх от мене хахахах.
Иначе в шезлонга със сигурност ще и е по-удобно-въпроса е ,че дори да е с теб в едно помещение тя пак ще си иска да е гушната.А в кенгуруто изключено да я държиш постоянно.На нас по моя заръка ни купиха хубаво кенгуро,0+ месеци...е да ама и днес да ида до магазина го сложих и не ми изглежда никак удобно.Малчо си спи в него ,но...си е за спешни случаи според мен.Така де-магазин,бързо излизане...и тн.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 773
maimunkata какво количество жито трябва да изяждам на ден за да си увелича кърмата?

skoklinata при мен май болката е постоянна в гърдите, но не от това, че са пълни  Confused

# 64
  • При моите мъже...
  • Мнения: 38
ПП. miii може ли днес преди обед да сте били в парка , в последния момент като се разминах с една фамилия ми светна, че може да сте вие - с кафява количка, баткото на триколка, бутана от таткото.... Май е време да се организираме   bouquet
Танче, ние трябва да сме биле, особено ако баткото е бил пищящ, а ние сме гледали лошо Laughing Другия път се обади, ще се радвам да се запознаем:)
Между другото утре сутринта, както и всяка сутрин през седмицата, ако не вали, ще ги извеждам сама със слинга. Метни твоя в количката, ако се засечем да помогна, ако мога... Hug

И нашата погача ще е следващата неделя. На приятелките ми казах: памперси 3-ка, козметика, бебешки дневник, че си нямаме, а ми беше много приятно да си го попълвам за баткото, ваучер за Вис Виталис или друг бебешки магазин, че да пазарувам после каквито консумативи ми трябват. Wink

А за ревящите, изнервящи бебета, без да коментирам и вземам страна само ще кажа - има ситуации, в които е по-добре детето да се остави да си реве в креватчето: http://nasilie.eu/?p=3432 Peace
Аз лично обичам да си гушкам децата по много и дори ми е тежко, че не мога да отделям толкова време за малкия, колкото имах за големия Heart Eyes След някоя друга годинка, както казва Франчи ще казват "мамо, не пред приятелите ми...", та сега ни се е паднало Blush


# 65
  • Мнения: 2
И нашия тати работи от 8 до 8-дневни и нощни.Ама помага ,че го е страх от мене хахахах.
Иначе в шезлонга със сигурност ще и е по-удобно-въпроса е ,че дори да е с теб в едно помещение тя пак ще си иска да е гушната.А в кенгуруто изключено да я държиш постоянно.На нас по моя заръка ни купиха хубаво кенгуро,0+ месеци...е да ама и днес да ида до магазина го сложих и не ми изглежда никак удобно.Малчо си спи в него ,но...си е за спешни случаи според мен.Така де-магазин,бързо излизане...и тн.
Добре ще купя един шезлонг и ще я държа непрекъснато до мен.Но когато готвя пречи ли шезлонга да е сложен на плота и така иначе миризми и дим няма да идват към нея.http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=11013&cat=109 Този червения дали ще и е удобен?

# 66
  • Мнения: 437
dimalaflora успокой се, мила! Имаш нужда от нервите си за много глупости, които се случват около нас - а на малкото човече какво да му се нервираш - новородено е - има нужда от близостта ти, за да се чувства сигурна и спокойна и да спре да плаче, а и тя сигурно усеща нервността ти и заради това и плаче!
Зарежи всичко друго и й обърни внимание - като я гушнеш и храниш можеш да обърнеш внимание и на първолака, а другата работа я зарежи - децата ти са най-важни. Има готова храна, пода и да лепне - малката още не лази по него -забави ритъма и постепенно ще посвикнете.
За шезлонга - имаме такъв - става за лежане Simple Smile нашата я слагаме на масата, докато ядем!



nJlaMuTo аз знам, че оригването не е задължително!
Въпреки че в повечето случаи ако не се оригна ми връща! А тези дни се оригваме едно звучноооо!  Laughing

Аз със слинга се овръзвам като се кърмим навън - засега успешно се справих само вкъщи да се вържа и сложа малката както трябва!

# 67
  • Мнения: 224
Здравейте, момичета  Hug
Ние днес правихме погачата. Беше ми един много изнервен ден, а ме очакват още 14 такива... Майката на моя мъж е в нас и просто ме влудява вече. Все се хвалех от нея, но откакто се роди Александра положението стана трагично. Всичко трябва да стане така, както тя иска, а ако не се получи... край  #Cussing out Днес не можех да си пипна бебето дори. Накрая не издържах и на ритуала, когато трябваше да ми счупят питата над главата, попитах дали аз ще държа бебето или тя ще е майката  #Cussing out  А и мама си тръгна след 1 месец престой и ми е много мъчно за нея  Cry Така си свикнах с нея, че ревя откакто си е тръгнала. Сигурно ви се струвам лигла, но като знам, че няма да е в кухнята да отида при нея, да си поприказваме и ми е много мъчно  Cry Пък и нервите не ми стигат с майка му вече. Като кажа  "Не взимай детето", все едно й казвам " Веднага го вземи".... Ще се побъркам  #Cussing out

