Ийит Йозшенер в "Сълзите на пленения град"/ Esir Şehrin Gözyaşları - тема 114

  • 26 309
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 547
хахха...Кенан с един щамар прати Ръза в другия край на стаята  hahaha hahaha hahaha

# 46
  • Мнения: 233
Ами те като лилипути край него.Но пък после що бой му метна.

# 47
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Лелел Кацко защо така го преби че нещо не можах да схвана.Ама добре че бяха ония да го държат иначе едва ли щеше да го доближи  hahaha

# 48
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
От това, което виждам и чувам дотук, ще кажа само едно - Вива ла Тойгар!   Heart Eyes

Честно казано, трудно поносимо ми е гледането, но ще стискам зъби до началото на третото повторение  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 233
Я, тоя с перчема кой бил  Grinning
Лакун, те сега ни зарибяват постепенно  hahaha

# 50
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Та сега не разбрах тази Фериде знае ли нещо че този убиеца беше при нея а се оказа че и някаква позната на семейството

# 51
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
И тази прокурорка нещо се почесва по ухото - това да не е любимото на Байрактаров

# 52
  • Мнения: 1 064
Май само Пипи се зариби. Другите живи ли са?  Grinning

# 53
  • Мнения: 3 547
това ли беше ? newsm78

# 54
  • Мнения: 233
Не знам, но както се беше барнал приличаше повече  на депутат, отколкото на обущар, но те там обущарите с бели ризи  и вратовръзки на работа, забравих Mr. Green
Това трябва да беше, иначе как ще го повторят още 2 пъти до 2,15 hahaha

# 55
  • Мнения: 485
 Hug за новата тема   bouquet сега се класирах от ало,ало... Mr. Green

какво? става ли за гледане ? включих на забиването на ножа, ама после изключих ...

# 56
  • Мнения: 3 547
Май само Пипи се зариби. Другите живи ли са?  Grinning

аз си го изгледах прилежно )))))))))))

признавам, че интересът ми е повече към актьорите, Байрактаров и музиката ))))))))

сюжетът не е кой знае какво - и тук от актьорско присъствие ще го докарват рейтинга  Wink

# 57
  • Мнения: 233
Май само Пипи се зариби. Другите живи ли са?  Grinning

аз си го изгледах прилежно )))))))))))

признавам, че интересът ми е повече към актьорите, Байрактаров и музиката ))))))))

сюжетът не е кой знае какво - и тук от актьорско присъствие ще го докарват рейтинга  Wink


+1, обаче поне поне за сега не го оприличавам на никой.А и браво на бат Тойгар!

# 58
  • Мнения: 1 064
Понеже изпуснах втората половина от филма, дали да не си навия часовника за 1 часа?  Mr. Green

Май е заради дължината, нещо си губя конценстрацията след първия час.
Да, сценарият е по-особен, но не ни спестиха затвора и съда. Сега остава да видим и болница, че да е пълен комплектът.

# 59
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Ами за сега става на фона на всичко до момента мисля че това е най добре.Поне да ви кажа не е в синьо - сиво картината и като актьорска игра и режисура е добре и музиката бива...
А Съда не е ки същата сграда като в сускунларите а и малко детския затвор ми напомни на тях

Общи условия

Активация на акаунт