Торакс Пловдив - пак и отново

  • 160 491
  • 917
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 284
Здравейте, има ли пациентки на д-р Кунчев, които следят бременността си при него и ги е заварила текущата ситуация с промяната на работното му място?
Само не казвайте че и той отива в Селена Sad

# 766
  • Мнения: 14
Здравейте, има ли пациентки на д-р Кунчев, които следят бременността си при него и ги е заварила текущата ситуация с промяната на работното му място?
Само не казвайте че и той отива в Селена Sad

Незнам дали да не кажа, че е още по-лошо - става завеждащ отделение във Весела към Св. Мина. Страхотна новина за неговото кариерно развитие, но за тези от нас, следили се при него в Торакс дълги години... е новина с доста странен привкус. Бидейки на прага на 8ми месец съм в напълно небрано лозе дали да избера него или клиниката...

# 767
  • Мнения: 284
Явно иска да се развива,но за вас е кофти определено.В Торакс аз съм с отлично мнение за Паскалева,но тя има много пациенти.

# 768
  • Мнения: 2 513
Леле,  и аз дълги години се следя при него, правя си профилактичните прегледи, ужас...
Ще има ли пак часове в супер док...
Много кофти за бременните, не сте ли говорили с него?

# 769
  • Мнения: 14
Леле,  и аз дълги години се следя при него, правя си профилактичните прегледи, ужас...
Ще има ли пак часове в супер док...
Много кофти за бременните, не сте ли говорили с него?

На този етап няма часове в Супердок, а на мен лично това ми беше адски удобно. В момента положението е - уговорка с него и минаване през охраната на Весела. Там рецепция няма. Незнам дали ще провежда прегледи в частния си кабинет, вероятно само пру уговорка.

# 770
  • Мнения: 2 513
Ужас, ами ако е така, бих избрала доктор Кичеков, много внимателен е, може би занапред ще си ходя при него.

# 771
  • Мнения: 131
За тези от вас, които искат да останат в Торакс, бих ви препоръчала д-р Деница Краевска, много е мила и внимателна, обяснява всичко подробно и както трябва. 3 мои приятелки раждаха при нея, аз нямам кола и в момента се следя в Селена, но мисля да раждам при нея. Няма да съжалявате

# 772
  • Мнения: 117
И аз от Торакс Пловдив бих избрала д-р Кичеков! Невероятен лекар и човек е, няма да съжалявате. И това ви го казва човек, който е обиколил страшно много гинеколози. Съжалявах, че не съм попаднала по - рано на него и едва ли ще отида при друг гинеколог. Препоръчвам го не само за бременност и раждане, а и за гинекологични операции. Голям професионалист е. Успех!

# 773
  • Мнения: 10
От Торакс Иван Главчев,много съм доволна

# 774
  • Мнения: 14
Благодаря искрено на всички писали до тук за препоръките. Определено са от полза. Иначе, макар и пациент повече от 10 години не само на доктор Кунчев, но и на болницата, за жалост съм изключително недоволна от тяхното отношение и позиция в този случай. Вместо адекватно отношение и действия, за да запазят своите пациенти - клиенти, те правят всичко възможно да ги изгонят. Мисля е излишно да споменавам, че никой от клиниката не ме уведоми за ситуацията (освен самият лекар), макар да имат координатите на всяка една от нас. Наложи се около три пъти да звъня, за да питам аз какво се случва оттук нататък. Никой нищо не успя да ми каже. В крайна сметка си записах час при друг специалист, за да продължа ЖК, на което още на регистратура ми се "скараха" как не нося ново направление... защото...защото явно съм длъжна да знам това Simple Smile Преглед и изследванията, които ме очакваха, така и не се случиха. Ситуацията ми напомни времето от извънредното положение, когато всяка една частна АГ клиника в БГ излезе с постове в социалните мрежи какво се случва, как ще се процера и чести съобщения спрямо промените. Не и Торакс, там звъниш до откат и питаш ли, питаш, дали ще ти вземат парите на частно. В крайна сметка условията в клиниката не са мръднали от 10 години, когато съм раждала първото си дете, но в замяна на това разчитат, че хората просто ще си идват. Жалко е. А не е като да няма конкуренция в бранша.

# 775
  • Мнения: 704
Така е,много неща им куцат,долу на регистратурата винаги са намръщени,докато горе не е така,там винаги са с усмивка,вече  са нови момичетата и за тях не мога да кажа ,помня и че сестрата която даваше направления за изследвания също беше тросната...Базата наистина е зле като цяло и плаче за всякакви подобрения.

# 776
  • Anywhere
  • Мнения: 1 090
И аз много пъти съм се чудила защо така изостанаха Торакс, за 12г. Селена станаха буквално печатница за пари. Неонатология отвориха, инвитро център, отделно разширяват отделението, привлякоха всички добри лекари в Пловдив... А Торакс нищо, абсолютно нищо ново! Много жалко за тях.

# 777
  • Мнения: 117
И аз много пъти съм се чудила защо така изостанаха Торакс, за 12г. Селена станаха буквално печатница за пари. Неонатология отвориха, инвитро център, отделно разширяват отделението, привлякоха всички добри лекари в Пловдив... А Торакс нищо, абсолютно нищо ново! Много жалко за тях.

Може би в Торакс проблема е малката сграда, защото нямат много възможности за развитие. Къде да я направят тази неонатология, като нямат място?
Не съм ходила в Селена, но може би са доста по - напред от Торакс, обаче в сравнение с някои държавни болници, Торакс направо си е "лукс".
А и аз ходя в Торакс заради доктора, той ако се премести в друга болница да работи и аз се местя т.е.ще ходя там на прегледи!

# 778
  • Мнения: 14
Здравейте дами, искам да попитам дали има някоя скорощно раждала секцио в Торакс, която би споделила пресни впечатления. Моите са отпреди близо 10 години и то от секцио по спешност, та не са много меродавни... Simple Smile

# 779
  • Мнения: 297
И аз съм с подобно питане и молба - някой раждал скоро там - нормално/секцио? Да сподели как е било, как е минало. Някакви особености, някакъв съвет. Какво е желателно да си носим? Какво е задължително ... такива въпроси ме мъчат 😀 Живи и здрави!

Общи условия

Активация на акаунт