Пепеляво кестеняво

  • 30 032
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 30
Nightshadow страхотен ти е цвета, виж и ако може разбери номера на цвета. Много ми хареса  Peace

# 16
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 631
Много хубаво  Peace

# 17
  • Мнения: 0
Ами ще се опитам да намеря номерчето, но принципно, когато отидох в козметиката, жената ми изкара гамата на цветовете и ми показа кое е пепелявото. Изглеждаше доста по-тъмно, отколкото всъщност е.  Hug

# 18
  • Мнения: 0
Момичета, помогнете ми!! Искам пепеляво кафяво, но винаги от кестенявите бои ми се е получавал риж оттенък... Доста време не я бях боядисвала, тъй като косата ми е доста изтощена и днес отново се опитах да постигна пепеляво кестеняво на палете... Аз живея в Гърция и мисля, че този тип боя не се намира там... Както тук няма палете 10 мин. Но цвета се води пепеляво тъмно русо, което на кутийката ми се видя удачно... Само, че не стана така... Корените ми (естествения ми цвят си е кестеняво), но от горе сам се боядисвала с по- светли кестеняви, шоколадови и т.н. Ако си взема някаква тъмно кестеняво пепеляво пак ли ще ми се получи този направо оранжев оттенък Sad Изобщо не го харесвам... Преди съм се правила и руса или на руси кичури и не си спомням да съм имала такъв проблем ... Не знам дали ви обясних ясно... Не ме бива в обясненията... Моля ви, дайте каквито и да е съвети... Приемам всичко Simple Smile
Благодаря ви Simple Smile)

# 19
  • Мнения: 1
Днес си взех боя за коса на Cifelli и останах предоволна. За жалост не видях номерче, но съм наистина щастлива, защото се получи цветът, който исках. Може би утре ще споделя снимка (няма да пропусна да се похваля).   Hug

Здравейте! Радваме се, че успяваме да удовлетворим нуждите и желанията на клиентите си вече повече от 25 години. С радост бихме Ви помогнали в намирането на желания от Вас цвят.


Поздрави!
Италианска козметика "Чифелли"

# 20
  • София
  • Мнения: 39 101
Ето с тази боя става перфектно пепеляво кестеняво:
http://static1.ozone.ru/multimedia/audio_cd_covers/1010471563.jpg

# 21
  • София
  • Мнения: 5 197
Естествения цвят на косата ми е такъв, но слеф 10 години русо,червено и черно, надали ще успея да си върна цвета,освен като чакам косата да израсте. Но съм взимала поне на 4марки пепеляво кестеняво и никога не ми се получава

Общи условия

Активация на акаунт