Имам буца в едната гърда

  • 3 069
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 657
След дълго размотаване от страна на лекарите,утре ще ми се пускат една камара изследвания и в 4етвътрък съм под ножа.
Да ти кажа не са се мотали чак толкова...  Mr. Green Хайде, успех утре, но мисля че няма защо да се притесняваш - това е доброкачествено образувание, на свеки и махат на няколко години - явно си се образуват периодично при някои хора. Ама как те успокоих, нали... страшна съм направо.


Вярно си си ШМАТКА Mr. Green
Добре 4е съм оптимист,че ина4е постинга ти е много успокойтелен Mr. Green
А и не ме е страх Rolling Eyesзащото съм с пълна упойка Mr. Green/само не ми се смейте/,че с местна няма да легна,ако ще турско да е Mr. Green Embarassed

# 16
  • Мнения: 2 332
Вярно си си ШМАТКА Mr. Green
Добре 4е съм оптимист,че ина4е постинга ти е много успокойтелен Mr. Green
А и не ме е страх Rolling Eyesзащото съм с пълна упойка Mr. Green/само не ми се смейте/,че с местна няма да легна,ако ще турско да е Mr. Green Embarassed
Ха, ти пък - кой ще се смее... Каквото съм бъзе  Mr. Green, никакъв шанс Simple Smile.

# 17
  • Мнения: 2 657
Вярно си си ШМАТКА Mr. Green
Добре 4е съм оптимист,че ина4е постинга ти е много успокойтелен Mr. Green
А и не ме е страх Rolling Eyesзащото съм с пълна упойка Mr. Green/само не ми се смейте/,че с местна няма да легна,ако ще турско да е Mr. Green Embarassed
Ха, ти пък - кой ще се смее... Каквото съм бъзе  Mr. Green, никакъв шанс Simple Smile.

Ех,сега мога да кажа 4е ме успокои малко WinkЯвно 4е не съм само аз бъзливка Mr. Green

# 18
jelaia ti kasmet i ti stiskam palci  bouquet

# 19
  • Мнения: 2 657
Здравейте Grinning
Операцията мина добре Grinningнаправиха ми я по казмети4на.Преди малко бях на превръзка,но не посмях да видя каде са ме разали-предполагам 4е е около зарното.В4ера не можах да пиша,защото цял ден спах и цяла нощ заради упойката.Не ме боли хи4-е много слаба болка се усеща.Спирам да пиша,4е запо4ва да ме боли като мърдам Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 332
Браво! Хайде сега ще си почиваш (ако можеш) малко повече - желая ти бързо възстановяване! Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 1 444
Желая бързо въстановяване.Успех!Добре, че всичко е открито навреме и финалът е хепи.  bouquet

# 22
  • Мнения: 2 657
Резултатите от изследванията са готови Grinningи няма място за притеснения Naughty Joy

# 23
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Това се казва хубава новина!Хайде сега се наслаждавай на живота и взимай с пълни шепи от него!  bouquet

# 24
  • Мнения: 255
Ти си много силен човек и аз мого се радвам за теб.Не те познавам но ти желая много щастие.

Общи условия

Активация на акаунт