САМО ЗА КОДОВЕ ОТ LA REDOUTE - 81

  • 61 920
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 277
има буквен код 20/35 намаля от първоначалната цена

Рядък ли е този код или аз съм карък днес?

Ако може пак линк към генератора,че и него не мога да намеря,а след преинсталация ми липсва линка. Praynig
http://www.randomcodegenerator.com/generate-codes#result
Аз нацелих един след около 50 опита.

# 706
  • Мнения: 583
Как и къде ги откривате тези кодове  Peace простете невежеството ми, ама нищо не схващам  Crazy Прехвърлям страници, чета, чета..тъмна индия  Whistling

# 707
  • Мнения: 356
Бейли, ние вече сме такива спецове, че сами си измисляме кодовете  Crazy Буквените кодове са комбинация от съгласни и цифри. Може да ползваш генератора от предния пост  Peace

# 708
  • Мнения: 4 430
Как и къде ги откривате тези кодове  Peace простете невежеството ми, ама нищо не схващам  Crazy Прехвърлям страници, чета, чета..тъмна индия  Whistling
Кодовете се нацелват. Понякога, когато някой има вече използван код, го дава и правим други комбинации от него.
Ако някой има излишни кодове, също ги предоставя на другите, но само най-бързите печелят  tooth

Другите може да комбинрат даденти кодове и да си налучкат техни.  Peace

# 709
  • Мнения: 583
Мерси, момичета, май схванах  Party
Значи слагам един примерен код в този генератор, отмятам какви знаци да съдържат... /малки и големи букви/ и от получените долу примери започва великото пробване  Crazy
taffi благодаря, виж, това за гласните не бях обърнала внимание  Peace

Последна редакция: вт, 20 ное 2012, 11:39 от бейли

# 710
  • София
  • Мнения: 5 762
За генератора - задаваш брой на символите 5,даваш да генерира и след това от комбинациите копираш само тези, при който няма гласни,защото в буквените кодове няма гласни и за тези комбинации със сигурност ще ти дава ,че не съществува такъв код.

Ще помоля, ако някой има излишен код от новите да ми изпрати.Благодаря предварително.

Последна редакция: вт, 20 ное 2012, 12:53 от taffi

# 711
  • bg
  • Мнения: 46

има буквен код 20/35 намаля от първоначалната цена
БД дават ли?
Какво намалява добре този код,  като почти всичко в сайта е намалено?

# 712
  • Мнения: 218
Здравейте, някой знае ли код за елек 42/44, ще съм благодарна , ако някой сподели  bouquet

# 713
  • София
  • Мнения: 4 494
Здравейте, някой знае ли код за елек 42/44, ще съм благодарна , ако някой сподели  bouquet
виж на стр 46  Peace

# 714
  • Мнения: 2
*secret*
Цитат
Какво намалява добре този код,  като почти всичко в сайта е намалено

*secret* това е добър въпрос  Thinking аз също мисля,че е ненужен  и дори неизгоден, понеже почти всичко си е намалено.
Въпросче за мамите, които следят онлайн пазаруването в ЛР по-отдавна: имало ли е друг път такива досадни затишия-дотолкова нищо не се случва от доста време, че е чак тягостно, а не би  трябвало да е така-все пак Коледа наближава.

# 715
  • Варна
  • Мнения: 18 054
*secret*
Цитат
Какво намалява добре този код,  като почти всичко в сайта е намалено

*secret* това е добър въпрос  Thinking аз също мисля,че е ненужен  и дори неизгоден, понеже почти всичко си е намалено.
Въпросче за мамите, които следят онлайн пазаруването в ЛР по-отдавна: имало ли е друг път такива досадни затишия-дотолкова нищо не се случва от доста време, че е чак тягостно, а не би  трябвало да е така-все пак Коледа наближава.

Да , обикновено затишията са до януари. Laughing

# 716
  • Мнения: 9
*secret*
Цитат
Какво намалява добре този код,  като почти всичко в сайта е намалено

*secret* това е добър въпрос  Thinking аз също мисля,че е ненужен  и дори неизгоден, понеже почти всичко си е намалено.
Въпросче за мамите, които следят онлайн пазаруването в ЛР по-отдавна: имало ли е друг път такива досадни затишия-дотолкова нищо не се случва от доста време, че е чак тягостно, а не би  трябвало да е така-все пак Коледа наближава.

Да , обикновено затишията са до януари. Laughing

Горе-долу до коя дата на Януари.

# 717
  • Мнения: 3
*secret*
Цитат
Какво намалява добре този код,  като почти всичко в сайта е намалено

*secret* това е добър въпрос  Thinking аз също мисля,че е ненужен  и дори неизгоден, понеже почти всичко си е намалено.
Въпросче за мамите, които следят онлайн пазаруването в ЛР по-отдавна: имало ли е друг път такива досадни затишия-дотолкова нищо не се случва от доста време, че е чак тягостно, а не би  трябвало да е така-все пак Коледа наближава.

Да , обикновено затишията са до януари. Laughing
Да пуснат няколко свестни кодчета  smile3508, да видим дали ще има затишие...Сега всички само гледаме по "витринките"  Wink Но и много ни се усладиха кодчетата с викоки стойности... smile3521

# 718
  • Варна
  • Мнения: 18 054


Горе-долу до коя дата на Януари.

8-10 до началото на намаленията.

# 719
  • Мнения: 497
Здравейте момичета! Отдавна не съм пазарувала от Ларедут-а и виждам , че системата с кодовете е станала доста по-сложна. Че и доставката се е увеличила Sad Все пак благодарение на вас успях да нацеля един код JGJDT , който ми даде безплатна доставка за Франция до адреса на превозвач. Пуснах ето това , че приятелка беше харесала една моя преса купувана от ЛР
 Та благодаря за генератора за кодове   bouquet


Сега остава и да си я получа  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт