Къде в Пловдив??? - 37

  • 58 064
  • 763
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 292
И аз тук! Simple Smile
Благодаря на момичетата, които се отзоваха на въпросите ми в миналата темичка.

За детското бельо- аз съм тотален фен на Мимоза. Не признавам други марки, но нищо не ме е грабнало както продуктите на тази фирма.
Нито цвят  е избелял, нито ластик се е разпънал-нищо!!! Уникални цветове, материи и форма. Заслужават си всеки лев, а като сравнявам, не са много по-скъпи от други комплекчета бельо(намират се из града в рамките на 9-12 лв).  Вече почти 7 години купувам почти и само тях- в началото бодита, след това и комплектите бельо. Дъщеря ни е имала всички възможни разцветки, така че говоря от опит. Simple Smile
Харесвам също и бельото на МС baby, така че давам глас и за него. Естествено не включвам тук Мадъркеър, които ако искаш да ти излезнат изгодно, трябва да поръчаш от сайта им. Тук цените има са по 5,6 пъти завишени.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Mrs S,от къде купуваш Мимозата

Последна редакция: пн, 15 окт 2012, 22:09 от ♥Elfita♥

# 32
# 33
  • Мнения: 425
бебефона зависи какъв е - ако е чиполино, те си ги поправят, ако е друга марка - първо питай, макар да ти е изтекла гаранция, но ако е в гаранция - задължително питай първо откъдето си го взела!
иначе не виждам проблем майстори на техника - телевизори и прочие, да ти поправят бебефона, нали пак са платки вътре.

моя е фишър прай и не свети откакто е купен, а трябва да свети - от джъмбо е и понеже не го ползвах, не съм и ходила, не ме дразни, пее си и не ми се занимава..но и не пазя нищо, понеже е подарък.

благодаря за идеите за художник, този от подлеза доста добре е нарисувал всичко, но контакт с него?! общината да питам може би или из фейсбук да го търся?

Марката на бебефона е reer и не е мой, купен е от Германия. Дадоха ни да го ползваме и нещо се развали, та искаме да го оправяме. Днес го оставих в сервиз за телефони, майстора каза, че никога досега не се е занимавал с това и ще се постарае. За всеки случай пуснах тук темата да видим, ако не го направи, да знам къде да го нося. Благодаря

# 34
  • Мнения: 292
 ♥Elfita♥ , последната половин година само от Лекси- Кършияка. Иначе ги имат във всички магазини Бейбиленд, в магазинчето на МС бейби на 6-ти Септември. Има ги и в един магазин на главната, в който продават и на Майорал дрешки, не знам точно как да го обясня, пада се в близост до хранителния магазин, на който отново забравих името. Blush
Ако се сетя за още места, ще добавя.

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
♥Elfita♥ , последната половин година само от Лекси- Кършияка. Иначе ги имат във всички магазини Бейбиленд,

Това ми е достатъчно  Hug

# 36
  • на село
  • Мнения: 33
Някой знае ли къде се е преместил магазина за козметика-Христина(който беше на центъра с/у Джамията)?Или магазин в който да се продават кремове от серията Thinking
Благодаря  bouquet

# 37
  • Мнения: 11 511
Може да поръчаш през сайта: http://kozmetikahristina.com/magazini

# 38
  • Мнения: 1 884
Здравейте и от мен Hug

към авторката djasra от предходната тема,моля сподели името на фирмата/за интериорни врати/,защото и ние сме в процес на капариране,да  не се окажем в същата ситуация Rolling Eyes

# 39
# 40
# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 272
  bouquet

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 293
Josefin , пиши до Пловдив24 . Може да му имат координати за връзка  Peace

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 704
А основата с подходяща литература и приятелско рамо можеш и сама да я поставиш.
Peace

И аз съм доволна от бельото на Мимоза.

Да попитам - има ли някъде (може и да не е в нета) събрана всичката официална информация за всички спортове на Гребната? Или те не са под обща шапка?

# 44
  • Мнения: 958
Здравейте и от мен Hug

към авторката djasra от предходната тема,моля сподели името на фирмата/за интериорни врати/,защото и ние сме в процес на капариране,да  не се окажем в същата ситуация Rolling Eyes

Фирмата е "Аристея 67", намира се в Кичук Париж.

Сподели вие от кои фирми сте имали оферти, какви впечатления имате за цени, качество на показаните изделия.

Общи условия

Активация на акаунт