Боя за коса - Вlondе 30- Клуб на блондинките

  • 93 477
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 616
Белослава, по принцип .34  от универсалната таблица. Но нюансите не  винаги отговарят на едни и същи числа между боите така че свери със каталога

# 721
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Белослава, по принцип .34  от универсалната таблица. Но нюансите не  винаги отговарят на едни и същи числа между боите така че свери със каталога
Така е много се различават боите .34. При някои много червенее по-скоро (Макадамия),а при Иноа примерно по скоро рижавее.Та затова се чудех, ако искам да не е нещо от тези нюанси дали не би трябвало да я смеся с нещо  Rolling Eyes

# 722
  • Мнения: 62
Здравейте  Simple Smile Чета редовно темата, научих много полезни неща от нея. Сега искам да попитам нещо. Вчера видях магазин, в който се продават бои от марката LORVENN, а също и шампоани, балсами, масла и още някакви продукти за коса.  Аз лично за първи път виждам тази марка. Продавачката много я хвали - била гръцка, професионална, много добра пък и цените са добри. В интернет не намерих почти никакви отзиви за марката. Има ли някоя от вас, която я е ползвала, или поне да е чувала нещо за нея? Боядисвам се от почти 20 години в различни нюанси на кестеняво и русо  и съм опитвала много бои, но досега не съм открила такава, която да не мога да заменя и продължавам да търса "моята" боя. Ще съм благодарна за отзиви.

# 723
  • Мнения: 0
Може би ще дублирам този въпрос ,за което се извинявам! Искам да попитам как от 7.40 като цвят мога да постигна 8-ца ?Мога ли просто да взема да смеся 8-ца и 9-ка за да получа желания цвят?

# 724
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 439
Може би ще дублирам този въпрос ,за което се извинявам! Искам да попитам как от 7.40 като цвят мога да постигна 8-ца ?Мога ли просто да взема да смеся 8-ца и 9-ка за да получа желания цвят?

Боядисана ли ти е косата или основата е естествена?

# 725
  • Мнения: 0
боядисана е напълно в 7.40 което си е рижаво ,основата ми е тъмно руса.

# 726
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 439
боядисана е напълно в 7.40 което си е рижаво ,основата ми е тъмно руса.

Аз се изсветлих от 7-ца натурална до 8-ца, но стана постепенно, не от един път. Според мен е добре да вземеш направо 9-ка в желания отенък. Мажат се първо дължините, стои се известно време и тогава корените, че има опасност коренът да стане по-светъл. Аз така се бях издокарала  Mr. Green Но зависи колко време си наслоявала настоящия си цвят. Друг вариант е с римувър първо и след това с боя в желания тон.

# 727
  • Мнения: 0
Аз така сии мислех че е правилно ,но пак да се посаветвам.Много ти благодаря ! само един път е боядисвана с 7-ца преди това бях със 10 , тази седмица се е поотмила но все пак да не стана като петниста хиена точно за празниците ...!

# 728
  • Мнения: 0
Питам се какво ли ще стане ако направо смеся 10 + 8 какво ще стане?

# 729
  • София
  • Мнения: 1 179
Здравейте  Simple Smile Чета редовно темата, научих много полезни неща от нея. Сега искам да попитам нещо. Вчера видях магазин, в който се продават бои от марката LORVENN, а също и шампоани, балсами, масла и още някакви продукти за коса.  Аз лично за първи път виждам тази марка. Продавачката много я хвали - била гръцка, професионална, много добра пък и цените са добри. В интернет не намерих почти никакви отзиви за марката. Има ли някоя от вас, която я е ползвала, или поне да е чувала нещо за нея?

Ползвах боите на Lorvenn няколко месеца и дори сега мисля да се върна пак към тях. Както писах, много съм доволна от Keune, но не ми се нрави това, че не е достъпна, трябва да я поръчвам от някъде, чакането, да взимам отделно оксидант, крайната цена също идва височка. Благородно завиждам на тези, които могат да се снабдяват лесно с нея  Peace
Та за Lorvenn - ползвала съм шампоана им ColorFix, честно казано не ми допадна, трябва да се нанася по-голямо количество, ароматът му ми е неприятен. Боите ми харесват, покриват белите коси, в началото трудно намерих подходящия цвят, с пепелните получавах и лек меден оттенък, най-добре ми паснаха тези по-новите им нюанси в хладно бежово. Като за съотношение цена-качество мисля че са добър продукт. В Гърция струват към 6-7 евро.

# 730
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Момичета, на Матрикс перлата от суперизсветляващите да сте пробвали. Мисля ULP като номер, не съм сигурна

# 731
  • Мнения: 0
lyuba84,имам приятека която е работила с матрикс и няма добри впечатления ,по добре се ориентирай към по добра боя .аз също не съм очарована от тази марка,но все пак почакай и за други мнения

# 732
  • Мнения: 62
em4eto благодаря ти, може би ще взема да я пробвам тая боя. В магазина цената на боята е 8,50, като оксиданта се продава отделно за 1,50 лв. Дано се справи добре с белите коси. Ще споделя за резултата

# 733
  • Мнения: 108
Възможно ли е част от боята да попие по кожата и затова да е зачервено? Не ми се ще да повярвам, че съм алергична. Ще пробвам теста зад другото ухо.

# 734
  • Мнения: 372
lyuba84,имам приятека която е работила с матрикс и няма добри впечатления ,по добре се ориентирай към по добра боя .аз също не съм очарована от тази марка,но все пак почакай и за други мнения

А ти самата ползвала ли си я?
Май за пръв път чета негатив за Матрикс.    newsm78   Тук има много хубави мнения а нея. Наскоро даже я сравнявахме  Кюн.
Аз я ползвам от около година, но над питания номер нямам виждане. В началото бях с 11АV, доскоро бях с 9АV(8+10), сега съм с 8Р. Всеки нюанс, който съм ползвала, при мен е много траен.   Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт