VIP Brother България - 4 сезон - 5 тема

  • 120 786
  • 3 563
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 4 683
Фънки, Юлиян, Никол, Камелия, Багата - хич не ми идва нещо на ум засега.

Фънки бих го питала всичко свързано с музика, групи и т.н. Heart Eyes

Юлиан бих го разпитвала за операта, макар че не слушам, за страните, в които е пял, за брат му, за Аз обичам България и т.н.

Сега последно да си кажа, че вече не издържам и отвътре ми напира Simple Smile Значи има си автор на темата, той определя правилата. Щом авторът е решил, че анкетата ще му е оформена по този начин, значи останалите ще се съобразяваме и толкова. Не веднъж си е писала доводите жената, не е нужно да се обсъжда във всяка тема. Аз като си чета всичко внимателно, винаги виждам и крайните резултати, които тя прилежно публикува, когато времето на анкетата приключи. Хайде мир и любов!

Подкрепям. Peace

И последно да помоля да се спре обсъждането на скока, разбирам, че сте развълнувани, но 50 поста в темата за ВБ не ми се струва нормално. Достатъчно се пълни и без спам. Peace Отворете отделна тема и коментирайте на воля.

# 151
  • Мнения: 14
Има ли живо предаване сега, ако има съм прецакана  Laughing ? На мен нещо не ми тръгват линкчетата, що така  Sad


Оспамването си заслужава, наистина исторически ден  Whistling

# 152
  • софия
  • Мнения: 2 572
КЪЦИ
Орлин
Не
Не

# 153
  • Мнения: 2 138
1234 и нещо км/ч е скоростта на звука, а и официало вече потвърдиха ,че е преминал звуковата бариера. Grinning

...

казаха те, ама аз нещо не вЕрвам... каза ли той на пресконференцията какво е чул и почуствал в този момент? ПРи преминаване бариерата се чува гръм, експлозия.. при него как е било?

# 154
  • Мнения: 4 683
Оспамването си заслужава, наистина исторически ден  Whistling

Не твърдя обратното, но е прекалено вече. Peace

# 155
  • София
  • Мнения: 4 429
Има ли живо предаване сега, ако има съм прецакана  Laughing ? На мен нещо не ми тръгват линкчетата, що така  Sad


Оспамването си заслужава, наистина исторически ден  Whistling

този линк работи, но само двора дават http://tvbg.eu/vipbrother.php

а тук имам клипове от живото предаване, ако ти се гледа, заповядай https://picasaweb.google.com/109550223086415036216/1 Hug

# 156
  • Мнения: 0
Оспамването си заслужава, наистина исторически ден  Whistling

Не твърдя обратното, но е прекалено вече. Peace

Хайде за последно за скока няколко статии + видео записи.
Всичко е обяснено много подробно.

http://www.blitz.bg/news/article/159438 началото

http://www.blitz.bg/news/article/159444 приземяването

Скоростта на падането на австриеца достигна 1342,8 километра в час.
Т.е. преодолял е звуковата бариера от 1234,8 km/h.

На днешната дата преди 65 години е премината звуковата бариера
със самолет от пилота-изпитател Чък Йегър.

# 157
  • Мнения: 0
Малко настроение в нощта преди елиминациите:

http://www.youtube.com/watch?v=rL3lIaLW1b4
http://www.youtube.com/watch?v=SPUEn_Zdfqg

 Joy

# 158
  • Мнения: 14


този линк работи, но само двора дават http://tvbg.eu/vipbrother.php

а тук имам клипове от живото предаване, ако ти се гледа, заповядай https://picasaweb.google.com/109550223086415036216/1 Hug


Многоо благодаря   bouquet  bouquet  bouquet
Обаче май спряха късните включвания от къщата, вече бая време немога да ги хвана, а са ми най- интересни именно те.
Ще погледам записите ти Мари  Hug

# 159
  • София
  • Мнения: 5 785
Стига бе, що се сърдите, че се коментира скока-това е ..... уау просто! Всеки, който го е гледал трябва да се е почувствал поне малко на върха. Невероятно беше.
Сега на анкетата:
1.Къци
2.Никол, Фънки, Ласкин
3.Не
4.Не
Обаче само на мен ли ми се струва или наистина са поналяли форми Златка, Бони и Люси? Особено Бони.

# 160
  • Мнения: 40
Ето ги моите отговори на въпросите:
1. Мисля , че ще си ходи Къци
2. В къщата бих си говорила със Златка, ито не , защото имам някаква тема на разговор с нея, а тя ми се струва, добродушна и човечна, а всички останали високомерни и в една или друга степен се "звездеят". Та затова...Не обичам някой да ми демонстрира свръхсамочувствие
3. Не - за Златка и Багата
3. Не

# 161
  • Мнения: 39
Аз Юлиян не го харесвам по принцип, но не мога да кажа на бялото черно и да не споделя това прекрасно негово изпълнение: http://www.vipbrother.bg/?module=video&video=769

# 162
  • София
  • Мнения: 4 429


този линк работи, но само двора дават http://tvbg.eu/vipbrother.php

а тук имам клипове от живото предаване, ако ти се гледа, заповядай https://picasaweb.google.com/109550223086415036216/1 Hug


Многоо благодаря   bouquet  bouquet  bouquet
Обаче май спряха късните включвания от къщата, вече бая време немога да ги хвана, а са ми най- интересни именно те.
Ще погледам записите ти Мари  Hug

Спряха вечерните, все едно гледам не Биг брадър, а детска градина - в 22 часа всички по леглата и гасят лампите и камерите(излъчването де) Laughing

В предишните брадъри, нощно време ставаше купона, по цели нощи щъкаха на сам на там, от стая в стая, в кухнята, от легло на легло  Rolling Eyes и там ставаха интересни неща. Crazy

а сега, скукаааааааа... ето и в момента са отвън, говорят си, но не ни дават звук и близък план.

# 163
# 164
  • София
  • Мнения: 4 429
Аз Юлиян не го харесвам по принцип, но не мога да кажа на бялото черно и да не споделя това прекрасно негово изпълнение: http://www.vipbrother.bg/?module=video&video=769

Характера му е едно, а таланта си е друго нещо - добър е!

Общи условия

Активация на акаунт