VIP Brother България - 4 сезон - 5 тема

  • 120 769
  • 3 563
  •   1
Отговори
# 615
  • Велико Търново
  • Мнения: 75
О, на Златка й поникнаха крилца. Simple Smile


Готова е да скача от Космоса.

Явно ще бъде сама

Оо, Благой не става за тая работа. Той ще заспи, докато го качват.

# 616
  • Мнения: 10 571
Няма време! Има време! До 22:30 ще продължим!  Joy

# 617
  • Мнения: 3 886
и ЗЛатка се е гримираЛа ...всички жени гримирани и сресани ...
====================

Карбовски се възмущава на вестника на Патрашкова , и с право ,  той е депесарски турски вестник с гЛавната цеЛ да пЛюе по бг история и Личности ...

# 618
  • Мнения: 13 192
Айде, удължиха до 22.30 часа.

# 619
  • Мнения: 2 196
Смея се с пледоарията на Карбовски, ама  неговата е присмяла се кука на крива бука.
А колко го харесвах в ''Егоист''. Confused

# 620
  • Мнения: 24 462
Айде до 22:30 явно ще има вечеря

# 621
  • при моите деца .....
  • Мнения: 6 994
Днес ще продължи до 22.30

# 622
  • София
  • Мнения: 180
Браво на Мартин Карбовски  Joy hahaha

# 623
  • Мнения: 1 878
       Карбовски беше съвсем на място !

# 624
  • Мнения: 0
Карбовски беше прав. Не можем да се смеем на някой, при положение, че сме същите. А ако не сме, то това не би било смешно.

# 625
  • София
  • Мнения: 13 978
Всички ли сте срещу Бони,само на мен ли ми е жал за нея


Не си сама,но другите си траят. Peace
Не гледах внимателно, но за какво ви е жал точно?

# 626
  • Мнения: 6 604
Горкия Ласкин.Няма търпение да си тръгне. Ловджиите го чакат Crazy

# 627
  • Мнения: 24 462
О, на Златка й поникнаха крилца. Simple Smile


Готова е да скача от Космоса.

Явно ще бъде сама

Оо, Благой не става за тая работа. Той ще заспи, докато го качват.

Работата ще се оправи, ако му дадът нещо да си го мляска  Joy Joy Joy Joy

# 628
  • Мнения: 2 215
Защо тази вечер всички са гримирани като....цигани? Отмъщението на гримьорите hahaha hahaha

# 629
  • Мнения: 9 855
Смея се с пледоарията на Карбовски, ама  неговата е присмяла се кука на крива бука.
А колко го харесвах в ''Егоист''. Confused
Абсолютно и аз така...
По-интересна ми е майката, но нещо не й дават много думата.

Общи условия

Активация на акаунт