Arrow / Стрелата - Нов сериал по CW

  • 33 647
  • 725
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 813



"Стрела" е сериал, който ни разказва за Оливър Куин, милиардер, който бива вдъхновен да изкорени престъпността в неговия град след завръщането си от безлюден остров, на който е живял пет години в следствие на корабокрушение. Завръщайки се в своя град Старлинг сити, майка му Мойра, любимата му сестра Теа и най-добрият му приятел Томи забелязват, че в него има нещо различно. Докато е на острова сред Тихия океан, Куин се превръща в друг мъж от плейбоят, който е бил, и придобива завидни умения с лък и стрела. Премиерата на сериала е на 10 октомври 2012 и първи епизод събира 4 млн. зрители пред екраните.

   

   

В сериала, вдъхновен от комиксите на DC ще видим Стивън Амел (Дневниците на вампира, Частна практика) в ролята на Оливър Куин, Кейти Касиди (Свръхестествено, Клюкарката, Мелроуз Плейс), Уила Холанд (Ориндж Каунти, Клюкарката) и други.
 

СЕРИАЛЪТ СЕ ИЗЛЪЧВА ВСЕКИ ЧЕТВЪРТЪК ОТ 8 pm ПО CW, ЗА НАС Е ДОСТЪПЕН В ПЕТЪК, РАНО СУТРИН ОТ ТОРЕНТИТЕ!

# 1
# 2
  • UK
  • Мнения: 600
Запис! Още не съм гледала епизода, ама да не остана по назад Heart Eyes
Ох помня го от Практиката пожарникарчето на Вайълет, ама в Дневниците съм го проспала...
 Joy Joy Joy

# 3
  • Мнения: 2 813
Преводът на описанието е на Miriel , другото са извадки от IMDB и лични наблюдения. Ако си познаете някой актьор ще го допиша. Да не си пропусна спойлера  Joy

# 4
  • Мнения: 0
И аз тук!
То и в моя подпис има плочки, ама Оли направо изби рибата...

# 5
  • Мнения: 9 095
оф че съм загубена, Кейти Касиди било момичето, аз се чудя Кейли ли, Кели ли, Кали ли..........ма то едно ли е да помниш....много чаровна Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 74
Ох и аз да не остана назад да се запиша. Като изгледам серията, ще пиша за впечатления.

# 7
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Списъка за наредбата да се знае  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Потвърждавам. Първо го деляхме с Мириел, след 2сек.и Плами пристигна, после Мокка се нареди и вече не помня натам Peace

# 8
  • Мнения: 26
Супееееер!  Party
Мокка,мерсаж!   bouquet

Ми вие сте го оплюли и олигавили вече,ама и аз ще се хвана за тоя клон!  Embarassed Просто сърчицето ми не се сдържа!  Heart Eyes

Абе,мацката дето играе сестра му не е ли от О.С.Квартала на богатите? Мисля,че там играе сестрата на Мариса (Миша Бартън) ?  newsm78

А девойката,която тук е адвокатка и бивша на Оли....от къде я познавам?  Thinking Тя не беше ли в някой от сезоните на Клюкарката?  Thinking

# 9
  • Мнения: 2 813
Супееееер!  Party
Мокка,мерсаж!   bouquet

Ми вие сте го оплюли и олигавили вече,ама и аз ще се хвана за тоя клон!  Embarassed Просто сърчицето ми не се сдържа!  Heart Eyes

Абе,мацката дето играе сестра му не е ли от О.С.Квартала на богатите? Мисля,че там играе сестрата на Мариса (Миша Бартън) ?  newsm78

А девойката,която тук е адвокатка и бивша на Оли....от къде я познавам?  Thinking Тя не беше ли в някой от сезоните на Клюкарката?  Thinking

Девойко прочетете ми началния пост, написала съм ги и двете  Joy

# 10
  • София
  • Мнения: 5 828
Аз съм на средата на серията, ама ... олИ майкоууу   #Onfire

# 11
  • София
  • Мнения: 3 581
Мокка, гледам си сложила "летния" постер в началото Simple Smile. Мерси за темата, като гледам Дневникарската се пренесе тук. След толкова много казани думи за сериала, нещо за сюжета няма ли да споменете hahaha

# 12
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Амидила,вече разсъблече ли се  Blush Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Девойко прочетете ми началния пост, написала съм ги и двете  Joy

Звучиш като бабичка,с това девойко  Crazy hahaha hahaha hahaha hahaha

# 13
  • София
  • Мнения: 3 581
Аз съм на средата на серията, ама ... олИ майкоууу   #Onfire
Леле, щом Амидала се нареди на клона, значи работата е сериозна Joy

# 14
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Аз съм на средата на серията, ама ... олИ майкоууу   #Onfire
Леле, щом Амидала се нареди на клона, значи работата е сериозна Joy

Ммммм  Mr. Green Joy Joy Joy Joy

За сюжета викаш да полафим,майката ме ядоса,кога ще я гътваме  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт