Отговори
# 675
  • Мнения: 517
В Сливен няма превод днес. Инфото е от Социално подпомагане.

# 676
  • Мнения: 1
Някой да има инфо за Пловдив?

# 677
  • Мнения: 9 767
Аз пък си мисля да взема да издиря онази ученичка, която е говорила по телефона с Дянков. Да ми услужи с номера му и да го попитам: "След като си получат коледните бонуси ли ще има пари за майките?"
 Някакъв открит номер на парламента няма ли? По точно на министерството на труда и соц. политика. Дано им преседне коледната трапеза. Малко съм грубичка, но декември месец винаги се получава така.
                       02 9350550 това е горещия телефон на министерството на труда и социалната политика

Все заето.Иначе и аз бих ги пратила на м***** им.

# 678
  • Мнения: 517
Според мен днес няма да има детски никъде. До сега все някой трябваше да получи превод.

# 679
  • Sofia
  • Мнения: 1 034
Аз винаги съм си мислила,че забавянето на парите,зависи от социалния работник от съответната община.Нашата Студентска община,всеки месец ги превежда по-късно от останалите.Този месец,обаче много ме изненадаха,когато ги преведоха още преди два дни.Все още си мисля,че забавянията идват от общините.Явно този месец нашатасоциална работничка е решила да ни зарадва по-рано.

# 680
  • Мнения: 9 767
Момичета,сутринта писах на Нова тв.Сега са ми отговорили ,че ми искат телефонният номер.Няма да оставя нещата така.Не може да се подиграват с децата ни!!!!

# 681
  • София-Младост
  • Мнения: 24 183
Според мен днес няма да има детски никъде. До сега все някой трябваше да получи превод.
София-ЦКБ-Младост има вече
От вчера май е превода, така че отпочват.

Последна редакция: чт, 20 дек 2012, 12:56 от Ала-Бала

# 682
  • Viena
  • Мнения: 4 020
  202uu
Момичета,сутринта писах на Нова тв.Сега са ми отговорили ,че ми искат телефонният номер.Няма да оставя нещата така.Не може да се подиграват с децата ни!!!!    202uu

# 683
  • Мнения: 9 767
Инфо от горещият телефон на Министерството.....следобед или най-късно утре ще има пари по картите Peace

# 684
  • Мнения: 83
Инфо от горещият телефон на министерството.....следобед или най-късно утре ще има пари по картите Peace
  bouquet

# 685
  • Мнения: 216
Момичета,сутринта писах на Нова тв.Сега са ми отговорили ,че ми искат телефонният номер.Няма да оставя нещата така.Не може да се подиграват с децата ни!!!!
 bouquet
Браво мацка

# 686
  • Мнения: 9 767
От Нова тв ми отговориха,че са направили справка с АСП и от там казали,че чакали превод и ще ги пуснат до утре.Утре ще ми звъннат по някое време ,за да видят дали има пари.
От мен толкова за сега Grinning

# 687
  • Мнения: 333
 smile3501
От Нова тв ми отговориха,че са направили справка с АСП и от там казали,че чакали превод и ще ги пуснат до утре.Утре ще ми звъннат по някое време ,за да видят дали има пари.
От мен толкова за сега Grinning
smile3501

Аз съм към ДСК Разград, с онлайн банкиране съм и в 13:05 все още няма превод. Коледните подаръци съм ги купила отдавна, но с тези 35 лв мисля да накупя дребни сладки лакомства за празниците. Ще имаме коледари и сурвакари и трябва да имам бонбони и разни други дреболии и мисля, че за тези парички ще накупя доста. ( Ще пазарувам с дебитната карта от два магазина с намалени коледни торбички и лакомства  Crazy ).  Може да не са ми спешни тези парички, но щом съм одобрена да ги получавам ще си ги чакам и ще купя нещо за детето с тях или ще си ги събирам в картата, защото не се знае след някой и друг месец дали няма да остана без работа и да разчитам на тях, за да покрия някоя нужда на мъника. Flutter

# 688
  • Хасково
  • Мнения: 18
Инфо от АСП Хасково-днес превод на детски надбавки няма да има

# 689
  • Мнения: 6
добро утро до колкото е добро в по
ата казаха че нямат детски аз вече не мисля че днес ще има за русе става въпрос с нет банкиране съм и няма  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт