Arrow / Стрелата - Нов сериал по CW

  • 37 860
  • 725
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 9 095
http://www.youtube.com/watch?v=Fgxhy2TzwfE дзяк промо



ПП според мен няма да е Лека нощта, ама като си казала... hahaha

# 481
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 29 878
Ох, тези скрити текстове. Има субтитри, които са излезли. Който не е гледал да не влиза в темата. Разбирам да е спойлер, обаче...

# 482
  • Мнения: 14
Юпиии свалям си новата серия!!!  Party

Много кофти така с чакането, май на всеки 7 дни пускат серия, да го бях видяла този сериал като всички серии вече са пуснати. Мразя да чакам  Twisted Evil

# 483
  • КиТ
  • Мнения: 2 493
Понеже някъв неписан закон в същия ден да не се пише свободно,дори и да субове,но на следващия може  Crazy Peace

Скрит текст:
Аха аз си помислих,че е същия склад  ooooh! Joy Joy Joy Joy Hug Благодаря за разяснението Simple Smile

# 484
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 29 878
Понеже някъв неписан закон в същия ден да не се пише свободно,дори и да субове,но на следващия може  Crazy Peace

Скрит текст:
Аха аз си помислих,че е същия склад  ooooh! Joy Joy Joy Joy Hug Благодаря за разяснението Simple Smile

Да, наистина. Не го разбирам този закон. Като не си гледал серията не влизай. Какво очакваш да намериш в тема за сериал в деня, в който излиза поредния епизод. Само бла-бла?

Както и да е.  Laughing

# 485
  • Мнения: 293
Добро утро Simple Smile

И аз следя сериала и ми харесва. Не очаквах да ми допадне след като има привкус на екшън, суперменски изпълнения, но за мое удивление ме увлече и си го следя редовно. Явно основният замисъл е добре балансиран с екшън сцените.

# 486
  • Мнения: 9
Епизодът ми хареса ,около майката все по-мътно става  Thinking И Оли го закъса ....

А в другия епизод и любов ще има  Mr. Green

# 487
  • Мнения: 9 095
Мириел, абсолютно съм съгласна с тия скритите текстове и аз не влизам в тема преди да изгледам серията Rolling Eyes


amsimom, знаем какво те е увлякло да... Mr. Green

# 488
  • КиТ
  • Мнения: 2 493
amsimom, знаем какво те е увлякло да... Mr. Green

И ние  Mr. Green Joy Joy Joy Joy

# 489
  • Мнения: 293
amsimom, знаем какво те е увлякло да... Mr. Green

И ние  Mr. Green Joy Joy Joy Joy

Прави сте, да Laughing Laughing Laughing

# 490
  • Мнения: 6 519
В тефтера , да не е било писано със специално мастило ? - пр. като се намокри да се вижда или като мине време...Другото ми предположение е , че Оливър е напускал острова, може би е прескачал до Русия , а защо не и на други места......и след пет години да е решил "легално" да се завърне.

# 491
  • UK
  • Мнения: 600
И аз изгледала. Heart Eyes

Хубав епизод, малко и на мен в повече ми дойде прескока до другата сграда, ама айде ще си затворя очите #Crazy
Русата IT мацка - много свежа, дано гледаме повече от нея.
Оли определено се забърка в голяма каша, сега да видим как ще се обяснява и какви ще ги върши.
И аз помислих, че Лоръл го е познала като им се срещнаха погледите, ама тя се била изплашила. #2gunfire Дано не го ракрие скоро де, само бодигарда да знае че е закачуленият! За всички останали е много рано! Naughty

# 492
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 29 878
Като ви чета за прескока се сещам за Спайдърмен и неговата супер издържлива нишка. Това е комис, а и Сюжета го прави повече от добре.

# 493
  • КиТ
  • Мнения: 2 493
Като ви чета за прескока се сещам за Спайдърмен и неговата супер издържлива нишка. Това е комис, а и Сюжета го прави повече от добре.

 smile3521 smile3521 smile3521

# 494
  • Мнения: 26
Изгледах,доволна съм и нямам търпение за следващия.  Praynig

Много си мисля сега,че докато Оли ще се чуди как да се оправдава пред полицията,Дъг ще вземе да си сложи качулката и да им отвлече вниманието от Оли. Thinking

Теа..ах,Теа,много ми е хубава.Понякога ме дразни с хапливите си изречения към Оли,но пък тя го познава в светлината,в която ние не-така че,може би има право.  Mr. Green

Лоръл....тя ми е много симпатична,но като че ли не знае какво иска!  Thinking Блъска се от едната в другата стена и все си седи на същото положение!

Маминка ще ми излезне злодейчето.И си мисля,че бракът й с Уотър (не съм сиг. че така се казва) е бил с цел да го държи под контрол.Той е бил много на вътре с материала и е щял да я разкрие,а така тя може да замазва положението!  Crossing Arms Хиена е тя!

Общи условия

Активация на акаунт