# 68
  • Мнения: 2 096
Ей Стаси, споко момиче. Винаги можеш да звъннеш на мама да и изплачеш всичко. Как върви подутината,минава ли ти? Свеки явно ти идва в повече, защо не и кажете, че се справяте и да ви остави сами. Или започни да я изпрварваш на завоите и и взимай бебето под носа. Лудницата е пълна казваш?
Ариел много яка снимка. Ама звучи като оправдание. Честно казано и с Нико и сега макар че много обичам да готвя, тази част от домакинстването ми идва в повече. А не може без да се яде. Добре, че си имам помощници. Другото каквото мога и до където мога. Прането обаче е приоритетно. (На уше да ви прошепна, Владко днес не е повръщал.. пу-пу)
Мии направо извади тежката артилерия Crazy Peace

# 69
  • Мнения: 437
Ариел много яка снимка. Ама звучи като оправдание. Честно казано и с Нико и сега макар че много обичам да готвя, тази част от домакинстването ми идва в повече. А не може без да се яде. Добре, че си имам помощници. Другото каквото мога и до където мога. Прането обаче е приоритетно. (На уше да ви прошепна, Владко днес не е повръщал.. пу-пу)

Хахаха, да - права си!
Мен си ме помързява, но наистина нямам оправдание - готвя си, чистя си - когато каквото смогна! Веселото ми е като се хвана да правя нещо и малката се събуди да яде и като ми е приоритетна - сядаме да се кърмим и манджата загори, защото я забравям  Whistling

# 70
  • shumen
  • Мнения: 18 195
Момичета как сте?И при нас чистенето и дпмакинската работа са останали на заден план-прявя кога каквото мога.А свеки нищо,че си живее при нас,все едно е няма-едно готвене от нея и ако умие някоя и друга чиния.Иначе друго не пипва.
О,ама не търпи Дени да реве.Само малко да замрънка и тя го грабва на ръце.Откачам с нея вече.Иде ми да е  #2gunfire
Иначе и ние не винаги се уригваме,но не го ли направи и аз като Миленка седя доста време до него.
За сега целувки от нас,че след малко някой ще ревне,че е гладен.

# 71
  • Мнения: 175
И при нас Емма не винаги оригва.
Като ви слушам как  на някои и свекървите  са при вас а не помагат мъчно ми става..ще е видим моята как ще е като дойде след  с месец  за малко  Wink
Майка докато беше тук, готвеше, чистеше, переше, гладеше, сервира вечеря, мие чинии и за капак освен, че гледаше  малката  през деня когато се опитвах да спя или пък  да излезем да пазарим ами и вечер е виках да помага...милата ми тя.... Cry никога не ми е липсвала толкова колкото сега  Sad от 10 години е в Поругалия, но такава липса никога не съм усещала  Confused и е едно такова пусто в къщи.......
 Чувствам се като първолак ревнал за майка си  Blush
Лека вечер от мен  Simple Smile и сладки сънища аз ще лягам  Party

# 72
  • Мнения: 10
Здравейте, момичета!
И ние сме си вкъщи отдавна, но все не остава време да се запиша. Влизам, прочитам накратко и ставам, че бебка все ме вика. изпратихме и бабите, които ни бяха на помощ и сега се оправяме сами. Утре и тати изпращаме на работа. Ще се справим Wink Лека нощ и до скоро

# 73
  • shumen
  • Мнения: 18 195
Ева и при нас беше така.Мама беше 5 дни в Търново,но ми помагаше много-готвеше,переше,чистеше,абе всякаква домакинска работа,че и за бебо помагаше.Ставаше дори и с мен като го храня,а и тя го хранеше.Свеки само го гледа и то като спи.Иначе не може се оправи с него.Аз затова сега е чакам с нетърпение мама в четвъртък за някой ден пак,че да мога спокойно да си ходя на лекции 2-3 дни и да си почина малко.

# 74
  • Мнения: 224
Скай , благодаря, че попита  Hug С това се справям за сега. Оправи се като че ли. Не боли, тече малко по малко. ходя на превръзка всеки ден и през ден сменят дрена Simple Smile Страшна картинка  Mr. Green Но свеки идва в повече мноооого. Аз я изпреварвам, правя храната, храня я и хоп, идва и ми я взима от ръцете. Полудявам  #Cussing out Днес като се снимахме с бебка и с МЕН, дойде, взе ми я и започна тя да се снима с хората. И мама не издържа и взе детето и ме викна, да се снимам и аз, защото без мен нямало да я има и Алекс. На пръв поглед глупави дразги, но мен много ме обиждат. Няма как да й кажа да си ходи, защото обещах на таткото след майка ми да дойде тя. Но трябва да я озъптява, защото аз ще изпуша сериозно. Имам 2 седмици и ако не полудея, ще съм герой  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт