Черешката на тортата - ти си звездата - 3 сезон - 2 тема

  • 32 618
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 15 486
marinels, как става така,че едва срещнали се, започват да си правят разни намеци и да задават най-нагло некоректни въпроси?

# 61
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Има различни вегетарианци, както и месоядни. Това си е до характер, а не до начин на хранене.

Коцето-Калки, с когото сме приятели от много години, когато се запознахме не беше вегетарианец, но пък спазваше всички пости. Когато ми е идвал на гости, винаги съм се интересувала дали в момента пости и с удоволствие съм му приготвяла всичко постно. Той всичко харесваше и дори ме молеше за "мостри" от всеки вид приготвено ястие.  Simple Smile Но никога не ме е натоварвал с начина си на хранене, нито пък се е опитвал да го налага.

Предявените претенции в предаването ми идват в повече. Като съм на гости, ако не ям определена храна, си намирам оправдание да не го правя, без да засягам домакина. Ако пък нещо не ми харесва, също никога не го казвам. Така съм възпитана и така смятам, че е нормално да се държи човек. Дори да е сред приятели, а още повече ако е сред непознати хора.

# 62
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 697
Благодаря за темата .  bouquet Гледах го, е ми доста махленско ми се видя. Особено разговора за кучето, което е ужким гей и после намека. Направо да го беше питала , дали и той е гей. Това си е негова работа с кой си ляга.  WinkТрябва ли да го казва по телевизията. Чичкото с очилата и той е голям интригант. Направо предаването, може да бъде конкуренция на ВиП Брадъра.

# 63
  • Мнения: 40
marinels-на мене ще ми е много интересно да гледам някой от форума
И на мен ще ми е много интересно да прочета коментарите ви... Hug

marinels, как става така,че едва срещнали се, започват да си правят разни намеци и да задават най-нагло некоректни въпроси?
Искам да ти кажа,че при нас имаше мулат (видя се на промото за предаването - 5,4,3,2,1, което беше) та аз още като седнахме в лимузината го питах дали е вярно,че на негрите са им големи....никой не ми го е подавал като въпрос  Wink Просто някой са по-открити...

# 64
  • Мнения: 11 747
Маринееееелсс.................  Joy  ама и ти  Thinking

# 65
  • София
  • Мнения: 247
Е поне не си поискала доказателства с линийка в ръка(надявам се Laughing)

# 66
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Искам да ти кажа,че при нас имаше мулат (видя се на промото за предаването - 5,4,3,2,1, което беше) та аз още като седнахме в лимузината го питах дали е вярно,че на негрите са им големи

 Shocked Надявам се, че се шегуваш.

За мен не е въпрос на откритост задаването на подобен въпрос. ooooh!

# 67
  • Мнения: 40
Shocked Надявам се, че се шегуваш.
За мен не е въпрос на откритост задаването на подобен въпрос. ooooh!
Ще трябва да те разочаровам, но не се шегувам - е вероятно това няма да го видите в предаването, но да зададох го от чисто любопитство, както го питах и дали изгаря като ходи на море и куп други неща... И нали няма да водим спора къде е границата между  лицемерието и откритостта? И дали тактичността е по средата....

# 68
  • Мнения: 622
Хайде и аз при вас в новата тема.  Hug
Снощната вечеря ми хареса като цяло, изключвам златото, което никак не харесвам.  ooooh!
Веднъж или два пъти съм се лъгала да правя пюре с пасатор и вече не повтарям.  Naughty По-добре да е леко на бучици, но пък да е "пръхкаво" и въздушно, отколкото да се разтяга като ластик...
Чичкото с очилата и на мен ми е много познат от някъде.
А днес защо съм се заблудила, че е сряда, бързам да се прибера с детето и веднага си пускам нова плей, за да видя изненадата с Жан Клод, пък то довечера била...  hahaha
marinels , не те познавам и май не съм те засичала из форума (аз от доста време само чета де, рядко пиша), но наистина ще се радвам да видя как си се справила, с удоволствие ще те гледам.  Hug И между другото, едва ли точно въпроса за размера ще изрежат, все пак нали търсят пикантерии и интрижки...

# 69
  • София
  • Мнения: 15 486
 Ох, аз пък каквото и да видя, предпочитам да премълча, да не засегна някой случайно.

# 70
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Shocked Надявам се, че се шегуваш.
За мен не е въпрос на откритост задаването на подобен въпрос. ooooh!
Ще трябва да те разочаровам, но не се шегувам - е вероятно това няма да го видите в предаването, но да зададох го от чисто любопитство, както го питах и дали изгаря като ходи на море и куп други неща... И нали няма да водим спора къде е границата между  лицемерието и откритостта? И дали тактичността е по средата....

Да, разочаровах се. Не, спор няма да водим. За мен не е нито лицемерие, нито откритост, нито тактичност. Както и да е. Не е мой проблем. Написа го, коментирах.

# 71
  • Мнения: 10 597
На мен вчера при Евгени ми хареса лекотата и спокойствието с която приготви всичко и най-вече - кухнята остана такава каквато беше в началото - всичко беше изчистено и подсушено, приятно ми беше неговото участие. Докато от дебелия чичко очаквам да става голямо мазане и да не "пипа" много чисто, с две думи - очаквам да е мърляч. Мацките вчера - големи сухарки  Thinking

# 72
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 152
Благодаря за темичката.Аз вече няма да мога да гледам предаването в редовно време,тъй като смених училището и сега работим до 18ч. Ще гледам от сайта на НОВА.  Peace

# 73
  • Мнения: 657
Shocked Надявам се, че се шегуваш.
За мен не е въпрос на откритост задаването на подобен въпрос. ooooh!
Ще трябва да те разочаровам, но не се шегувам - е вероятно това няма да го видите в предаването, но да зададох го от чисто любопитство, както го питах и дали изгаря като ходи на море и куп други неща... И нали няма да водим спора къде е границата между  лицемерието и откритостта? И дали тактичността е по средата....

Да, разочаровах се. Не, спор няма да водим. За мен не е нито лицемерие, нито откритост, нито тактичност. Както и да е. Не е мой проблем. Написа го, коментирах.
Да подкрепя Smileys с две ръце! Подобни въпроси са крайно неподходящи за първи разговори с непознати - мое мнение, не желая да водя спор. Гледам предаването с интерес, но нещо много махленско ми се вижда, очаквах повече.

# 74
  • Мнения: 11 607
Черешки......готови ли сте за Ван Дам?

Общи условия

Активация на акаунт