Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 5 258

Аууу явно и тук ще се отчета  Blush

Вава, ех че сладкоооо искам и мен да ме ритне, ма нема...  Blush

Алекс, браво за прегледа и честити розАви гащета  Heart Eyes

Да си кажа и аз за прегледа. Всичко е 6. Взеха ми Микробиология- Цито няма смисъл аз Юни месец правих - ПАП 1 и после ще праивим Цито. Дадоха ми направление от 5 гори  ooooh! толкова много листчета, че лошо ми стана. Не знам за какво, защото са някакви кодове. Само ТСХ и ФТ4 знам, че специално й казах на сестрата за тях. Мерихме се- ще открадна кантара на доФтора, защото ако е вярно излиза, че не само не съм качила ами съм и отслабнала  Shocked
И сега дойде моя шок... като тръгнахме да се гледаме на ехографа, доки каза- дай сега да видим твоето момиченце какво прави  Shocked Shocked Shocked Викам, па как познахте, че първото  подчертано само и единствено предположение е за девойка, а той каза- ми то ти личи  Shocked Shocked Shocked Викам, па по какво и той- ми аз не бъркам.  (не съм носила снимки от ФМ нищо, че забравих всичко вкъщи) Гледахме се на ехографа- вече сме близо 95 грама  Shocked и каза- момиченце  Mr. Green Кръвното ми е ниско- сигурно от това ме боли главата.  Tired
Забрани ми да чета за каквито и да е патологии  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 676
  • Мнения: 1 490
Рейн Браво на зелената мецанка , да расте и хубавее в корема на мама Simple Smile И аз ти забранявам да четеш за каквито и да е патологии  Naughty Всичко ще е наред , наслаждавай се максимално , времето лети неусетно , много скоро ще започне да бълбука в стомаха ти ,после да те побутва и посритва ... а после ще се смее с глас като месечко  Mr. Green

# 677
  • София
  • Мнения: 4 123

Аууу явно и тук ще се отчета  Blush

Вава, ех че сладкоооо искам и мен да ме ритне, ма нема...  Blush

Алекс, браво за прегледа и честити розАви гащета  Heart Eyes

Да си кажа и аз за прегледа. Всичко е 6. Взеха ми Микробиология- Цито няма смисъл аз Юни месец правих - ПАП 1 и после ще праивим Цито. Дадоха ми направление от 5 гори  ooooh! толкова много листчета, че лошо ми стана. Не знам за какво, защото са някакви кодове. Само ТСХ и ФТ4 знам, че специално й казах на сестрата за тях. Мерихме се- ще открадна кантара на доФтора, защото ако е вярно излиза, че не само не съм качила ами съм и отслабнала  Shocked
И сега дойде моя шок... като тръгнахме да се гледаме на ехографа, доки каза- дай сега да видим твоето момиченце какво прави  Shocked Shocked Shocked Викам, па как познахте, че първото  подчертано само и единствено предположение е за девойка, а той каза- ми то ти личи  Shocked Shocked Shocked Викам, па по какво и той- ми аз не бъркам.  (не съм носила снимки от ФМ нищо, че забравих всичко вкъщи) Гледахме се на ехографа- вече сме близо 95 грама  Shocked и каза- момиченце  Mr. Green Кръвното ми е ниско- сигурно от това ме боли главата.  Tired
Забрани ми да чета за каквито и да е патологии  Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Мерси Рейни.

Браво и на теб за прегледа и за пола Wink Още малко и ти ще започнеш да я усещаш. Аз започнах съвсем от скоро да я усещам и най вече от болницата.

# 678
  • София
  • Мнения: 5 258

Алекс, аз ако може така... да си я усещам и по-късно, само да не е в болницата  hahaha

Стелчо, така така... после ще се моля само да ми се гади, а не да намества органите ми  Mr. Green

# 679
  • Мнения: 2 802
Аууу ... Зиленко ... честити розови гащенца мила Hug

Десинко ... много сладка малка пупу  Heart Eyes де са ти кокосите  Mr. Green

# 680
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Рейни, Алекс, честити ви девойки! Hug Hug

# 681
  • София
  • Мнения: 5 258

Много мълчаливи бееееееееее....  Hug Hug Hug

# 682
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
аз още спя с едното око Mr. Green

# 683
  • Мнения: 405
Леле, Меци ти изкара до тук, пък с колко притеснения, само ти си знаеш  Hug
Рейни, честити розови гащури..   bouquet

# 684
  • Мнения: 2 802
И аз тук с едно око  Mr. Green ... шпионирам за хубави новини  Crazy

Мец ... Ла ви ... още малко момичета и скоро ще видите най-прекрасното нещо на света  Hug

# 685
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Ла Ви всяко до едно си е струвало, ама верно си права, че не бяха малко .. пък сега още колко ни чакат Blush

# 686
  • Варна
  • Мнения: 25 257
Ооо, така си е Crazy Все повече стават притесненията, но дай Боже да сме живи и здрави ще се справяме.
Мецанке,
всеки път като се включиш си мисля, че ще е от родилното вече, но явно хралупката е много удобна на малкото мече Heart Eyes
Ла ви,
как си днес Hug

# 687
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Луничке много ми се ще да се включа от АГ-то, ама щерчето е на друго мнение Mr. Green

# 688
  • Мнения: 405
и моят нище, малък, но с характер...  Mr. Green
аз съм добре, разплула съм се на фотьойла, но ми се спи нещо, та май ще хапна и ще пусна кепенците...

# 689
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Леле Меце 5 дни останали, хайде леко и нормално раждане ти пожелавам  Hug,
ЛаВи и на теб така  Hug
че това секцио не е работа, и при двете чувстваш все едно валяк е минал през теб, но при нормалното раждане чувството продължава до 2 часа, а при секциото 3-4 дена.

При мен като започна "купона" бях с контракции от 4 сутринта, тапата започна да ми пада вече към 8 часа а разкритието от 3 см. сама си го усетих че е толкова, даже казах на мъжо, а после на прегледа излезе точно 3 см., обаче нямаше начин да родя нормално защото бях с прееклампсия и кофти запис, при всяка контракция тоновете намаляха и до 5 мин. се озовах в операционната, всичко приключи много бързо.Докато си лафех нещо с анестезиолога съм дремнала и даже сънувах нещо, после някой се провикна "Честито момченце" ..., после тръгнахме с леглото ... видях се с нашите на коридора и хайде в стаята.Болката в корема е гадна, но поносима, при което е само около 30 мин. след операцията, докато подействат обезболяващите които ми поставиха.Общо взето въобще не е страшно секциото, само после 3 дена ... нищо не те боли, но е една отпадналост и замаяност и едвам ходиш, предимно лежиш, а мисълта за бебето те побърква - "добре ли е ... той ли плаче ... как го хранят ... и т.н."  

Ренди и Мецка изглеждат прекрасно  Hug Hug , за кг. хич да не ви пука, аз вече съм -13 кг., а бях + 23, но страшно бях отекла.

Алекс това отношение в болницата наистина е ужасно, дано да не ти се налага повече.Между другото аз в 7-ми месец лежах за задържане, от въпросната система и аз се чувствах не много добре, но ми казаха че е нормално това и системата трябвало да върви много бавно, мисля че 12 часа ми тече, може на теб нещо да са ти я засилили за са се влошиш така. Хайде лягай на дивана и честити розови гащета   bouquet

Рейнчо и на теб честити розови гащички  Hug

Гушкам ви всички и чакам само хубави новини  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт