Какво използвате за сваляне на грима?

  • 3 864
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 258
Използвам 3в1 на Vichy както за почистване на лицето,така и за почистване на грима и съм много доволна.Изобщо напоследък предпочитам тяхната козметика като цяло.

# 16
  • Мнения: 5 317
За очите използвам двуфазния лосион на Лореал.
Имам и едно евтино тоалетно мляко(1лв.) с краставица,което ми почиства идеално лицето.Направо да не повярваш #Crazy.

Следващото, което ще си купя е на Виши 3в1.

# 17
  • Мнения: 5 577
Едно обикновено, българско имам - лосион. Доволна съм.

И едно по-скъпо, и от него съм доволна.

# 18
  • на село
  • Мнения: 3 920
Тоаленто мляко и после тоник.
Не робувам на марки - каквото си харесам, сега съм с мляко на Дева и тоник на Леокрема.
Вчера прочетох тук от една мама, че използва Цитросепт разреден с преварена вода за тоник, та следващия път ще пробвам и аз.

# 19
  • Мнения: 1 798
Купих си на Регал-лосиона за сваляне на грим с магданоз и пшенични протеини, доволна съм много.Имат и нов- с магнолия, на мен ми харесва повече с магданоза. Тоалетни млека преди ползвах, но очите ме боляха после, лютенето оставаше, а сега с този лосион за има-няма 2лв и нещо и лосиона за измиване на Българска роза /за чувств. кожа е и чисти идеално, няма сапун/ си почиствам лицето.
На вас люти ли ви като сваляте грим с тоалетно мляко?

# 20
  • София
  • Мнения: 1 544
Мия си лицето със всякакви кремчета и гелчета.. Мързи ме да търкам.. а като си изчистя с мляко и тоник все едно не съм се изчистила докато не мина и с вода.. та..все тая..А иначе водоустойчива козметика не съм ползвала..
Купих си на Регал-лосиона за сваляне на грим с магданоз и пшенични протеини...
Магданоза знам че го ползват за избелване.. Моята мама ми казая че след като ме еродила си е махнала петната със сок от магданоз..

# 21
  • Мнения: 5 296
ROC Hydra+ 3 en1. Много е добро!  А грешката с водоустйчива спирала не повтарям!

# 22
  • Мнения: 5 299
Ами тая спирала е страхотен цвят, изобщо не обърнах внимание като си я купувах, но както и да е Grinning Мнго ме заинтригува лисоона(или каквото е) на Виши 3 в 1 - може ли да ми кажете ценичка? Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 9 477
~17лв/ 300мл. някъде. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 3 342
Откакто открих пяната за сваляне на грим, друг продукт за тази цел не използвам.
А когато съм с по-тежък грим на очите, преди това ги почиствам с почистващия лосион на Vichy за чувствителни кожа и очи - като водичка е, не щипе изобщо и сваля перфектно всякакъв грим. Идеален е за носещите лещи и за тези с по-чувствителни очи. Цената не си спомням, но май беше около 16 лева.

# 25
  • Мнения: 877
Аз открих едно средство, което първо не е скъпо, много е икономично и ми действа страхотно на кожата.
В 200-300мл. розова вода изливам едно шишенце (5мл, май) масло от жожоба. Става мазен лосион, който за моята суха кожа е пърфект. Иначе за измиване ползвам разни гелове, една приятелка ми прати супер гел ма Диор, ама е цифра. Свърши ми и ще си взема нещо, което не е скъпо. След нощен грим първо мия с гел, после почиствам с лосиона с жожоба.

# 26
  • Мнения: 5 299
Shocked Shocked #Crazy Този вариант определено отпада Sick

Копче, заради цената ли си така усмихната Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 1 626
Shocked Shocked #Crazy Този вариант определено отпада Sick

Копче, заради цената ли си така усмихната Mr. Green

4baby, вземи си двуфазния на Лореал! Няма да съжаляваш. Водоустойчивия грим е мастноразтворим, а не водоразтворим. Този лосион се състои от 2 части в шишенцето - едната е като олио, другата като водичка. Разджуркваш  Crazy добре, слагаш на две памучета/тампончета. Затваряш очите, броиш до десет и изтриваш.
За водоустойчив грим на очите и устните е предназначен. Без аромат, не щипе, не дразни. Перфектен е!

# 28
  • Мнения: 2 309
дегримъор 3 в 1 на Виши
         Сега ползвам и на Гарние
          НЕ ЩИПЕ НА ОЧИТЕ ПРИ СВАЛЯНЕ НА СПИРАЛА-нито едно от двете

# 29
  • София
  • Мнения: 166
Експресен почистващ лосион на Орифлейм - сваля всичко, без да замазва:)

Общи условия

Активация на акаунт