Какви памперси носи вашето бебе?

  • 84 015
  • 702
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 105
Не сме използвали либеро, но съм чувала много добри отзиви, за мен бяха  прекалено скъпи, Памперс са на по-ниска цена предлагат добро качество.

# 376
  • Мнения: 8 242
имат и гащи, а ми се иска като се затопли да го уча на гърне и ще ми е по удобно.
На мен гащите никак не са ми удобни  за учене  Rolling Eyes С баткото бях взела 1 пакет, едвам го изхабих. Не говоря за Либеро - по принцип памперс-гащите.
Малката и нея си я уча с памперси само Simple Smile Много по-бързо се свалят  Crazy особено като не е много стабилна.
За големи дечица може и да са удобни, знам ли... Антон на 1,5 г. ми беше без всякакви пампи.

# 377
  • София
  • Мнения: 170
имат и гащи, а ми се иска като се затопли да го уча на гърне и ще ми е по удобно.
На мен гащите никак не са ми удобни  за учене  Rolling Eyes С баткото бях взела 1 пакет, едвам го изхабих. Не говоря за Либеро - по принцип памперс-гащите.

То и аз не знам с кое ще ми е по удобно. Само така си мисля за памперс - гащите.
А най - удобно ще ми е да се отучим от памперсите, че е една борба слагането ... Tired

# 378
  • Мнения: 8 242
имат и гащи, а ми се иска като се затопли да го уча на гърне и ще ми е по удобно.
На мен гащите никак не са ми удобни  за учене  Rolling Eyes С баткото бях взела 1 пакет, едвам го изхабих. Не говоря за Либеро - по принцип памперс-гащите.

То и аз не знам с кое ще ми е по удобно. Само така си мисля за памперс - гащите.
А най - удобно ще ми е да се отучим от памперсите, че е една борба слагането ... Tired

Мда.. борба си е.. и все по-трудно става  Rolling Eyes
То на гръб като лежат все едно шишове ги бучкат отдолу  Joy

Ще видим лятото какви ще ги мислим.. но определено с нея съм се подготвила за по-трудно ... с момче лесно - вадиш пишлето и пишка, много бързо го усвои  Laughing
С нея засега голямата работа я вършим 90% на гърне... да видим как ще е с пишкането...

# 379
  • София
  • Мнения: 170
Мда.. борба си е.. и все по-трудно става  Rolling Eyes
То на гръб като лежат все едно шишове ги бучкат отдолу  Joy

Точно Joy вече се чудя как да му го обърна на игра, та да не се борим по 5 мин. за едно закопчаване. За това и искам да ги махнем възможно по бързо тези памперси.

Дано и моя син бързо да схване как стават нещата. Сега любимото му е да го измиеш и той да се изпишка, а колкото повече мокри толкова по забавно и смешно му е.  За голямата работа иска усамотение обаче и като го усетя оставям в креватчето и той на спокойст вие си върши работата. Опитвах да го държа над тоалетната, но не става толкова "интересни" неща има там, че той забравя защо сме отишли и нищо не върши.

# 380
  • Пловдив
  • Мнения: 1 678
А какво мислите за преходните гащи ?Не са ли по-подходящи за отучването от памперса?

# 381
  • Мнения: 2 732
А какво мислите за преходните гащи ?Не са ли по-подходящи за отучването от памперса?
newsm78 на кое викаш преходни гащи? Thinking

# 382
  • Мнения: 266
Момичета, откога започнахте да си слагате бебетата на гърне?

Моят е на 11 месеца почти и ака по 4 - 5 пъти на ден все на току-що сменен памперс. Изобщо не иска да легне по гръб... крещи, рита, маха и често заминава на някъде. Голяма борба е Sad

# 383
  • Мнения: 2 169
На годинка и половина сме и нямаме успех с гърнето - като беше по - малък го слагах, но така и не успя да схване какво точно се иска от него. Засега съм прекратила опитите, като се постопли времето започваме наново.

# 384
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 201
А какво мислите за преходните гащи ?Не са ли по-подходящи за отучването от памперса?
newsm78 на кое викаш преходни гащи? Thinking
Ето това представляват:
Скрит текст:
Гащичките са изработени от фин памучен горен плат от трико и  памучна вътрешна бързо абсорбираща материя. Между тях има  слой непропусклива материя от текстил.
Аз лично не ги одобрих преди време,пък и са с висока цена  Tired

# 385
  • Мнения: 1 107
Момичета, откога започнахте да си слагате бебетата на гърне?

Моят е на 11 месеца почти и ака по 4 - 5 пъти на ден все на току-що сменен памперс. Изобщо не иска да легне по гръб... крещи, рита, маха и често заминава на някъде. Голяма борба е Sad
Ние почнахме опитите когато беше на 1год. и 11месеца. Не беше готова. Поднових опитите като стана на 2год. и 1месец, за един месец отказа напълно памперса, даже нощния. От тогава не съм купувала памперсиза голямата.
На 11 месеца ми се струват доста мънички за научаване на гърне, лично мнение Peace

# 386
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790


Ние почнахме опитите когато беше на 1год. и 11месеца. Не беше готова. Поднових опитите като стана на 2год. и 1месец, за един месец отказа напълно памперса, даже нощния. От тогава не съм купувала памперсиза голямата.
На 11 месеца ми се струват доста мънички за научаване на гърне, лично мнение Peace
Чела съм,че преди две годинки изобщо няма смисъл да се поставят на гърне,защото изобщо не разбирали какво се иска от тях.На практика,обаче нямам идея как ще бъде.Най-вероятно ще изчакам този период от две години,макар,че е доста дълъг  Confused

# 387
  • Мнения: 455


Ние почнахме опитите когато беше на 1год. и 11месеца. Не беше готова. Поднових опитите като стана на 2год. и 1месец, за един месец отказа напълно памперса, даже нощния. От тогава не съм купувала памперсиза голямата.
На 11 месеца ми се струват доста мънички за научаване на гърне, лично мнение Peace
Чела съм,че преди две годинки изобщо няма смисъл да се поставят на гърне,защото изобщо не разбирали какво се иска от тях.На практика,обаче нямам идея как ще бъде.Най-вероятно ще изчакам този период от две години,макар,че е доста дълъг  Confused

и аз съм на тази гара с чакането на 2-те години  Laughing моето вече дойде,така че скоро ще разбера вярна ли е таЗ теория аджеба или не Naughty Wink

иначе досега имаме едно попадение на гърне  и то точно на моя РД  Sunglasses тогава беше на година и  3 месеца,след това реши,че това не е за него и го обърна на игра и аз просто го прибрах,където отлежава и до днес Mr. Green

# 388
  • Мнения: 266
 Hug Hug Hug
Мерси много за отговорите! Нашият го гледаме сами с баща му и бабите постоянно ни се карат по скайп, че не сме започнали да го учим. Пробвах преди месец, но му омръзваше да стои повече от 2 минути.

# 389
  • Мнения: 2 732
Мамче на драконче ,само споделям , че вече ползваме гърне няма 8 мес .Свършва си там работите неосъзнато е разбира се ,когато аз  реша ,но като сме в нас почти нямаме пропуск .Навън няма как .

Общи условия

Активация на акаунт