Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 42

  • 70 914
  • 734
  •   1
Отговори
# 585
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Нещо ми подсказва из отвътре че последната сцена ще е само представен диалог в главата на Фирузе, също като страстната целувка на Хатидже и Ибрахим  Mr. Green Че следваща серия ще почне с истинските думи на Фирузе  hahaha

# 586
  • Мнения: 13 432

Малка загадка: кой от погледите на султана е предназначен за съпругата Хюрем, и кой за музата Фирузе? newsm78 newsm78

 (1)

 (2)

# 587
  • Мнения: 197
Първия поглед е с усмивка и интерес - Фирузе

Вторият е с любов - Хюррем

# 588
  • Мнения: 0
Скоро не бях гледал директно серията по турскта ТВ заради езика, но снощи не издържах и изгледах онлайн, беше страхотен епизод. Най-силно впечатление ми направиха:

От една страна говори добре за Фируузе, че очи в очи сама призна на Хюрем, че тя е жената, която издира и която ходи при Султана, но ми е тъпо че Нигяр не каза на Хюрем, а именно Хюрем я спаси. Така излезе, че Хюрем нямаше никаква полза от това да спасява Нигяр, а само си навлече гнева на СС а тъкмо си бяха оправили отношенията - който не е гледал нека знае, че след завръщането си от похода той повика при него първа Хюрем, която беше по-прекрасна и сияйна от всякога, но на сутринта изяде доста негативи от него, след като Хатидже му обясни, че е прибрала Нигяр.

Сцената с порасналия Джихангирчо много ме разчувства...

Мехмед го ограе уникален актьор - освен, че е много красив има много внушителни черти, много изразено лице и леко зъл поглед  #Crazy Съчетава черти от характера на Хюрем, лъха на нейната непримиримост и самочувствие, отделно е наистина много красив.

Михримах е същата Хюрем,ще е интересно какви отношения ще имат двете - дано Михрито й помага. В новия епизод младите в лицето на Мустафа, Мехмет и Михримах (май и Махидевран) бяха поканени на вечеря в двореца на Хатидже и там Михримах често споменаваше "Валидем" но да видим какво са си говорели. Отделно там май пламва и любовта й с тоя поет. Да не говорим,че и Рустем точи вече лиги по нея....

Не знам, очаквам неочакваното вече от тия сценаристи - държат ни в голямо напрежение!!

А да, Фатма е бременна от Мустафата . Отделно Елена в Маниса страдаше по него. Според мен Хюрем пак трябва да припомни на СС,че Фатма искаше да я убие. Не стига че не понесе наказание, ами и очаква бебе от династията вече. После защо прибрала Нигяр. Не знам в историята колко справедлив е бил СС, но тук в Харема много взе да личи двойният аршин!

Последна редакция: чт, 18 окт 2012, 13:07 от artpop

# 589
  • Мнения: 0
От една страна говори добре за Фируузе, че очи в очи сама призна на Хюрем, че тя е жената, която издира и която ходи при Султана, но ми е тъпо че Нигяр не каза на Хюрем, а именно Хюрем я спаси. Така излезе, че Хюрем нямаше никаква полза от това да спасява Нигяр, а само си навлече гнева на СС а тъкмо си бяха оправили отношенията.

Донякъде и аз съм съгласна с Kordelia, че това с признанието още не е факт...предстои да го видим. Що се отнася до Нигяр, цялата работа с опита за убийство на Хатиджето и спасяването и е напълно режисирано от Хюррем. Хюррем иска да бетонира положението на Нигяр пред Хатидже за да може да я използва като оръжие срещу Ибрахим - след смъртта на Искендер това е единственият и коз. И разбира се, Нигяр ще пази и коз срещу Хюррем, защото знае, че дните и са преброени ако не и е нужна - самата Хюррем каза на Сюмбюл, че ще довършат това, което Хатидже не успя да направи. Така , че да - напълно я подкрепям! Евала и правя, че почти не трепна при срещата си с Пашата и отвратителното му държане. Има още доста какво да видим в тази сюжетна линия.

