Торакс Пловдив - пак и отново

  • 160 654
  • 917
  •   1
Отговори
# 750
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 639
При секцио сутринта, чак на другата сутрин ли раздвижват, или има шанс това да стане и следобед/вечер?

# 751
  • Anywhere
  • Мнения: 1 096
Следобед или вечерта трябва да ви раздвижат!

# 752
  • Мнения: X
Мен ме раздвижиха чак на другата сутрин Sad

# 753
  • Мнения: 2 529
Аз раждах нормално и двата пъти, но това което виждах е - раждаш сутринта, след обеда те раздвижват. Бебето ти го дават на другия ден.

# 754
  • Мнения: 2 191
Аз родих в почти 12 на обяд и ми разрешиха да стана на другата сутрин в 8 Simple Smile

# 755
  • Мнения: 408
Аз раждах нормално и двата пъти, но това което виждах е - раждаш сутринта, след обеда те раздвижват. Бебето ти го дават на другия ден.

Здравей, можеш ли да споделиш как протича нормалното раждане в Торакс и при кой лекар си била? Hug

# 756
  • Мнения: 2 529
И двата пъти раждах при доктор Христо Кунчев. Преди 10 месеца родих втората си дъщеря, получих контаркции на 4-5 мин и док ме викна в болницата. Подготвиха ме, взеха ми изследвания и ми пуснаха окситоцин. По някое време ( при 7 см разкритие) ти слагат катетър и ти вливат епидуралната упойка. На 10 см почваш да напъваш. При теб стои акушерката, док идва да проверява, как върви. И двата пъти раждах през нощта, свиква се екип и идват веднага. После те пооправят ( и двата пъти ме шиха) и преместват в някоя стая, на другата сутрин ти дават бебето.
Ако имаш още въпроси съм насреща Hug

# 757
  • Мнения: 21
Здравейте, някоя мама раждала ли е при д-р Елена Леви? Може ли мнения?

# 758
  • Мнения: 284
Здравейте,знаете ли за колко време излиза цитото в Торакс ?

# 759
  • Мнения: 2 529
Здравейте,знаете ли за колко време излиза цитото в Торакс ?
Около седмица.

# 760
  • Мнения: 609
Здравейте, момичета, вчера ме записаха за ЖК и ми дадоха направления за изследване на кръв и урина. Аз си мислех, че изследванията се правят на място, а акушерката ми каза да ги направя където реша и след това да им занеса резултатите, защото трябвали за журнала. Тази лаборатория долу за какво я използват?! Някоя от вас, която си е водила ЖК там, може ли да сподели как е постъпвала с изследванията?

# 761
  • Мнения: 297
Така е то 🙂 И аз бях изненадана, защото си представях как всичко се случва на едно място, но уви ... Та сега с направленията и в лаборатория по избор /Бодимед, Писанец и т.н./, която да не е частна /каквато май е в Торакс/. При следващото ходене им носиш резултатите. Това е.

# 762
  • Пловдив
  • Мнения: 9 714
Бодимед и Писанец са частни, но работят със ЗК. Не знам дали тази в Торакс работи със ЗК. Ако не работи, значи е нормално да ви дадат талони за друго място, а не да си плащате изследванията.

# 763
  • Мнения: 297
Бодимед и Писанец са частни, но работят със ЗК. Не знам дали тази в Торакс работи със ЗК. Ако не работи, значи е нормално да ви дадат талони за друго място, а не да си плащате изследванията.

Моя грешка - не си формулирах правилно отговора в бързината - да, частни са и работят със ЗК. 🙂

# 764
  • Мнения: 14
Здравейте, има ли пациентки на д-р Кунчев, които следят бременността си при него и ги е заварила текущата ситуация с промяната на работното му място?

Общи условия

Активация на акаунт