Черешката на тортата - ти си звездата - 3 сезон - 2 тема

  • 32 619
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 371
Момичето искаше да чуе всички мнения, затова си позволих да бъда искрена. Ако не беше подчертала многократно това, вероятно бих си замълчала и нямаше да коментирам изобщо, вместо да сипя суперлативи и да пестя критика.

Разбирам, че е млада и нека това участие и бъде поука.

Народната мъдрост "Скромността краси човека" е подходяща за това, което видях тази вечер по ТВ.

# 721
  • София
  • Мнения: 11 701
Според мен също няма за какво да съжаляваш. Сготви си много добре, изглеждаше вкусно и приятна обстановка. На едни и същи години сме, а определено аз все още не мога да сготвя чак така нещата. Подкрепям обаче критиките относно деколтето и вчерашния гащеризон.  Peace

# 722
  • Мнения: 2 661
И аз предположих,че нещата са изрязвани,монтирани и наслагвани,за да имат такъв комичен, нелеп и дразнещ ефект.Не визирам само Маринела,а епизодите като цяло.Малко подло идва спрямо участниците,че ги представят в злополучна светлина.И това да не можеш да видиш сглобения епизод предварително....не знам,може би правилата са такива,но някак си е гадничко-участваш в предаване,готвиш цял ден,общуваш с непознати хора,каниш ги в дома си,даваш всичко от себе си и накрая те изтипосат все едно си малоумник.Пак казвам,че визирам предаването като цяло,не конкретно Маринела.

# 723
  • Мнения: 1 116
За съжаление в този сезон всички участници са "жертва" на режисьорските хрумвание и манипулации. В това предаване най-малко се набляга на кулинарията, а най-вече на интригите и сеирите. В каква светлина ще бъде представен участникът зависи най-вече от режисьора, докато го снимат човек едва ли може да усети на къде "ще духа вятъра", защото снимат сигурно 8-10 часа, от които накрая ни представят 40 минути.
Ето тази вечер например можеше да се наблегне на хубавата храна, не е като да нямаше какво да се покаже. Телешкото си е капризно, затова и много малко хора, дори и от тъй наречените "звезди" готвиха телешко, трябва си наистина опит, не става да го приготвиш за първи път пред камерите, на малко от хората, които се осмелиха им се получи. Но това разбира се "не е толкова интересно", много по-интересно е да се покаже какво мислиш за другите участници, или по-точно само за един от участниците, но ти няма как да знаеш, защото те те разпитват за всички участници, пък после показват само за този за който е нужно да си завържат интригата, а ако не им достатъчно това което си казал в този ден, вкарват това което си им отговорил и от предния ден, както се случи днес.
А как бихте отговорили на въпрос "Умеете ли да готвите?", "Имате ли самочувствие на добър кулинар?", ако сте се записали за участие в "Черешката на тортата"? Понеже сте скромни, ще отговорите, че не можете да готвите, нямате самочувствие, станала е някакава грешка, просто ей така, някой друг на шега ви е записал?!

Винаги има плюсове и минуси, никой не е идеален, но не им прави чест на екипа на Черешката на тортата, че търсят най-вече слабите места на участниците, за да ги вкарат в интригите си.

Поздравления за смелостта на Маринелс, защото ако няма такива като нея, ще изгледаме всички роднини до 9-то коляно на работещите в "Черешката на тортата".

.... един безумен сезон е този за мен, още с интригите от първата седмица ме загубиха като фен.

Последна редакция: вт, 23 окт 2012, 20:35 от Tannita

# 724
  • Мнения: 20 214
И аз предположих,че нещата са изрязвани,монтирани и наслагвани,за да имат такъв комичен, нелеп и дразнещ ефект.Не визирам само Маринела,а епизодите като цяло.Малко подло идва спрямо участниците,че ги представят в злополучна светлина.И това да не можеш да видиш сглобения епизод предварително....не знам,може би правилата са такива,но някак си е гадничко-участваш в предаване,готвиш цял ден,общуваш с непознати хора,каниш ги в дома си,даваш всичко от себе си и накрая те изтипосат все едно си малоумник.Пак казвам,че визирам предаването като цяло,не конкретно Маринела.

Точно така. Този сезон е просто отчайващ, явно предаването има нова концепция. Тежко им на прецакалите се участници. Не че и на нас зрителите ни е лесно......

# 725
  • Мнения: 2 661
Гледах малко *зад кадър*-ами нещата са съвсем други наистина.Маринелс,не се отчайвай,не съжалявай,справи се чудесно  bouquet

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
леле, момичета, втрещих се, току-що прочетох коментара на Иво на стената на Маринелка... Все съм очаквала да е режисирано предаването, но ... той искал човека да си обуе чехлите в коридора, но НЕ МУ ПОЗВОЛИЛИ, по сценарий трябвало да сготви определени неща пред гостите  ooooh! Тези сценаристи луди ли са, що ли???? Защо си мислят, че едно кулинарно предаване трябва да е чак толкова жълто #Crazy направо съм възмутена, това е супер тъпотия
Иначе, Маринелка, не съжалявай, ще те дъвчем, дъвчем 2-3 дни и край, после ще има следващ участник, а за тебе наистина ще остане един интересен спомен. Grinning

# 727
  • Мнения: 11 764
Ей, то човек черен ще го изкарат в името на рейтинга. Кофти...
Не бих участвала аз... не ми стиска.

# 728
  • Мнения: 11 607
той искал човека да си обуе чехлите в коридора, но НЕ МУ ПОЗВОЛИЛИ, по сценарий трябвало да сготви определени неща пред гостите  ooooh!

 ooooh! ooooh! ooooh!

Tannita  Peace Peace Peace

Merelenda ти кажи кога ще ни поканиш...без камери...за нас ти стиска, нали? И такъв купон ще е.......

# 729
  • Мнения: 2 419
luba_rizova, къде е това? Дай линк.

# 730
# 731
  • Мнения: 2 419
Тайна, благодаря  bouquet, но нещо не откривам коментара newsm78

# 732
  • София
  • Мнения: 15 486
Тайна, благодаря  bouquet, но нещо не откривам коментара newsm78
По-надолу го търси.

Ivo Stoianoffпубликува доMarinela Georgieva
преди 2 часа при Sofia
СУПЕР БЕШЕ! Забеляза ли че нямаше нито един коментар за храната ти??????????? и закълни се че исках да се преобуя в коридора , а не на масата....но не ми позволиха!
Вече не харесвам ·  


Marinela Georgieva Иво,беше зле...сам знаеш,че не съм толкова самохвална.А за пантофите: потвърждавам!Искаше да ги обуеш навън,но...

# 733
  • Viena
  • Мнения: 3 602
Маринела беше суперска,нямам грам забележка.  chef  bouquet

# 734
  • Мнения: 2 419
Тайна, благодаря  bouquet. Сега гледам епизода и според мен Маринела се справя добре в кухнята, а бърборенето и повтарянето на едно и също се дължат на напрежението от камерите.

Общи условия

Активация на акаунт