# 590
  • Мнения: 13 432

Първия поглед е с усмивка и интерес - Фирузе

Вторият е с любов - Хюррем

Gawina,  Hug Hug
Във втория поглед освен любов има и загриженост, малко тъга, малко спомени и какво ли още не... Simple Smile
Но трябва да признаем едно - Халит е султан на изразените с очи, мимика, ръце и жестове емоции... Heart Eyes Peace

Ето го и оня мимолетен поглед от терасата към Фирузе, точно преди да дойде Хюрем... Confused




# 591
  • Мнения: 0
Новите попълнения в сериала Peace




Много ми е готин тоя новия принц - един такъв ентусиазиран, напет....много хубава церемония Simple Smile Blush  Виждам, че отзивите за него са като цяло много добри. Има шанс да се справи с ролята младежа май.. Wink 
Инак започна битката за престола... Rolling Eyes
Сцената с Джиганхир и мен много ме разчувства...  Cry


Как Мерием и Джан прекарват в свободното си време  Grinning



Много странна двойка са ми тия двамата...едни такива дръпнати.. Rolling Eyes Не знам как си изкарват времето заедно, но нещо не са ми много заедно... Rolling Eyes Ама те си знаят... Rolling Eyes

# 592
  • Мнения: 0
И аз не мога да отрека, че съм впечатлена от играта на Султана с очите вече  69 епизода!!! Heart Eyes
С толкова малко изразни средства той постига такъв ефект при изграждането на образа и емоциите му!  omm

В този смисъл много точни снимки, jupetrov7 newsm10

# 593
  • Мнения: 120
Селим и Баязъд, с колко години предполага, че са по-малки от Мехмет и Михримах? Щото средните Мехмет и Михримах, горе долу бяха на еднаква възраст с Селим и Баязъд. Дали не трябваше да оставят старите Селим и Баязъд, и директно да порастнат?  newsm78

Мен този Джан Атеш, доста ме дразни. Пада си леко плейбой. Имал връзки до ся с много известни турски момичета. Да кажем, че е по-голям плейбой и от Къванч.  Laughing

# 594
  • Мнения: 14 418
И аз не мога да отрека, че съм впечатлена от играта на Султана с очите вече  69 епизода!!! Heart Eyes
С толкова малко изразни средства той постига такъв ефект при изграждането на образа и емоциите му!  omm

В този смисъл много точни снимки, jupetrov7 newsm10

Тези очи в турските филми ме впечатлиха още с първия,който гледах"1001 нощи".И не само на Халит,а въобще на актьорите.Без много движения и обяснения,само очи-и те толкова казват и показват!!!

# 595
  • Мнения: 67
Невероятно силна серия, хареса ми. Само Султана ме подразни леко .... толкова обичаше Хюрем пък сега с таз фуста се занимава  Mr. Green

Интересно ми е дали Хюрем наистина ще омъжи Михримах за Рустем, та тя се влюби в ония писател  newsm78

# 596
  • Мнения: 0
Невероятно силна серия, хареса ми. Само Султана ме подразни леко .... толкова обичаше Хюрем пък сега с таз фуста се занимава  Mr. Green

Интересно ми е дали Хюрем наистина ще омъжи Михримах за Рустем, та тя се влюби в ония писател  newsm78


И мен ме дразни Султана и отношение му с Фируузе - да, идея на сценаристите е, но след като същите сценаристи са изградили пред нас една непоколебима, безпределна и устойчива любов - сега от това няма й следа, а този като някой тийн седи и рецитира поеми на наборката на дъщеря му.
Да, това че привика Хюрем първа ме изкефи,награби я от раз - но тя беше по-прелестна от всякога, много красива прическа, рокля - как няма да я разцелува. Но като цяло историята с Фируузе ми е много неприятен момент от сценария, граничещ с "излишен".
Бе ясно е,че скоро ще изчезне Фирузето, сигурно тия серии ще разкрият какво се крие зад татуировката й и ще я разкарат от полезрението ни.

А за Михримах - да, влюбва се в тоя, но и като беше при Рустем доста палаво го гледаше, а той яко е хлътнал по нея. Явно Михримах наистина ще изпълни едно от пожеланията на Хюрем когато беше дете "Да изгори много мъжки сърца". Много е готина като голяма, надявам се да е подкрепа за Хюрем в дворцовите интриги, така както Хюрем на времето даваше всичко за да спаси тях от враговете си.

# 597
  • Мнения: 67
Да, ще й бъде комбина, тя от малка се държи като султанка  Mr. Green. И как мазничко говори на Махито  Joy много се изкефих. Подпали й чергата тя .

# 598
  • Мнения: 3 485
Нещо ми подсказва из отвътре че последната сцена ще е само представен диалог в главата на Фирузе, също като страстната целувка на Хатидже и Ибрахим  Mr. Green Че следваща серия ще почне с истинските думи на Фирузе  hahaha
Всичко е възможно !  Joy
Сценаристите са с буйна фантазия Grinning
Как може една слугиня да поздрави султана с" добре дошъл" ,и да го гледа право в очите ?

# 599
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Сега е ред на Хюррем да излезе в коридора и да припадне в ръцете на децата си- поне има избор в чии ръце да падне. И да потъне в дълбока кома.  Mr. Green
И да гледаме Сулейман как ще обикаля наоколо  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт