Фенки на кожени каскети има ли?

  • 1 738
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
ами навсякъде продават палта. аз лично съм ги гледала на входо от пожарната първите магазини в дясно.

# 16
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
В Сливен си го купих за 16 лева.Много се харесвам с него,а е и любим цвят-ябълково зелено Laughing

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 6 946
По сергиите за шапки. Някои са с размери, някои се стягат на тила с лепенка.
Има и джинсови каскети даже.

От централния вход на 300м напред има отбивка в дясно към пътека , успоредна на главната. Там се намират 2-3  сергии с кож. шапки.

# 18
  • Мнения: 3 164
Момичета, да ви се похваля че вчера се поразходих до кварталния пазар и попаднах на истинска находка в магазините за шапки-червен, бял, черен-за по 7лв Shocked аз си взех черен, но като се прибрах и видях че отпред на козирката е лееко крив и днис отидох да ми го сменят, но бил последния и аз го оставих за да ми донесат тъмно кафяв, аз  такъв исках , но ми се щеше и двата цвята, а то за 7лв. и повече бих си взела(червения е супер, но ням на какво да го нося Sad) Сега ще чакам 1 седмица да ми доставят желания цвят , дано има.

п.п. Исайкова, ако Дружба ти е на път, заповядай на евтините каскети Laughing

# 19
  • Мнения: 168
Да,голям мерак съм им хвърлила и аз.На "Пасажа" в НДК ги гледах за 20 лв. миналия месец,но тука като чета май ще ида до "Илиенци"...

# 20
  • Мнения: 5 299
Много ми харесват, обаче не ми отиват никакви шапки и кърпи на главата Rolling Eyes Пробвала съм какво ли не, ама  Confused

Общи условия

Активация на акаунт