Най-приятна и най просташка ТВ РЕКЛАМА-тема 8

  • 59 461
  • 741
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 13
Снощи сложих масата, седнахме да вечеряме и веднага ни поздравиха с тази реклама  Mr. Green
Добре, че не последва нещо за месечното неразположение, например  Laughing

Но определено целят момента, все едно ни дебнат от някъде  Crossing Arms

Ооо, да, тези поздрави ги има всяка вечер...
Тцтц, сядаме да вечеряме и рекламират пастата за зъби... лакалут ли беше, дето плюят в мивката ooooh! ooooh! и газове, и твърди доказателства, направо... Бон апети!

Винаги, ама винаги, когато се съберем цялото семейство, дават Дюрекс поне по 4-5 пъти. Вярно е, че трябва да се образова българският народ, но това ли е начинът? Малки деца гледат или не знам, да ги пускат в някакво определено време, а не в 2 на обяд  Tired Thinking

# 76
  • Мнения: 9 030
Снощи сложих масата, седнахме да вечеряме и веднага ни поздравиха с тази реклама  Mr. Green
Добре, че не последва нещо за месечното неразположение, например  Laughing

Но определено целят момента, все едно ни дебнат от някъде  Crossing Arms

Ооо, да, тези поздрави ги има всяка вечер...
Тцтц, сядаме да вечеряме и рекламират пастата за зъби... лакалут ли беше, дето плюят в мивката ooooh! ooooh! и газове, и твърди доказателства, направо... Бон апети!

Винаги, ама винаги, когато се съберем цялото семейство, дават Дюрекс поне по 4-5 пъти. Вярно е, че трябва да се образова българският народ, но това ли е начинът? Малки деца гледат или не знам, да ги пускат в някакво определено време, а не в 2 на обяд  Tired Thinking

Намирам рекламата на Durex за абсолютно нормална - няма нищо провокативно в нея.

# 77
  • Мнения: 74
Току що гледах Коледната реклама на Кока-Кола Simple Smile. Много ми хареса. Може да е малко рано още за коледни реклами, но ме зареди с настроение.

# 78
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Много харесвам рекламата за френските вина в Лидл. Приятна мелодия, свежи цветове....

# 79
  • Мнения: 202
Много ми е мила рекламата на бонбони Мерси - с бабата, която остава да гледа внучето си  Heart Eyes
И с мъжа, който гони влака, за да подри бонбони на жена си Simple Smile


И аз много ги харесвам  Peace

# 80
  • Мнения: 1 525
Аз се чудя как така се повтарят идеите за реклами.
Тази за кашлицата, с чудовището, което се нахвърля върху човека.
И една друга, в която пък болната бяга от едно чудовище и се спасява в аптеката...

# 81
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 374
Коледната на Кока Кола и на мен ми харесва. Някак вече ми е Коледно

# 82
  • Варна
  • Мнения: 1 848
Рекламата на прахосмукачка Филипс е страхотна!  Party

# 83
  • София
  • Мнения: 1 278
Новият ми фаворит в рекламните клипове е Prisun - най-накрая да използват в БГ реклама приятен женски образ, който не е от стандартните (много харесвам Силвия Лулчева, но образът и гласът и са преекспонирани) и на мен ми действа много ненатрапчиво, има закачка със зрителя......и което е много важно - фокусът не е изместен от марката, която се рекламира. Много харесвам Лео и хазяйката с НА-Е-МА, НА-Е-МА, но ако ме питат точно услугите на коя банка рекламира.......ще се замисля сериозно - в конкретния случай известната личност, привлечена за участие в рекламния клип, напълно доминира над самия продукт.

# 84
  • Мнения: 1 944
Някой помни ли рекламата на този продукт?



# 85
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Много харесвам рекламата за френските вина в Лидл. Приятна мелодия, свежи цветове....
Ей това е реклама. Peace

# 86
  • Мнения: 74
Много харесвам рекламата за френските вина в Лидл. Приятна мелодия, свежи цветове....
Ей това е реклама. Peace
+1

# 87
  • Мнения: 114
Коледната на Кока Кола и на мен ми харесва. Някак вече ми е Коледно

Да! Кока-Кола винаги са били добри в това отношение Simple Smile Как успяват всеки път?! Simple Smile

# 88
  • Мнения: 796
Много са ми смешни кучетата, които се озъбват в една реклама на Педигри за някави пръчки за дъвчене.
http://www.youtube.com/watch?v=WQC6RmlOXxY

любима, любима Simple Smile

Има една нова с едно бебе, което казва "Искам пуканки"...или "обичам " беше. Голям е сладур  Simple Smile

# 89
  • Варна
  • Мнения: 669
Аз се чудя как така се повтарят идеите за реклами.
Тази за кашлицата, с чудовището, което се нахвърля върху човека.
И една друга, в която пък болната бяга от едно чудовище и се спасява в аптеката...
О да, особено противна ми е тази с гнома - никога не гледам, ако я дават - или онзи дето го бие нещо невидимо и го смазва на пода в кухнята, или онова черно чудовище, или нeк'ъв изглежда като пребит, пък той имал хрема.... Как да се разболее човек?! Абсурд!  Joy

Има една нова с едно бебе, което казва "Искам пуканки"...или "обичам " беше. Голям е сладур  Simple Smile
Да - казва "Обичам пУканки" Simple Smile Мноооого миличък!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт