Боя за коса - Вlondе 30- Клуб на блондинките

  • 97 667
  • 737
  •   1
Отговори
# 90
  • София/Дружба
  • Мнения: 565
Момичета, при боядисване с 10-ка, какъв процент окислител е най-удачно да се ползва - 9% или 12%. Като целта ми е изсветляване. Какво ще се получи при единия вариант и какво при другия? Thinking

 Praynig

мисля, че колкото по-висок е окислителя толкова по-светъл цвят ще стане. правили са ме в салон с боя 12-ка и най-слабия окислител, косата ми изсветля до 9-ка някъде.  
аз се боядисах с чифели 10.1 ... стана ужасно жълто и хич не се занимавах да снимам. плеснах отгоре един оцветяващ балсам  цвят капучино и се получи много добър карамелено-рус цвят. снимки - утре на светло  Grinning

# 91
  • Мнения: 63
Здравейте, момичета. Simple Smile
Пак ще досаждам с въпрос. Както споменах по-нагоре из темите, сега косата ми рижавее, харесва ми принципно. Довечера ще се боядисвам, взела съм си боя на Бес 7.3 и оксидант 20 Vol. Корените ми са тъмнички. Дали ще ми изсветлеят така, и надолу по дължините четох за някаква обливка няколко минути, как се прави?  Flutter

# 92
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 22 823
Lady Brinne,звучи супер! Коя боя ползваш сега ? Не следя темата много подробно  .... Rolling Eyes

Макадамия 8.1 с 6% окислител. Боята е 100 мл и с две шишенца окислител, така че идва изгодно и като цена.
Ето и снимки, които вече по принцип съм показвала:

http://prikachi.com/images/810/5326810y.jpg
http://prikachi.com/images/808/5326808K.jpg
http://prikachi.com/images/807/5326807B.jpg

# 93
  • Мнения: 434
Момичета,сега пък реших да се направя нещо русо златно медно карамелено... Laughing Само остава да си избера боя и номер.  Simple Smile

# 94
  • Мнения: 3 675
Момичета,сега пък реших да се направя нещо русо златно медно карамелено... Laughing Само остава да си избера боя и номер.  Simple Smile

 Heart Eyes

# 95
  • Мнения: 7 431
Lady Brinne, накарала съм те да се повториш  Simple Smile
Косата ти е разкошна! И цветът ,и всичко!  Heart Eyes
Благодаря!

# 96
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 22 823
Lady Brinne, накарала съм те да се повториш  Simple Smile
Косата ти е разкошна! И цветът ,и всичко!  Heart Eyes
Благодаря!

Няма проблеми  Hug

# 97
  • Мнения: 1 676
Момичета,сега пък реших да се направя нещо русо златно медно карамелено... Laughing Само остава да си избера боя и номер.  Simple Smile
Нещо такова ли?
скоро във фейсбук видях тази коса, но не би ми отивал, иначе  разкош. Цветът е 8.34, боята  Мажирел, светло русо златно медно, краищата се поддържат с 8.34 Dialight

# 98
  • Мнения: 372
Момичета,сега пък реших да се направя нещо русо златно медно карамелено... Laughing Само остава да си избера боя и номер.  Simple Smile

С нетърпение очаквам да споделиш на какво си се спряла.   Flutter

Не знам дали ти пусках снимки от боядисването си с Макадамия 8.32.   newsm78   Много ми харесваше този цвят, още ми харесва, но се страхувам дали няма да бъда непостоянна, както тогава, и бързо да поискам да го сменя.   Blush

# 99
  • Мнения: 434
JLo,да,нещо такова ми се иска,даже може и мааалко по-тъмничко. Flutter

Feeling,веднага щом се направя ще споделя и както винаги ще приложа и снимков материал. Wink

Май ми пуска,да,на лични. Peace Доколкото си спомням беше хубав цветът. Simple Smile

Аз съм супер непостоянна относно цвета на косата,но това не ми пречи,много обичам да експериментирам и да меня често цвета.
Както казва моята фризьорка..."Коса е,ще израсте нова."   Laughing

# 100
  • Мнения: 434
Ей този цвят,който бяхте пуснали в предната тема,как се води ?  Rolling Eyes
http://prikachi.com/images/532/5363532n.jpg

Той не е много за блондинската тема май,ама много ми харесва.  Heart Eyes Точно нещо такова искам.  Grinning

# 101
  • Мнения: 1 473
Lady Brinne,звучи супер! Коя боя ползваш сега ? Не следя темата много подробно  .... Rolling Eyes

Макадамия 8.1 с 6% окислител. Боята е 100 мл и с две шишенца окислител, така че идва изгодно и като цена.
Ето и снимки, които вече по принцип съм показвала:

http://prikachi.com/images/810/5326810y.jpg
http://prikachi.com/images/808/5326808K.jpg
http://prikachi.com/images/807/5326807B.jpg
А какъв е естествения цвят на косата ти? Simple Smile

# 102
  • Мнения: 63
Аз със 7.3 на Бес и оксидант 20 Вол. съм отново тъмна, думи нямам.........  #2gunfire Помощ...........

# 103
  • Мнения: 7 431
  с 6% окислител ще се покрият ли добре белите коси ?

  (Говорим  ориентировъчно за 8.1 на Кюн  или друга марка.....)

# 104
  • София
  • Мнения: 602
 с 6% окислител ще се покрият ли добре белите коси ?

  (Говорим  ориентировъчно за 8.1 на Кюн  или друга марка.....)
На мен с 6% ми покрива идеално(осмица на Макадамия) Peace

Общи условия

Активация на акаунт