VIP Brother България - 4 сезон - 5 тема

  • 120 769
  • 3 563
  •   1
Отговори
# 720
# 721
  • София
  • Мнения: 1 358
ЙЕЕЕЕЕЕ! Супер. Такава неистова радост във форума не съм виждала досега Simple Smile

# 722
  • Мнения: 1 280
Къци, това не си ти! hahaha hahaha hahaha Побъркаха го.

Много се радвам, че Бони излезе! Party

# 723
  • Мнения: 2 215
Николай ще празнува тази вечер
Явно не са раздали социалните и мах*лата не можа си купи ваучери за да гласува

# 724
  • Мнения: 626
Мадъ факъ   superuu  Party Party Party

Форум бг-мама РУУУЛЛЛЗЗЗ  newsm68 newsm44

# 725
  • Мнения: 24 462
На когото ще му е мъчно за Бонка ще може да я гледа утре до обяд, ефира ще е нейн

# 726
  • Мнения: 0
Супееееееееееееер  Peace

# 727
  • Мнения: 685
newsm10 newsm44 newsm44 newsm44 БРАВО!
Крайно време беше!

Само се чудя Златката какво се е разревала, като другия понеделник пак ще е на номинации и ще и се осъществи мечтата!  Joy

# 728
  • 2860 км северно от Екватора
  • Мнения: 29 151
Мда толкова предвидимо  Crossing Arms
Щях да се  учудя , ако бяха  изкарали Златка.

# 729
  • Велико Търново
  • Мнения: 75

Хайде и Златка на полиграфа....
Златка - не, ама Багата  с удоволствие бих го гледала как се пържи на детектора. Twisted Evil

То детекторът ще се изпържи от негово чудо.  Laughing

Бона си отидеееееееееее!

# 730
  • софия
  • Мнения: 9 590
Екстра, Злата реве, Многострадалната Геновева остана....

# 731
  • Мнения: 116
ЙЕЕЕЕЕЕ! Супер. Такава неистова радост във форума не съм виждала досега Simple Smile
hahaha

# 732
  • Мнения: 3 154
ън тъй. аз доволен  Laughing

# 733
  • Мнения: 0
опа
пак познах вота

# 734
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 812
Йеееесссс,БРАВО,Бонка-въъъън  Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт