Моля дайте идея с какво да е облечена моята малка Есен за градинското тържество

  • 7 708
  • 21
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 14
newsm78 newsm78 Rolling EyesЗдравейте мили мамчета моля за идея newsm78 Ще имаме тържество в детската градина и ни се падна ролята на есента Shockedтрябва да се подготвим с някакъв подходящ тоалет МОЛЯ ДАВАИТЕ ИДЕИ

# 1
  • Мнения: 15 379
Дрешки в подходящи есенни цветове бих избрала. Може венец за главата или за вратлето да спретнеш от сухи листа в различни цветове.

# 2
  • София
  • Мнения: 221
 Добавям и малка кошница с плодове.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 176
Аз предлагам да се облече като шишарка. И кошничка задължително (както са писали преди мен) с кестени, орехи, плодове.  Grinning

# 4
  • Мнения: 14
 Hugкошницата с плодове орехи кестени и каквото още се сетя е добра идея оранжева или жълта рокля набодена с различни цветове листа  newsm78  ще го измислим благодаря ви мамчета
Добавям и малка кошница с плодове.
     ето и още една идея http://optimistichno.com/wp-content/uploads/2012/10/karnaval.jpg

# 5
  • Мнения: 2 124
Това беше нашата рокля за Пролетта -
http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/188826_19848033018 … 366_1812090_n.jpg,
http://media.snimka.bg/s1/1232/028707944.jpg?r=0

Aналогично - рокля в подходящ цвят с есенни листа по нея, или листа и есенни плодове (ние използвахме двойно залепващо тиксо).

Ако нямате подходяща рокля може да проверите, където дават карнавални костюми под наем, а също и в някои магазини 2ра употреба предлагат карнавални костюми (нямам предвид, че ще откриете точно за есен, а нещо, което може да се ползва).

Вместо рокля може да се ползва изчистено боди/туника и да се прикрепят различни дамски шалове в есенни тонове за по-ефирен ефект.

Като алтернатива на кошницата с плодове предлагам палитра (от картон) с есенните цветове по нея - нали есента обагря дърветата.

И непременно след тържеството качи снимка Wink

# 6
  • Мнения: 14
   bouquet  малката принцеса е прекрасна ще видим какво ще намерим из тези магазини аа снимки ще кача обещавам

# 7
# 8
  • Мнения: 14
 :shock:wow това е много хубав  костюм за есенната ми феичка http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://images.mamite08.multip … wBA&dur=13055

# 9
  • Мнения: 14 654
Всичко зависи от това дали умееш да шиеш. Мен лично адски ме дразни раздаването на роли, пък родителите да осигуряват костюми - изключително нагло от страна на учителките. В подобни случаи казвам най-любезно, че няма да осигуря костюм, защото не обичам да ме правят на маймуна и детето ще е облечено в каквито дрехи има, другите родители само чакат някой да подаде идеята и също отказват да осигуряват невъзможни костюми. Защо се съгласявате на подобен род изнудвания, при това за някакво тъпо градинско тържество? Наистина ми е интересно.
Все пак ако нямаш възможност за костюм и не ти се занимава особено, би могла да купиш кафяв клин и оранжева туника, на която да пришиеш няколко листа по ръкавите и около кръста. И венец от есенни цветя за главичката.

# 10
  • Мнения: 8 229
И на мен ми е много странно това изискване.
В нашата градина често се обличат в различни костюми по време на тържества, но всички тези костюми са собственост на градината. Купувани/шити кога от самите учителки, кога от родители, събирани са в продължение на дълги години и съответно децата си ги ползват при различни поводи. Наистина колекцията им е много богата и постоянно се допълва.
Преди две години направиха много голямо тържество по случай годишнина на градината. Участваха всички групи. Няколко месеца се подготвяха костюми, декори. По-голямата част от работата обаче свършиха самите учителки. Много помогнаха и родители с умения по шев и кройка, но изцяло на доброволни начала, никой никого не е заставял да се включва в подготовката на всяка цена.

# 11
  • Мнения: 14 654
А, като видя, че учителката се нагърбва с организацията и осигуряването на материали, веднага предлагам помощ за това, което е по силите ми. Ама да ми кажат - той ще играе щурец, намерете му зелени дрехи и пипала - е, няма да стане.

# 12
  • Мнения: 14

ето го и резултата  Grinning

# 13
# 14
  • Мнения: 2 124
Страхотна са и госпожицата, и роклята!!! Heart Eyes

# 15
  • София
  • Мнения: 221
 И на мен много ми харесва. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 15 379
Прекрасна е!

# 17
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
справили сте се чудесно -много е красива малката "есен"

# 18
  • Мнения: 14
 Hugблагодаря на всички за милите думи Hugсами си я направихме и много се гордея с това Peace Hug

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Страхотно сте се справили!Много ми харесва.

# 20
  • Мнения: 235
Събрахме листа за есенния карнавал в градината, които искам да прикрепя върху бяла поличка на детето. Бихте ли ми казали как е удачно това да се случи - с шиене не си го представям точно, с лепене също...? За дръжките ли да ги нанижа на конец и да сложа на талията, моля ви, обяснете като за абсолютен лаик в тези неща Grinning 

# 21
  • Мнения: 2 124
Двойно залепващо тиксо, но няма гаранция, че някои листа няма да изпопадат - тъкмо ще се получи истински листопад Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт