Arrow / Стрелата - Нов сериал по CW

  • 33 666
  • 725
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • София
  • Мнения: 3 581
Леле, това било русото Руби ooooh!, колко съм застреляна, а се чудя откъде ми е позната.
Да отдам необходимото и на Дрезден, не очаквах да го видя, както и негъра от Първата вълна. Абе готин каст, само сестрата не я познавам, явно не съм я гледала другаде.
Йо, риторичен въпрос hahaha

# 32
  • Мнения: 0
Като каза Руби, че се сетих, че трябва да наваксам и с другите братя.Айде чао засега от мен.

# 33
  • Мнения: 9 095
Мириел, аз очаквах малко по- съкрушена физиономия Лорал като го заряза на партито, но като цяло се учудих колко бързо сменя настроенията- справя се ... и в крайна сметка хубаво е, че мацето не му е останало длъжно Mr. Green


пък най- ми хареса сцената дето оня го пита 'Видя ли колко готина е станала сестра ти- аз не' Joy и как избяга на шофьора Joy

# 34
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Леле, това било русото Руби ooooh!, колко съм застреляна, а се чудя откъде ми е позната.

Коя бе  Crazy

# 35
  • София
  • Мнения: 3 581
Леле, това било русото Руби ooooh!, колко съм застреляна, а се чудя откъде ми е позната.

Коя бе  Crazy
Руби бе, на Сам

# 36
  • Мнения: 2 859
Като каза Руби, че се сетих, че трябва да наваксам и с другите братя.Айде чао засега от мен.

И аз там отивам, а и Оли ( Joy Joy Joy Joy на Попай жена му) има татус като Уинчестърите, подобен.

# 37
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 903
Сестрата е сестрата на Мариса от Оридж Каунти


Руби

# 38
  • София
  • Мнения: 3 581
Като каза Руби, че се сетих, че трябва да наваксам и с другите братя.Айде чао засега от мен.

И аз там отивам, а и Оли ( Joy Joy Joy Joy на Попай жена му) има татус като Уинчестърите, подобен.
Аз го гледах току-що, засега ми харесва повече от предния сезон Crazy

# 39
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Леле, това било русото Руби ooooh!, колко съм застреляна, а се чудя откъде ми е позната.

Коя бе  Crazy
Руби бе, на Сам

Да разбрах,ама тука коя беше Руби,че не съм я разпознала  Blush Joy Joy Joy

# 40
  • София
  • Мнения: 3 581
Леле, това било русото Руби ooooh!, колко съм застреляна, а се чудя откъде ми е позната.

Коя бе  Crazy
Руби бе, на Сам


Да разбрах,ама тука коя беше Руби,че не съм я разпознала  Blush Joy Joy Joy
Лесли ли беше, бившето гадже, главната героиня, адвокатката

# 41
  • София
  • Мнения: 5 828
Изгледах.
Е, как да спи сега човек  ooooh!
Само се зачудих как се трие толкоз бързо грим като се върна нашия на партито, да понаучим някой номер?!?
А, да, и как се става хакер на безлюден безкомпютърен остров, много се замислих  Thinking

# 42
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 903
Звездите му говорят, затова знае всичко. То и как си беше направил този лък и т.н. също е мистерия. Че и беше облечен в други дрехи, ама косата и брадата бяха доста обрасли.

Лека нощ

# 43
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Само се зачудих как се трие толкоз бързо грим като се върна нашия на партито, да понаучим някой номер?!?
А, да, и как се става хакер на безлюден безкомпютърен остров, много се замислих  Thinking

Ми 5 годи е тренирал,за махане на грим  Crazy Joy Joy Joy
Хакерството  Thinking направил си е компютър  Mr. Green Joy Joy Joy Joy

# 44
  • Мнения: 2 859
Абе било си е учено преди да заседне там момчето

Общи условия

Активация на акаунт