Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 42

  • 71 004
  • 734
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 14 455
" TATLITUĞ, 'MUHTEŞEM YÜZYIL'DA MI ROL ALACAK? "

Сега остава и Къванч да влезне във филма и картинката ще е пълна.  Laughing Нали имаше информации, че ще играе принц Селим.

http://www.gecce.com/yazi/sosyal-medyayi-sallayan-iddia-kivanc-t … litug-198508.html
Честно казано на мен ми допада идеята Къванч да играе Селим-бъдещия султан-блондин,женкар и нелош султан.Но ще потраем и ще видим. Grinning

Добро утро и лек петъчен ден!

# 631
  • Мнения: 0
" TATLITUĞ, 'MUHTEŞEM YÜZYIL'DA MI ROL ALACAK? "

Сега остава и Къванч да влезне във филма и картинката ще е пълна.  Laughing Нали имаше информации, че ще играе принц Селим.

http://www.gecce.com/yazi/sosyal-medyayi-sallayan-iddia-kivanc-t … litug-198508.html
Честно казано на мен ми допада идеята Къванч да играе Селим-бъдещия султан-блондин,женкар и нелош султан.Но ще потраем и ще видим. Grinning

Добро утро и лек петъчен ден!

Не е лоша идеята сякаш thumbsup, любопитно би ми било да го видя в една такава роля.. Rolling Eyes Rolling Eyes
Хубав петък и от мен!

# 632
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Някак не ми се вярва Къванч да си зареже Кузей Гюней и да припне в ВВ Wink

# 633
  • София
  • Мнения: 1 017
Явно не само за зрителите,но и в актьорската гилдия е мнението,че продукта„Великолепният век” за сега е най-гледания сериал и въпрос на чест е да имаш роля в него.Това важи не само за по-младите актьори,но и за вече утвърдени с много сериали зад гърба си. За мен,гледалата повечето от тях ми е интересно да ги видя в друг персонаж,който разкрива и други техни таланти,не само визията,която грабва от пръв поглед. Кавънч е много хубав актьор,но дано с подходящия грим го докарат до моите представи.Децата,първото и особено второто бяха много добре подбрани визуално,характерни черти на лицето и....т.н.
С две думи,мнението ми е,че ВВ е не само като школа за актьорите ,но и като „след дипломна квалификация”.... Laughing Hug Hug Hug

                                       

# 634
  • Мнения: 9 776
И аз искам да гледам Къванч във Великолепният век, но той играе главна роля в друг сериал newsm78

# 635
  • Мнения: 3 675
Вчера гледах Бергито като сестрата на Гритти.Нещо много слабичка ми се стори, но за сметка на това много красива, та въпроса ми е появява ли се и в по-нататъшните серии като персонаж?

# 636
  • Мнения: 0
Вчера гледах Бергито като сестрата на Гритти.Нещо много слабичка ми се стори, но за сметка на това много красива, та въпроса ми е появява ли се и в по-нататъшните серии като персонаж?

Ами корсетите под роклята вършат добра работа  Wink

Не. Това е единственото й появяване в сериала. Simple Smile

# 637
  • Мнения: 3 675
Жалко!Видях в началните надписи, че ще участва, но не я познах първия път, чак после ми просветна, че тя е сестрата.Гледам, че тепърва ще се появяват нови герои в сериала.Аз съм до 26 серия, дори и Пловдив споменаха в нея, но тогава не се е казвал така, нали?

# 638
  • Мнения: 0
Жалко!Видях в началните надписи, че ще участва, но не я познах първия път, чак после ми просветна, че тя е сестрата.Гледам, че тепърва ще се появяват нови герои в сериала.Аз съм до 26 серия, дори и Пловдив споменаха в нея, но тогава не се е казвал така, нали?

Да, още много нови и интересни персонажи се появяват, но повечето от тях идват сега, в най-новите епизоди. 2 сезон се играе изцяло от досегашните. Simple Smile

Да, друго е било името :

"През 1364 г. османските войски, начело с Лала Шакхин паша, завладяват града. Гробът на османския военачалник и днес може да се види в двора на Шахбединова Имарет джамия. Турците наричат Филипополис Филибе. Той e главен град на османската област Румелия до 1382 г., когато управлението е преместено в София. Попадайки във вътрешността на Османската империя, Филибе губи стратегическото си значение на крепост. Постепенно всички следи от древността изчезват и започва ново строителство на обществени сгради като джамии, ханове, странноприемници и бани. Така градът се променя коренно и неговият архитектурен облик придобива типични ориенталски черти. Забележителен паметник от периода на османското владичество е Часовниковата кула, издигната през 16 век на Хълма с кулата (Сахат тепе). Смята се за първия градски часовник в Османската империя и една от най-старите часовникови кули в Източна Европа."

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B4%D0%B … D0.B0.D1.81.D1.82

# 639
  • Мнения: 12
А къде отиде Михайлов?  newsm78

# 640
  • Мнения: 4
Къде е сцената с боя между Мустафа и Мехмет не мога да я намеря в новия епизод.

# 641
# 642
  • Мнения: 1
Според мен Фирузе е онази неземно красива  изчезнала дама  с потекло от портрета, който коментираха в лагера  мъжете и Ибрахим разпореди да я търсят ,за да я представи на Господаря...

# 643
  • Мнения: 0
Според мен Фирузе е онази неземно красива  изчезнала дама  с потекло от портрета, който коментираха в лагера  мъжете и Ибрахим разпореди да я търсят ,за да я представи на Господаря...

Не, не..едва ли е така... Peace В някоя от предишните поред теми някой беше публикувал информация за Джулия Гонзага - дамата от портрета, която си е съвсем реално съществувала личност, рисувана от Тициан. Фирузе е нещо друго..все още не знаем какво.. Wink, но едва ли имат връзка според мен.. Peace

Между другото, впечатлена съм от нейната песен! Heart Eyes Ако някой я намери като отделно видео, моля да я сподели тук!  Praynig  Rolling Eyes

# 644

Общи условия

Активация на акаунт