Боя за коса - Вlondе 30- Клуб на блондинките

  • 97 666
  • 737
  •   1
Отговори
# 105
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 877
Точно края на миналия месеца реших да се направя със суперизсветляваща на Матрикс и съм повече от доволна. Аз пак ще спомена скалпа ,но при мен е много важен елемент и при Матрикса го няма онова опъване  и болка... и т.н. За това време цвета ми е останал непроменен.Моята естествена основа е 6 .
Кюн и Алфапарф не харесвам- определям ги като агресивни и силни бои,но то е лично мнение все пак.


Си♥си, можеш ли да ми кажеш (или да дадеш линк с каталог на Matrix, боите) кои номера от боята за коса на Матрикс са суперизсветляващите? Hug

# 106
  • Мнения: 7 431
 с 6% окислител ще се покрият ли добре белите коси ?

  (Говорим  ориентировъчно за 8.1 на Кюн  или друга марка.....)
На мен с 6% ми покрива идеално(осмица на Макадамия) Peace
  Много благодаря за отговора!   bouquet

# 107
  • Мнения: 3 675
Ей този цвят,който бяхте пуснали в предната тема,как се води ?  Rolling Eyes
http://prikachi.com/images/532/5363532n.jpg

Той не е много за блондинската тема май,ама много ми харесва.  Heart Eyes Точно нещо такова искам.  Grinning

И аз го искам! Многоооооо!  Heart Eyes Grinning
Представям си го постигнат с Inoa  Crazy
В последно време все повече си мисля за Inoa, но трябва да я поръчвам по интернет и това ме спира Rolling Eyes

# 108
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 877
Някой ползвал ли е боя за коса GREEN LIGHT LUXURY HAIR COLORS? Дали е хубава, трайна?



# 109
  • Мнения: 372
Точно края на миналия месеца реших да се направя със суперизсветляваща на Матрикс и съм повече от доволна. Аз пак ще спомена скалпа ,но при мен е много важен елемент и при Матрикса го няма онова опъване  и болка... и т.н. За това време цвета ми е останал непроменен.Моята естествена основа е 6 .
Кюн и Алфапарф не харесвам- определям ги като агресивни и силни бои,но то е лично мнение все пак.


Си♥си, можеш ли да ми кажеш (или да дадеш линк с каталог на Matrix, боите) кои номера от боята за коса на Матрикс са суперизсветляващите? Hug



Ще си позволя да се включа по темата, понеже имам няколко снимки, любезно предоставени ми от съфорумка.       bouquet

Скрит текст:


А това са новите супер изсветляващи:   Heart Eyes   Heart Eyes   Heart Eyes

# 110
  • Мнения: 2 109
Да точно това е каталога , благодаря ти Feeling. Фризьорката мисля , че смеси половин доза 11N и една доза UL-V  с 12 % . Само ми се струва ,че в нейния каталог и горния ред бяха с номера,но маже и да греша.

Аз имам един такъв въпрос моята коса е къдрава и защо когато я изправят и е права цвета изглежда почти бял ,а когато си е моята изглежда по-тъмна ? ох, не знам дали го обясних

# 111
  • Мнения: 63
Снощи това ми се получи..искам отново рижавкото в корените, как да го постигна, да изчакам ли малко, и с много светла боя и висок % оксидант ще стане ли? Да си взема ли отново Бес и и да смеся 7.3 /малко от нея/ с някоя, например 10-ка  Praynig

# 112
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 22 821
Lady Brinne,звучи супер! Коя боя ползваш сега ? Не следя темата много подробно  .... Rolling Eyes

Макадамия 8.1 с 6% окислител. Боята е 100 мл и с две шишенца окислител, така че идва изгодно и като цена.
Ето и снимки, които вече по принцип съм показвала:

http://prikachi.com/images/810/5326810y.jpg
http://prikachi.com/images/808/5326808K.jpg
http://prikachi.com/images/807/5326807B.jpg
А какъв е естествения цвят на косата ти? Simple Smile

Около 7-ца, естествено ми е пепелива косата, но при боядисване ми се появяват медни отенъци с масовите бои. С Макадамия-та не е така.

# 113
  • Мнения: 7 431


Около 7-ца, естествено ми е пепелива косата, но при боядисване ми се появяват медни отенъци с масовите бои. С Макадамия-та не е така.
 Интересно......  Simple Smile
  Май повечето боядисали се  Макадамия досега са споделяли друго.....  Thinking
  Аз затова реших да избегна тази точно боя,защото искам възможно най-малко топлите оттенъци в косата..... Rolling Eyes
  Караш ме да се замисля отново,обаче  ....  Flutter
  

# 114
  • София
  • Мнения: 602


Около 7-ца, естествено ми е пепелива косата, но при боядисване ми се появяват медни отенъци с масовите бои. С Макадамия-та не е така.
 Интересно......  Simple Smile
  Май повечето боядисали се  Макадамия досега са споделяли друго.....  Thinking
  Аз затова реших да избегна тази точно боя,защото искам възможно най-малко топлите оттенъци в косата..... Rolling Eyes
  Караш ме да се замисля отново,обаче  ....  Flutter
  
И при мен няма медни отенъци, а е много естествено русо Peace

# 115
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 22 821


Около 7-ца, естествено ми е пепелива косата, но при боядисване ми се появяват медни отенъци с масовите бои. С Макадамия-та не е така.
 Интересно......  Simple Smile
  Май повечето боядисали се  Макадамия досега са споделяли друго.....  Thinking
  Аз затова реших да избегна тази точно боя,защото искам възможно най-малко топлите оттенъци в косата..... Rolling Eyes
  Караш ме да се замисля отново,обаче  ....  Flutter
  

То и аз се учудих, най-вече защото с 8-ца от масовите бои косата ми става значително по-тъмна, отколкото с 8.1 на Макадамия, а и цветът не ми се променя значително в рамките на месеца, само малко изсветлява. По тази причина реших да направя втория път само корените и малко надолу - дължините просто нямаха нужда от оцветяване. Аз си мисля, че вероятно 6% окислител е разковничето затова, че не избива червеникав пигмент. Вероятно с 9-ките, които съм ползвала в кутията процента е бил най-вероятно 9   newsm78

# 116
  • Мнения: 7 431
  При Велатон окислителят със сигурност е 9% ,вероятно и при другите масови бои е така.  Peace

  Макадамия на Алабин ли я взимате ? Или онлайн нещо....  newsm78

# 117
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 22 821
  При Велатон окислителят със сигурност е 9% ,вероятно и при другите масови бои е така.  Peace

  Макадамия на Алабин ли я взимате ? Или онлайн нещо....  newsm78

От сайта Златна рибка  Peace

# 118
  • Мнения: 169
Здравейте  Simple Smile Искам да постигна лек розов нюанс върху русата си коса, но не знам как...Мисля си дали ако добавя тониращ балсам на Престиж ще се получи  Rolling Eyes

# 119
  • Мнения: 288
Здравейте  Simple Smile Искам да постигна лек розов нюанс върху русата си коса, но не знам как...Мисля си дали ако добавя тониращ балсам на Престиж ще се получи  Rolling Eyes
Вела Колестон имат русо с розов оттенък Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт