Денис Чакър и Ибрахим Челиккол и новите им проекти * Тема - 12 *

  • 42 465
  • 750
  •   1
Отговори
# 45
# 46
# 47
# 48
# 49
  • Мнения: 9 541
Дали ви стигат за днес снимките??? doh rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImao smile3512


Последна редакция: сб, 20 окт 2012, 01:44 от lia-martin

# 50
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Лиа пак спами. Стига с този Джемил де и то преди лягане точно! На едната снимка ми прилича на гей.
Плами аз те разбирам. И аз съм голяма купонджийка и от много време ми се ходи на дискотека и също бих се ядосала ако ми се развалят плановете за диско. Ти на чалга ли щеше да ходиш? Между другото вие всички каква музика слушате? Аз харесвам всякаква музика и чалга включително. Но при мен си е нормално. Когато си идвам в БГ обикалям (обикалях) много заведенията и когато се прибера тук и си пусна някое попфолк парче и се сещам за времето ми в БГ и ми става супер. Докато останалата музика мога да си слушам и тук.
Клю къде зачезна?
Мел се покри с Ариф.
Ру закуската утре е от теб.
А аз отивам ето тук.

# 51
  • Мнения: 9 541
Тцъ, джанъм, този път съм самосиндикално до моя замък, Джемил ти приличал на гей, еми човекът е артист, превъплъщение Бг-гърл, превъплъщение!!!, дори ти му повярва hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy

# 52
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Клю, Лис, Морена, Жу ние клюкарките си чакаме финала послушно. Аз дори реших да си изгледкам последните 2 серии заедно, както направих и с първи сезон.

# 53
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Лиа то не е нужно да си голям артист, че с малко повече грим и стайлинг да заприличаш на гей. Не че се съмнявам в актьорските му способности. Това никога не съм го казвала, но визията му на тази снимка е като Джони Деп в карибските пирати.
Хубаво замъче.

# 54
# 55
  • Мнения: 9 541
Те това превъплъщение ли е? Кой срещу кого се пита в задачата? newsm78 newsm78
/говоря за кончетата във водата newsm53/

Бг-гърл , тази цветна красота е фон за снимките на Ибрахим Челиккол, нали? Heart Eyes

И за да си знаеш какво те чака
Скрит текст:

Последна редакция: сб, 20 окт 2012, 02:52 от lia-martin

# 56
  • Мнения: 11
Добро утро банда

кафето тази сутрин е от мен



нямам никакво време да седна и да ви из4ета и да си полафим, колежката е болнични вече 1 месец и аз съм по цял ден и всеки ден на работа, нямам време и за сън
не съм гледала и новите сезони , които почнаха
пък за финала на нашият филм направо съм възмутена, може ли по-голяма глупост да измислят сценаристите. мн тъпо и някак се обезсмисля целия филм така, нз не съм хич доволна от цялата тази гонитба в сериала м/у Иффет и Джемил и накрая толкова гадно да свърши . можеше да не умира, можеше да се разделят, но защо трябваше да умира...

сега с нетърпение очаквам нашите любимци да ги видя в др сериал, а дано Дениз пак да играе някоя силна роля да ни разтърси Hug

# 57
  • Мнения: 167
Привет в събота мили ми дружки Hug
Тук си е бойно поле, а Джемил (Ибрахим) го разкъсахме - дали го сърбят ушите hahaha
Изнасилвач и любовник, баща и съпруг, син и приятел - получи му се в Иффет, нали Rolling Eyes
Едно кафенце и от мен, че Ру има деца да оправя Peace


Лис, разбирам те, но ми е спокойно, че се обозначи  bouquet

# 58
  • Мнения: 2 460
  Закуска!!!   Лека и ефирна,не тежко-драматична като сериалчето ни.... Хубав уикенд!

# 59
  • Мнения: 9 541
Здравейте Иффетки и Джемилки! Какъв разкошен слънчев октомврийски ден! Лис, Мел, РоРо, Hug Hug Hug, благодаря за кафенцето, закуската и хубавите пожелания Two Hearts Two Hearts Two Hearts
Да допринеса и аз за доброто настроение с един клип, който си позволих да пренеса с благодарност от друга тема Peace

Общи условия

Активация на акаунт